Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j.

4.5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j.

Aktualność

Mamy dla Was wiadomość. Ostatnie lata przyniosły duże zmiany - nasz zespół ciągle się powiększa, podejmujemy coraz ambitniejsze wyzwania i rozszerzamy eksport naszych maszyn. Doskonalimy nasz proces współpracy, jeszcze bardziej stawiając na nawiązywanie i utrwalanie stałych partnerskich relacji z naszymi kontrahentami. Chcemy jeszcze lepiej rozumieć Wasze potrzeby i tworzyć dla Was jeszcze lepsze maszyny. Nasz nowy wizerunek wyraża kierunek, w którym podążamy.

Światowa premiera naszego rebrandingu będzie mieć miejsce już wkrótce w Monachium, gdzie 16 listopada ruszają  jedne z największych na świecie targów innowacyjnej elektroniki i produkcji. Jesteśmy dumni, że możemy tam zaprezentować naszą firmę.
 Dla tych z Was, których nie spotkamy w Monachium przygotowaliśmy premierę internetową.

Oto link REBRANDING DANROB

Pozdrawiamy,
Daniel Kubacki, Robert Tomzik

@Łucja

Dzisiaj konstruktor to nie kreślarz wykonujący rysunki, to inżynier z otwartym umysłem, w którym jako pracodawcy szukamy oprócz wiedzy technicznej, umiejętności pracy w grupie, profesjonalizmu, umiejętności komunikacji, kreatywności, odporności na stres ponieważ środowisko automotive rządzi się swoimi prawami i wszystko jest „na wczoraj”. Obecnie Konstruktor to nie tylko komputer, monitor i inny sprzęt, to profesjonalista/profesjonalistka, który spędza na telekonferencjach i uzgodnieniach z inżynierami niemal połowę swojego czasu, stąd łatwość komunikacji to jedno z kluczowych wymagań. Jeśli mówimy o umiejętnościach i wiedzy technicznej, wymagamy znajomości tych programów CAD, które wynikają ze specyfiki klientów, którymi współpracujemy. REASUMUJĄC: Kobieta – konstruktor w niczym nie ustępuje wiedzą i umiejętnościami od mężczyzn, są to profesjonalistki, które świetnie odnajdują się na stanowisku i nawet zarządzają grupami projektowymi konstruktorów. W przypadku Pań duże znaczenie ma nie tylko wiedza ale też konsekwencja, charyzma i pewność siebie. Pani Łucjo zapraszam do aplikowania na stanowisko.

Diego

W firmie Dan-Rob pracowałem przez długi czas, wspominam to bardzo dobrze. Można tutaj szybko zyskać cenne doświadczenie. Ciekawe projekty dla ambitnych ludzi którzy chcą się rozwijać. W zespole przeważają młodzi pracownicy. Relacje miedzy pracownikami są pozytywne, pracownicy traktują się na wzajem na równi. Atmosfera wspólnego dążenia do celu. Szefowie są wyrozumiali, przymykają oko na błędy pracowników (nawet te kosztowne). Wypłaty nigdy się nie spóźniły.

Anonim

Uczciwy pracodawca, oferuje stabilne i dobrze płatne zatrudnienie. Po okresie próbnym dostałem umowę o prace, nie było problemu z podwyżką. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera.

anonymous

Firma w stałym rozwoju, zatrudnia, atmosfera przyjemna, zakład produkcyjny blisko centrum miasta Zabłocie ul. Przemysłowa 15 Kraków

Pytanie Nowy wpis

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j.?

Nowy wpis

Oto link REBRANDING DANROB

Pozdrawiamy,
Daniel Kubacki, Robert Tomzik

Maciej Nowy wpis

Świetna atmosfera, elastyczne podejście do pracownika, relacje oparte na szacunku i zrozumieniu. Kwestie techniczno/operacyjno/finansowe bez najmniejszych zastrzeżeń. Po przeszło 3 latach z żalem opuściłem stanowsiko operatora/programisty CNC w Dan-Rob, ze względu na specyfikę nowych celów życiowych i zawodowych. Bardzo polecam współpracę.

Pytanie Nowy wpis

Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j. poszukuje osoby na stanowisko Operator Cnc. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy kandydat na stanowisko Mechanik Precyzyjny – Monter Maszyn w firmie Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Łucja

Witam, interesuje mnie stanowisko Konstruktora - Projektanta. Widziałam, że jakiś czas temu pojawiło się ogłoszenie o poszukiwaniu takiego pracownika. Czy ktoś z forumowiczów mógłby się wypowiedzieć jak ocenia w firmie pracę na takim stanowisku? Jakie dostrzegacie zalety?

