Glob Taxi Sp. z o.o.
1 42 25 5 1
Wróbel Nowy wpis
 Rekomendacja

Odszedlem sam. Bo tak uważałem. Ogólnie trzymam za Was kciuki. Nowy pracownik jest dobry????????????????

Konrad

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Trzeba pracować to wszędzie będzie dobrze!!

Bart
@Konrad

Pracować za darmo...

Regina Nowy wpis
@Konrad

Konradzie ciesz się wolnością zostało Ci nie wiele czasu.

Zibi

Podpowiedzcie na jakich zasadach lepiej jest zacząć prace w firmie?

prezes
@Zibi

najlepiej na warunkach harytatywnych.

Sebastian Nowy wpis
@prezes

Chcesz przez to powiedzieć, że wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie? Napisz proszę więcej informacji na ten temat.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Czy pracodawca Glob Taxi Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Karolina

HALO TAXI ZATRUDNI KIEROWCÓW TAXI Oferujemy możliwość zatrudnienia na umowę zlecenie lub z własną działalnością gospodarczą na umowę o współpracę. Dla kierowców nie posiadających własnych aut atrakcyjne warunki wynajmu przygotowanego do pracy samochodu. RÓŻNICA MIĘDZY GLOBEM TO RAPTEM 0,20gr 1,60ZŁ/KM Halo 1,80ZŁ/KM Glob KIEROWCO! W HALO TAXI: nie ma bazy, płacisz tyle ile sam wypracujesz, posiadasz prawo do urlopów i dni wolnych, gwarantujemy bardzo dużo stałych zleceń, płacisz tylko 2,50 zł za każde zrealizowane zlecenie, za przystąpienie do grupy Halo Taxi nie ponosisz żadnych kosztów. KONTAKT: Staniewicka 18 03-310 Warszawa (22) 380 53 53 karolina.giers@halotaxi.pl biuro@halotaxi.pl

Tak5Nie3
dżokej
@Karolina

KU PRZESTRODZE! Witam, Byłem o krok od dołączenia do nich bo skusiła mnie oferta "brak bazy/płatność za zlecenie" ale ku mojemu zdziwieniu okazało się, że całym tym bajzlem zawiaduje znany mi dobrze Leszek Pajka, przez którego wymiksowałem się z pracy w Globie. Osobom, które nie miały z nim styczności zdecydowanie odradzam nawiązywanie współpracy z jakąkolwiek firmą w której ten pan się pojawi, no chyba że ktoś lubi być traktowany jak śmieć. Sam pan Leszek, bo tak kazał wszystkim do siebie mówić, kojarzy mi się nierozłącznie z innowacyjnym modelem zarządzania, gdzie oprócz poniżania swoich pracowników na porządku dziennym są kary finansowe (bez względu na to czy jest się winnym), które zasilają jego kieszeń, a rzekomo są rekompensatą dla klienta no i klasyczne "jak ci się nie podoba to wyp....rozklejaj się!" Tacy ludzie się nie zmieniają!

Tak6Nie

El_Camino
@dżokej

Kolego, chyba lepiej jeździć uczciwie dla Pajki który niejedna korporacje rozkręcić niż dla wrobla, który nie dość ze swój gold położył to jeszcze globa kładzie i tylko czeka na pomyłki lub małe niedopatrzenie ze strony kierowcy (dziemi któremu ma co jesc) i żąda kosmicznych pieniędzy za nie wiadomo co... Glob BYŁ dobra korporacja zanim pojawił się tomaszewski i jego (usunięte przez administratora) w biurze....

Tak4Nie
JA Herord

Firma spoko.Zarobki teraz jest slaby styczen / luty okres.Przez 14 godz zarobki 650 dziennie spokojnie.

TakNie1
Daniel
@JA Herord

Chyba jakiś żart 650zł dziennie nie da rady 300zł zrobić minus 150zł minus 50zł LPG minus myjnia i kary nie zostanie ci 50zł/dziennie. ^70 samochodów stoi na placu,ludzie masowo rzucają kluczykami,roboty nie ma w nocy max 2-3 zlecenia więc jak jezdzisz na noc nie zarobisz.Mi brakuje 350zł do rozliczenia i mnie nie wywalają.Nie ma komu już pracować w tej firmie.Przy stawce 2zł większość klientów odeszła do tańszych korpo.

Tak5Nie
zwiazek zawodowy

ta firma to jakis zart 3 zlecenia od godziny 6 do 12 zarobiona kwota 60zl minus paliwo i zus i inne oplaty po godzine 19 zlecen brak, przy takim obrocie sytucaji doliczajac platnosci kartami po 3dniach pracy nie masz nawet za co samochodu zatankowac, wszystkie dobre(powyzej 30zl) zlecenia ida pod stolem wpraktyce wychodzi tak ze czekasz po 1-2godz na zlecenie za 10-15zl oczywsicie karta zeby jeszcze prezes z tego ochłapu mial 10% prowizji tak wyglada selekcja zlecen. Prawda jest taka ze z tego co zarobisz ledwo wystarcza na oplaty zwiazane z ta dzialanoscia przezyc przezyjesz z napiwkow stolujac sie w tesco... a czesto jest dylemat czy zatankowac za 50zl czy lepiej za 20zl a 80zl zostawic sobie na wydawanie z tym ze zatankaujesz za 20zl trafia ci sie 3kursy na karte i musisz znowu zatankowac np za 30zl i juz ci zostaje 50zl na wydawanie i tak po 3 dniach jestes pusty az wstyd wracac do domu i spojrzec rodzinie w oczy. Podsumowujac jezeli kreci cie praca po 12godzin tylko po to zeby miec za co zjesc obiad w tesco to zapraszamy drzwi stoja otworem i nawet sie nie zamykaja taka jest rotacja.... jeszcze planuja zmienic system na taki jak w mytaxi i to bedzie poczatek końcia tej firmy.

