Opinie o Zwri Sp. z o.o. S.K.A. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zwri Sp. z o.o. S.K.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zwri Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zwri Sp. z o.o. S.K.A. w Tarnów

Elf

Nie polecam współpracy, pracy w tym zakładzie.

kiedyś to było

Wszystkie te problemy o których tutaj sie pisze są rezultatem prywatyzacji tej firmy. Pracowałem tam utrzymuje do dziś kontakt z kolegami. Dlatego wiem jak ta sie pracowało przed sprzedażą, wiem też jak ta firma sie rozwijała choćby inwestycja w śrutownie która nie została ukończona a od kolegów też wiem jak to wygląda dziś.. Zarabiało się też przyzwoicie a i perspektywy były. Dziś już jestem gdzie indziej i z przykrością docierają do mnie informacje co można zrobić z dobrze prosperującą firmą. Pozdrawiam załogę i mam nadzieje żę jeszcze coś sie stanie i ktoś pomoże przywrócić dawny blask ZWRI...Jest to przestroga do czego może doprowadzić prywatyzacja.

Chemik

Podobno mają problemy. Mam nadzieję, że przejściowe bo są zdecydowanie jedną z najlepszych i najbardziej doświadczonych Firm, które robią roboty na Azotach. Z tego co widziałem, to robią coraz więcej dla gazu. Nie wiem czy polecać w sprawie zarobków, ale w zakresie tego co robią i jak to robią to chyba mało jest miejsc w Tarnowie gdzie można się tyle nauczyć, szczególnie dla młodych pracowników. Są na pewno mobilni i pomysłowi w robieniu roboty. Moja opinia - pozytywna - Polecam!!! Narzekają tylko marudziarze i Ci co wiecznie narzekają albo tych co zwolnili. Tam jest rotacja.

Reto
@Chemik

Są tam ludzie co mają talent, głowę do roboty, muszą myśleć jak coś zrobić bez sprzętu.. Fachowcy super, ale nie płacą im zbyt dobrze. To ludzie starsi, którzy boją się zmian, boją się postawić "władzy" o zarobki. Słuchaj, to normalnego że ludzie robota tam prawie 25-30 lat i ledwo 2500? Kpina. Pracowałem, sam doszedłem. Do o ludzi odeszło, doskonały fachowiec odszedł do innej firmy, bo więcej dali. Więcej... Normalna stawkę dali. Który spawacz, monter w jednym będzie robił za 2500...

Jacob

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z firmą zwri. Najniższa krajowa, zero przyszłości. Brak narzędzi albo niesprawne. Więcej dyrektorów niż pracowników.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zwri Sp. z o.o. S.K.A. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Elektronix

Zostala wykonana usluga dla firmy zwri .zostala wystawiona faktura vat po liczny ch telefonach pan dyrekto nie odebral ani razu sekretarka ksiegowy nie maja wplywu na platnosci .termin platnosci faktury minal ponad miesiac temu .czy mam zlecić sprawę adwokatów o ściągnięcie należności?

@Elektronix

Słuchaj, nie jesteś pierwszy. Firmy na robocie muszą czekać z wejściem, bo z terminami się nie wyrabiają.. A dyrektor? HEHEHE, chyba samozwańczy

Hudson

Nie polecam. Lepiej już precle pod Tesco sprzedawać. Zero przyszłości.

Gajako

Nie polecam pracy, współpracy z tą pseudofirmą i pożal się Boże dyrektorem Panem SZ. Fifarafa taki, a nic konkretnego nie robi, tylko się pląta i głosi herezje. Szkoda ludzi, bo niektórzy pracują, a za 30lat pracy ledwo ponad najniższa, nie przekraczają 3000. Za tyle lat pracy. Brak stawki godzinowej. Ludzie odchodzą, spawacze.. Kto tam będzie spawal za 1800 zł. NIE POLECAM PRACY W TYM ZAKŁADZIE. NIGDY. SZKODA CZASU. Lepiej precle pod Lidlem sprzedawać. Praktycznie zero sprzętu do ochrony spawacza, z łaska coś się może uda załatwić.

Co wiecie nowego o pracy w przedsiębiorstwie Zwri Sp. z o.o. S.K.A. w mieście Tarnów? Twoja opinia jest ważna! Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy w firmie?

Ewm

Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z firmą zwri. Spawaczy, ślusarzy itp. Najniższa krajowa na umowie, brak stawki godzinowej, po okresie próbnym, proponują 200zl brutto więcej.. Gdzie od nowego roku ma minimalna wzrastać na 2600z urzędu. Ludzie z 25-30 letnim stażem tam ledwo 3000zl mają. Firma bez perspektyw, zarządzanie jeszcze tragicznejsze. Jeśli jesteś uczniem i chcesz sobie pospawać, nauczyć się podstaw, to dobra opcja. Nic więcej. Więcej ludzi w zarządzie, niż pracowników. Robota robiona wolno, byle by czas zleciał, niektórzy zatrzymali się tam na początku, tak jak i firma. Nie polecam, za żadne skarby.. Nawet jeśli masz odrobinę zdolności ( umiesz oddychać, chodzić, cokolwiek zrobić rękoma) nawet nie myśl o tej firmie. Pozdrawiam i dalszych sukcesów. Chociaż nie wróżę już żadnej Przyszłości. Firma nadaje się tylko do spawania barierek, co i tak, czasem to przerasta, bo o jakość to u nich też Ciężko. Nikt nie zna nawet podstaw języka obcego, papiery, plany konstrukcyjne po angielsku, to dla nich czarna magia.

Ewm

Zostaw merytoryczną opinię o Zwri Sp. z o.o. S.K.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w Zwri Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zwri Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zwri Sp. z o.o. S.K.A.?

Zwri Sp. z o.o. S.K.A.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kwiatkowskiego 8
    33-101 Tarnów