Szarmancki
@Łucja

Jako kobieta, brak szans na takie stanowisko w tej firmie. Co najwyżej do robienia kawy...

@Szarmancki

Panie @Szarmancki, czas leczyc kompleksy u specjalisty a nie na forum, opinia tego forumowicza jest wyssana z palca, niezgodna z prawdą.

Łucja
@pracownik

Mógłbyś w takim razie napisać jak to wygląda faktycznie? Czy jako kobieta mam jednak szansę na zatrudnienie w Dan-Robie na takim stanowisku gdy spełniam wymagania? Podzielisz się swoją opinią na temat pracy w tym miejscu? Jak zarobki i atmosfera?

anonymous

Kiedys w firmie byla fajna atmosfera, dobrze sie pracowało. Alw wszystko sie pozmienialo. Faworyzowanie pracowników, którzy cyklicznie chodza do szefostwa powiedziec ''to i owo'' o kegach i nie tylko. Duzo zalezy od humoru jednego z szefow. Czeste wyjazdy do klienta (zdarzaja się wyjady czasami po 12-14h) bez zapewnienia wyzywienia czy tzw. ''diety''. Wszystko robione na szybko i i nie zawsze przemyslane. Nie rowne traktowanie pracownikow. Podwyzka? Mozna zapomniec. Osoby ktore prosiły o podwyzke, przestaly pracować, albo zmienialy prace. Nie polecam tej firmy

@anonymous

Absolutnie nie zgadzam się z Twoją opinią. Pokaz mi były „kolego” z pracy gdzie nie ma nerwowo w czasie epidemii … ? Uważam, że podejście właścicieli na ten czas jest godne podziwu. W dobie takiego kryzysu jaki mamy w Polsce i na Świecie dają sobie świetnie radę prowadząc firmę odważnie i rozważnie wraz z ciągłym rozwojem o czym świadczą ostatnie inwestycje związane z zakupem nowego parku maszynowego CNC, utworzenie nowych stanowisk pracy czy awansowanie ludzi wewnątrz. Od kiedy ja pracuje w DanRob a jest już trochę lat nie było opóźnień w wynagrodzeniach co w dzisiejszych czasach jest praktycznie w takich firmach niespotykane! Gdy był dobry czas to nie wiem czy już zapomniałeś ale firma inwestowała dla nas w karty Multisport i jestem przekonany, że jak tylko biznes wróci do równowagi a rząd zniesie obostrzenia to karty wrócą. Nawet w czasie kiedy większość firm zwalnia, obniża pensje to oni inwestują w nowe maszyny, dają podwyżki i awansują ludzi. Twoja opinia i sposób w jaki ją wyrażasz mówią same za siebie. Twoja treść pokazuje brak składni i błędy w pisowni co świadczy o Twoim poziomie. Nie zgadzam się również z opinią, że ludzie odchodzą sami bo nie dostali podwyżki! Totalna bzdura! Jeżeli firma pożegnała się z kimś to była to decyzja zarządu ponieważ nie spełniał minimum jakie wymaga się na stanowiskach. Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i przeżyłem różne sytuacje. Prawdą jest i trzeba przyznać, że bardzo wysoko ustawiona jest poprzeczka – to firma dla ludzi kreatywnych i chcących się rozwijać. Bardzo polecam tą firmę.

@pracownik

w punkt... ludzie w czasach pandemii tracą pracę z dnia na dzień, a w Dan-Robie szefostwo staje na głowie aby utrzymać stanowiska pracy a ludziom pracowało się dobrze w tych trudnych czasach. Na szczęście osoby które psuły atmosferę oraz konfidenci już tu nie pracują. Również polecam!

anonymous5
@anonim

Racja. Konfidenci zostali w firmie DanRob!! Osoby, podlizujace się i donoszące na "kolegow" z pracy. I Racja w czasie pandemii ludzie tracą pracę, nawet w tej firmie. Zostali zwolnienie pracownicy z dłuższym stażem bo pracodawca miał taki kaprys. I tak się psuje atmosferę w pracy.

@anonymous5

w dan-rob pracuje się bardzo dobrze ! jest super atmosfera i zgrany zespół, pozdrawiam (3 lata pracy w tej firmie)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy w firmie Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j. są regularne szkolenia pracownicze?

@Pytanie

Nie bylo zadnych szkoleń, nigdy!!