Tak3Nie

Olek

Macie jakiś powód, że nikt nie pisze? Przymierzam się do pracy ale szukam więcej informacji.

TakNie1

Adam

Nie ma ruchu mimo że latam na ich aucie na czysto zostaje mi 30zł-50zł pierwszeństwo mają toyoty ale drogie po 170zł i150zł jak masz licencje ja mam skodę i jest bardzo źle auto oddaję w piątek

Tak2Nie

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w glob taxi? Podziel się swoją opinią. Może okazać się cenna!

driver.pl1

To przekręty. Praca na pajkowozach to twoje koszty: 150 zł x 27 dni = 4050 zł/miesięcznie. rachunki za paliwo, olej, płyny ok. 1500 zł/miesięcznie. myjnia 30 zł x 5 w miesiącu = 150 zł/miesięcznie. kary w miesiącu bez pokwitowania ok. 100 zł razem wynosi 5800 zł/miesięcznie. 5800 zł : 27 dni = 214,81 zł, A kierowca może zarobić ok 100 zł dniówki. Tą firmą powinni się zająć z CBA.

Tak14Nie

antyislam
@driver.pl1

Jakie kary??? Jaka myjka 5 razy w miesiącu??? Jakie 150???

Dario Romario

Pracowałem tam prawie rok , raz było gorzej raz lepiej niestety są też minusy , a mianowicie kierowcy w biurze traktowani są jak pół ludzie którzy śmią przynosić kasę i przeszkadzać w pracy . Prym w tym wiodą niejaki Łukasz od rozliczeń po prostu zwykły buc i nic więcej reszta pracowników biura jak najbardziej ok, Wiem że niektórzy narzekają na dziewczyny z biura Anię i młodą , raczej zawsze kontaktowałem się z Anią i wspominam ją sympatycznie. Największy buc w Globie to Łukasz od rozliczeń .

Tak15Nie

Rekin

Witam wszystkich klientów Glob taxi, wystawiam najgorszą z możliwych opinie dla tej kolporacji. Zostałem pobity i okradziony przez kierowcę tej firmy. Uznał że chcę go oszukać nie płacąc za przejazd, pobił mnie, zabrał mi plecak i odjechał, telefonicznie poinformował mnie że rzeczy zabrane odbiorę od niego jak mu zapłacę 90zł, a nie 50zł jak uzgodniliśmy wcześniej. Sprawę skierowałem na Policję zaraz po incydencie, ale z uwagi na wyczuwalny ode mnie alkohol nie zostało przyjete zgłoszenie ale zarejestrowane w raporcie dnia komisariatu przy ulicy Mysliborskiej. Powiem tak, na obecną chwilę Sąd umorzył moją sprawę na korzyść kierowcy Glob Taxi, z uwagi na brak dowodów że kierowca mnie pobił, a ponadto ja byłem po alkoholu i sam rozciągłości sobie łuk brwiowy. Nie istotne to, istotne jest to, że w takim momencie gdy kierowca ma zakładając problem z klientem, to wzywa na miejsce Policję, którą jest od tego, aby sprawę załatwić. Tu doszło do samo sądu i zaboru własności. Oczywiście kiedy kierowca poczuł wiatr palący jego tyłek zgłosił przejazd mój i oddał moją własność po kilku dniach na komisariat przy Mysliborskiej opisując swoją wersję zdarzenia. Sprawa jest jeszcze w toku i nie odpuszczę ale przestrzegam Was że kierowcy mają w tej kolporacji ciche przyzwolenie na takie zachowania-bo przecież dbają o odzyskanie swoich pieniędzy. Żałosne jest jeszcze to, że zgłosiłem to w firmie Glob Taxi i bez odzewu.

lord009
@Rekin

coś tu się nie klei policja wyczuła od Ciebie alkohol a zaraz po tym był sąd ? A może po prostu postanowiłeś nie płacić za przejazd??

Tak4Nie1

Jak od momentu waszej ostatniej aktywności wygląda sytuacja tej firmy? Inni użytkownicy chętnie dowiedzą się najświeższych ciekawostek o glob taxi jako pracodawcy.

Mirek

Pracuje w globie od 2 lat informuje wszystkich ze sytuacja w globie bardzo się zmieniła ,teraz aż milo tu pracować.Polecam

Tak2Nie1

poszkodowany

glob taxi najgorsza korporacja w której pracuja beznadziejni ludzie , juz poraz trzeci i ostatni prosze sie o fv. Maja wysłac w ciagu 7 dni i nic, jak sie dzwoni do nich o ile ktoś odbierze to zbywaja mówiąc że teraz nie ma czasu i prosze czekać..................odradzam wszytkim którzy chca wziać fv jak jada tą korporacja...

Zostaw opinię o Glob Taxi Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie