Glob Taxi

Glob Taxi

Opinie o Glob Taxi

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w glob taxi? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

driver.pl1

To przekręty. Praca na pajkowozach to twoje koszty: 150 zł x 27 dni = 4050 zł/miesięcznie. rachunki za paliwo, olej, płyny ok. 1500 zł/miesięcznie. myjnia 30 zł x 5 w miesiącu = 150 zł/miesięcznie. kary w miesiącu bez pokwitowania ok. 100 zł razem wynosi 5800 zł/miesięcznie. 5800 zł : 27 dni = 214,81 zł, A kierowca może zarobić ok 100 zł dniówki. Tą firmą powinni się zająć z CBA.

antyislam
@driver.pl1 04.12.2016 12:54

Jakie kary??? Jaka myjka 5 razy w miesiącu??? Jakie 150???

Dario Romario

Pracowałem tam prawie rok , raz było gorzej raz lepiej niestety są też minusy , a mianowicie kierowcy w biurze traktowani są jak pół ludzie którzy śmią przynosić kasę i przeszkadzać w pracy . Prym w tym wiodą niejaki Łukasz od rozliczeń po prostu zwykły buc i nic więcej reszta pracowników biura jak najbardziej ok, Wiem że niektórzy narzekają na dziewczyny z biura Anię i młodą , raczej zawsze kontaktowałem się z Anią i wspominam ją sympatycznie. Największy buc w Globie to Łukasz od rozliczeń .

Rekin

Witam wszystkich klientów Glob taxi, wystawiam najgorszą z możliwych opinie dla tej kolporacji. Zostałem pobity i okradziony przez kierowcę tej firmy. Uznał że chcę go oszukać nie płacąc za przejazd, pobił mnie, zabrał mi plecak i odjechał, telefonicznie poinformował mnie że rzeczy zabrane odbiorę od niego jak mu zapłacę 90zł, a nie 50zł jak uzgodniliśmy wcześniej. Sprawę skierowałem na Policję zaraz po incydencie, ale z uwagi na wyczuwalny ode mnie alkohol nie zostało przyjete zgłoszenie ale zarejestrowane w raporcie dnia komisariatu przy ulicy Mysliborskiej. Powiem tak, na obecną chwilę Sąd umorzył moją sprawę na korzyść kierowcy Glob Taxi, z uwagi na brak dowodów że kierowca mnie pobił, a ponadto ja byłem po alkoholu i sam rozciągłości sobie łuk brwiowy. Nie istotne to, istotne jest to, że w takim momencie gdy kierowca ma zakładając problem z klientem, to wzywa na miejsce Policję, którą jest od tego, aby sprawę załatwić. Tu doszło do samo sądu i zaboru własności. Oczywiście kiedy kierowca poczuł wiatr palący jego tyłek zgłosił przejazd mój i oddał moją własność po kilku dniach na komisariat przy Mysliborskiej opisując swoją wersję zdarzenia. Sprawa jest jeszcze w toku i nie odpuszczę ale przestrzegam Was że kierowcy mają w tej kolporacji ciche przyzwolenie na takie zachowania-bo przecież dbają o odzyskanie swoich pieniędzy. Żałosne jest jeszcze to, że zgłosiłem to w firmie Glob Taxi i bez odzewu.

lord009
@Rekin 29.03.2018 18:35

coś tu się nie klei policja wyczuła od Ciebie alkohol a zaraz po tym był sąd ? A może po prostu postanowiłeś nie płacić za przejazd??

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o glob taxi jako pracodawcy.

Mirek

Pracuje w globie od 2 lat informuje wszystkich ze sytuacja w globie bardzo się zmieniła ,teraz aż milo tu pracować.Polecam

poszkodowany

glob taxi najgorsza korporacja w której pracuja beznadziejni ludzie , juz poraz trzeci i ostatni prosze sie o fv. Maja wysłac w ciagu 7 dni i nic, jak sie dzwoni do nich o ile ktoś odbierze to zbywaja mówiąc że teraz nie ma czasu i prosze czekać..................odradzam wszytkim którzy chca wziać fv jak jada tą korporacja...

Zostaw opinię o Glob Taxi - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glob Taxi