@Były pracownik

Szkolenia w naszej firmie organizowane są cyklicznie dla odpowiednich grup zawodowych. Niestety czas epidemii mocno ograniczył spotkania i wyjazdy w 2020r ale z pełną odpowiedzialnością informuję, że firma organizuje regularnie szkolenia. Dla zainteresowanych naszą firmą podajemy jakiego typu i dla jakich stanowisk: -SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. – „Bezpieczeństwo Maszyn” dla elektryków, mechaników, konstruktorów. -Turck sp. z o.o - „Wymagania bezpieczeństwa maszyn” -AB-MICRO Sp. z o.o. - obsługa EPLAN Electric P8 dla automatyków -SOLIDEXPERT – „Najlepsze praktyki projektowania dużych złożeń” dla konstruktorów -STOWARZYSZENIE ELEKTRYKÓW POLSKICH – Szkolenie SEP – dla elektryków

@Były pracownik

są szkolenia, pracodawca inwestuje w swoich pracowników.

Były pracownik 2

Firma nie godna polecenia. Atmosfera bardzo średnia, jeśli pracujesz 8h dziennie to wiedz, ze Cię tam nie polubią.. Nadgodziny płatne 0% liczą po normalnej stawce jak w tygodniu co jest nie dopuszczalne.. Zero premii motywacyjnych.. Jeśli jesteś kawalerem który nie ma życia prywatnego i nie chcesz się dorobić to zapraszamy..

@Były pracownik 2

Jest dokładnie tak jak się spodziewaliśmy … Kolejna opinia niewiele odbiegająca od pierwszej ( Anonimm ) Odpowiedz została już udzielona wcześniej. Zapewne nie znalazł Pan jeszcze pracy a GoWork to jedyne miejsce gdzie anonimowo można z żalu pozostawić opinie. Jesteśmy przekonani, że taka postawa nie prowadzi do niczego dobrego ponieważ niesie ze sobą złe emocje. Liczymy, że uda się Panu znaleźć firmę z odpowiadającą Panu atmosferą.

@Były pracownik 2

Firma jak najbardziej godna polecenia. Atmosfera bardzo dobra. Nie przypominam sobie sytuacji aby kogoś zmuszano do pracy w nadgodzinach, nadgodziny płatne dodatkowo 50% a soboty 100%. Pozdrawiam.

pozytyw

Jestem członkiem zespołu od kilku lat i śmiało stwierdzam że złego słowa na tego pracodawcę nie można powiedzieć. Osoby ambitne znajdą tutaj możliwość dynamicznego rozwoju swoich kwalifikacji zawodowych oraz stabilne zatrudnienie. Pracodawca docenia dobrze wykonaną pracę, pensja na koncie każdego miesiąca o tej samej porze. Wraz z rosnącym stażem pracy oraz rozwojem umiejętności rośnie też pensja. Jeżeli jest potrzeba można wyrobić nadgodziny płatne 150% (soboty 200%). W tej firmie pracuje młody zgrany zespół jak i również doświadczeni fachowcy. Atmosfera bardzo pozytywna.

Nowy
Kandydat

Cześć, Jakich zarobków można się spodziewać na stanowisku automatyk? Jaka panuje atmosfera wśród zespołu? Czy projekty są ciekawe i czy są wyjazdy? Czy oferowane są jakieś szkolenia techniczne?

Jaka jest kultura pracy w Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j.? Obowiązuje typowy dress code?

@Pytanie

Strój obowiązuje taki jak ktoś lubi aczkolwiek firma przekazuje każdemu pracownikowi zestaw startowy: t-shirt, polo, polar oraz kurtkę typu softshell.

Jubileusz 10-lecia DANROB!

Istniejemy na rynku od 10 lat i w tym okresie staliśmy się rozpoznawalną marką, o której mówią najwięksi w branży. Chcielibyśmy podziękować naszym klientom, którzy zaufali nam na początku naszej drogi i wciąż są z nami, naszym pracownikom za ich zaangażowanie w pracę oraz konkurencji, która traktuje nas jako poważnego gracza na rynku.

Dziesięć lat działalności naszej firmy zobowiązuje. Przez ten czas udało się nam zbudować silny i doświadczony zespół ludzi, których kompetencje uzupełniają się nawzajem i współgrają.

W kolejnych latach planujemy budowę własnej siedziby oraz konsekwentne powiększanie parku maszynowego.

Chcemy rozszerzyć i wzmocnić naszą pozycję na rynkach zagranicznych, dlatego pojawimy się na znaczących targach branżowych poza granicami kraju m.in. w Monachium, Norymberdze, Szanghaju, Dubaju i Birmingham.

