glob taxi

Opinie o glob taxi

Mirek

Pracuje w globie od 2 lat informuje wszystkich ze sytuacja w globie bardzo się zmieniła ,teraz aż milo tu pracować.Polecam

driver.pl1

To przekręty. Praca na pajkowozach to twoje koszty: 150 zł x 27 dni = 4050 zł/miesięcznie. rachunki za paliwo, olej, płyny ok. 1500 zł/miesięcznie. myjnia 30 zł x 5 w miesiącu = 150 zł/miesięcznie. kary w miesiącu bez pokwitowania ok. 100 zł razem wynosi 5800 zł/miesięcznie. 5800 zł : 27 dni = 214,81 zł, A kierowca może zarobić ok 100 zł dniówki. Tą firmą powinni się zająć z CBA.

poszkodowany

glob taxi najgorsza korporacja w której pracuja beznadziejni ludzie , juz poraz trzeci i ostatni prosze sie o fv. Maja wysłac w ciagu 7 dni i nic, jak sie dzwoni do nich o ile ktoś odbierze to zbywaja mówiąc że teraz nie ma czasu i prosze czekać..................odradzam wszytkim którzy chca wziać fv jak jada tą korporacja...

Zostaw opinię o glob taxi - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie glob taxi