Opinie o Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej w Jastrzębie-Zdrój

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej są szkolenia zewnętrzne?

Xyz Nowy wpis

@Prezes a jak jeśli chodzi o pensje?

Stowarzyszenie Nowy wpis
@Xyz

U nas nikt nie pobiera pensji. To pełen wolontariat.

Czy Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej ma ściśle ustalone godziny pracy?

Prezes Nowy wpis

Niestety nie, to instytucja NON -PROFIT. Nie pracujemy w określonych godzinach.

Daro

Fachowe porady, szybka pomoc , zawsze utrzymany kontakt z pidopiecznymi.Pełen profesjonalizm.

Stowarzyszenie
@Daro

Bardzo dziękujemy , ciągle pracujemy nad ulepszeniem naszej pracy .

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Jacek

Stowarzyszenie non profit. Działają bardzo prężnie. Wielokrotnie udowodnili, że można bezinteresownie nieść pomoc i radość innym. Akcje prowadzone przez nich są na bardzo wysokim poziomie. Obejmują opieką nie tylko dzieci, ale także całe rodziny. Przykładem mogą być akcje z bieżącego roku 2018: - pomoc dla rodziny, która w wyniku pożaru straciła dom i dobytek (akcja trwa nieprzerwanie od maja), - pomoc dla dziewczynki chorej na białaczkę, która we wrześniu straciła ojca w wyniku wypadku na kopalni (pomocą objęta jest mama dziewczynki oraz jej młodsza siostra), - kolejny rok z rzędu prowadzą cykliczną akcję "Dzieci - Dzieciom na Mikołaja". Mikołajkowe podarki otrzymują dzieci z domów dziecka, hospicjum, rodzin zastępczych oraz ponad 400 dzieci z romskiej osady na Słowacji) Stowarzyszenie współpracuje z wieloma instytucjami oraz osobami publicznymi, u których zdobyli zasłużone zaufanie. Dzięki swojej pracy, zaangażowaniu i empatii, zdobywają coraz większe wsparcie i zainteresowanie ze strony osób prywatnych zarówno w Polsce, jak i za granicą kraju. Bardzo dużo informacji o ich pracy można znaleźć na ich profilu Facebook. POLECAM TO STOWARZYSZENIE Z CAŁEGO SERCA. Moje sugestie dla Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej: Warto by było umożliwić przekazanie 1% z podatku na działalność Stowarzyszenia. Lubię atmosferę w Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej za: Zaangażowanie i skuteczność działania.

Stowarzyszenie
@Jacek

Bardzo dziękujemy za tak miłe słowa. Bez pomocy takich osób jak Pan nasza pomoc byłaby bardzo utrudniona. Goraco pozdrawiamy.

Zostaw merytoryczną opinię o Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej - Jastrzębie-Zdrój

Stowarzyszenie Pomagajmy-Razem Raźniej
  • Ruchu Oporu 54 lok. 9