Diego

@Diego

Dzień dobry, Doceniamy opinię, która została tutaj umieszczona. W DanRob staramy się przekazywać pracownikom specjalistyczną wiedzę i praktyczne jej zastosowanie poprzez zaangażowanie w skomplikowane projekty. Cieszymy się gdy to doceniają … Zakończenie współpracy jak widać nie musi wiązać się z negatywną opinią tylko mądrym podsumowaniem … Dziękuję

Anonimmm

Niestety praca nie ciekawa, typowy prywaciarz.. Kolesiostwo, jesli chcesz pracować 8h dziennie to wiedz, ze tam Cię nie polubią. Nadgodziny pracujesz za zwykła stawkę godzinową, co jest niedopuszczalne.. Wyjazdy kilku dniowe oczywiście bez jakiejkolwiek diety.. Atmosfera w pracy bardzo średnia.. Nie polecam..

@Anonimmm

Dzień dobry, W jednym możemy się zgodzić z Panem – firma jest prywatna nie państwowa. Dla osób ambitnych i pracowitych. Otrzymujemy skomplikowane projekty wymagające dużego zaangażowania i wiedzy a klient wymaga terminowości. Zespół dokłada wszelkich starań i czasem pozostaje po godzinach a za pracę w godzinach nadliczbowych oprócz normalnego wynagrodzenia pracownicy otrzymują dodatek 50%. Wyjazdy są – diety również zgodnie z Kodeksem Pracy. Z tego co się orientuję nie był Pan nigdzie delegowany tak aby przysługiwało Panu nawet pół diety. Czy podać Panu podstawę prawną? Atmosfera w firmie jest bardzo dobra, dbamy o pracowników ale już Pan zapomniał o paczkach i bonach świątecznych? Korzystał Pan z MultiSport, każdy pracownik ma ofertę ubezpieczenia grupowego w TUiR Warta. Możemy zacząć dyskusje merytoryczną choć spodziewamy się kolejnych postów z Pana strony, tylko nie wiem czy nie szkoda Pana czasu. Nurtuje nas jedna myśl … skoro taka średnia atmosfera panowała w firmie to dlaczego nie szukał Pan sobie innej pracy a trwał z nami ponad 1,5roku? albo pozostawmy to pytanie jako retoryczne. Tu jest zawarta cała odpowiedź na Pana wyrażoną opinię…. Rozumiemy Pana rozżalenie za zwolnienie ale tak jak powyżej praca jest dla ambitnych i tacy są u nas nagradzani awansami i podwyżkami. Ps. Pan też dostał podwyżkę ale takich informacji Pan nie przekaże!!! Rozstaliśmy się w pokojowej atmosferze otrzymał Pan wypowiedzenie z jednoczesnym pełnopłatnym zwolnieniem ze świadczenia pracy aby miał Pan czas na znalezienie w innej firmie z lepszą atmosferą.

INWESTYCJA W PARK MASZYNOWY
W bieżącym miesiącu park maszynowy został powiększony o pionowe centrum obróbkowe od firmy TBI Technology Sp. z o.o.
TBI VC 1060 Smart Mill New Line!
Dysponujemy bogatym parkiem maszynowym wyposażonym w maszyny sterowane numerycznie oraz urządzenia konwencjonalne pozwalające  nam na wykonywanie detali skomplikowanych i trudnych technologicznie.

więcej na stronie:  http://dan-rob.com/uslugi/

Aktualność

DAN-ROB zwycięzcą konkursu INNOVATOR MAŁOPOLSKI.
Tytuł Innovatora Małopolski to bardzo prestiżowa nagroda, której marka stała się synonimem firmy prężnej  i innowacyjnej, będącej idealnym partnerem biznesowym dla wymagających klientów.
Nagroda ta jest dla nas bardzo cennym wyróżnieniem.
Zagraniczna ekspansja to jeden z naszych priorytetów. Niewątpliwie kluczowa w podbijaniu świata może się okazać pomoc Enterprise Europe Network (EEN).  To największa sieć instytucji otoczenia biznesu, wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa w internacjonalizacji.
Powstała z inicjatywy Komisji Europejskiej, a składa się na nią 600 organizacji obsługujących ponad 60 krajów oraz 3 tysiące ekspertów. Ośrodek EEN ułatwia nawiązywanie kontaktów gospodarczych za granicą. W Polsce w ramach sieci Enterprise Europe Network działa 30 ośrodków zgrupowanych w czterech konsorcjach.

Jaki dress code obowiązuje w Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j.?

Rekomendacja

Gregor

Mogę jedynie podpisać się pod taką opinią bo praca tu jest warta polecenia!!!

Anonim

Zostaw merytoryczną opinię o Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j. - Kraków

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, a 3 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Dan-Rob Daniel Kubacki Robert Tomzik sp.j.