Polaqua Group A.A. Szymko sp.j.

Opinie o Polaqua Group A.A. Szymko sp.j.

Czy pracownicy w Polaqua Group A.A. Szymko sp.j. dogadują się między sobą?

Helena

To można liczyć tutaj chociaż na troszkę więcej niż na najniższą krajową? :/ Co jest powodem tych ciągłych rotacji pracowników, o których mówisz? Nie ma pracy?

XXX
@Helena

Zarobki troszke ponad sredniej krajowej,premii brak a jak juz jest na swieta to marna. Rotacja to pewnie zarobki,moze atmosfera albo po prostu szefostwo nie ma nosa do ludzi.

Kajtek
@XXX

Czyli na święta nie dają bonów tylko niedużą kasę. A jeśli chodzi o benefity? Są jakieś bo one tez są w pewnym sensie motywacyjne. Firma daje coś z pakietu socjalnego?

Mirka
@XXX

@XXX nie do końca Was tu rozumiem, narzekacie na zarobki, a jednocześnie piszesz, że wynoszą troszkę ponad średniej krajowej. Średnia w II kwartale 2023 wyniosła 7364,30 zł. Jeśli to są kiepskie zarobki, to co ma powiedzieć magazynier z niejednej firmy, który ma 3600 minimalnej krajowej?

szkoda czasu Nowy wpis

Rozmowa o pracę prezentacja firmy na plus ale juz dalej nie ma nic dobrego raczej na serwis i warsztat zwany produkcja gdzie bałagan takinze gość się potyka o własne nogi pokazując co kolwiek sam pan pracujący zadowolony z pracy tam ale innych chętnych nie ma jak widać ja też podziękowaelm zarobki jak na.magzunie itp mino że roboty tam dużo spawnie naprawy itp nie mogę polecić tego miejsca jak ktoś ma umiejętność lepiej szukać dalej tam się czas zatrzymał i raczej człowiek cofnie się w rozwoju bo nie ma żadnych możliwość rozwoju

Pan Tadeusz

zacznę od tego o co wszystkich interesuje najbardziej zarobki lekko ponad średnia krajową działy magazynowe -praca ciężka dużo dźwigania worki ze solą itp 90% praca ręczna mocno fizyczna dział handlowy 4.moze 5 osób sprzedaja coś tam czasami atmosfera w całej firmie słaba bardzo duża rotacja raczej słabo jeszcze jest dział nazwany produkcja gdzie dwóch ludzi spawa i montuje urządzenia tam to już naslabiej jeden wielki bałagan i lekko amatorskie podejście możliwość rozwoju brak bo nie ma gdzie i jak tak ze na chwilkę na przetrwanie można się zaczepić ale nie na długo żadnej perspektywy tam nie ma

@Pan Tadeusz

Czemu słabo z atmosferą? Nie dogadujecie się czy o co chodzi? Jeśli chodzi o magazyn i ciężary, macie jakieś pomoce w postaci wózków itp?

Pań Tadeusz Nowy wpis

tam e większości praca ręczna dźwiganie żadne wózki do rozładunku kontenerów wszyko trzeba przezuvac ręcznie układać na palety do tego na dworze czy mróz czy upał . można też iść popracować na produkcję gdzie smród oparów kwasu i spawania zero zabezpieczenia i mega bałagan

Jak wygląda kwestia awansu w Polaqua Group A.A. Szymko sp.j.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska operator produkcji?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Polaqua Group A.A. Szymko sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszek

Bardzo dobra firma i to również dobry pracodawca. Wystarczą umiejętności oraz chęci do pracy, polecam.

Robert

To skoro po takim czasie dalej jest tak dobrze to możesz zdradzić, co takiego tam godnego polecenia, jeżeli chodzi o pracę? Zarobki, atmosfera, rozwój a może coś innego? Weź napisz coś więcej, bo mnie ciekawość zżera, a teraz o dobrego pracodawcę łatwo nie jest. Atmosfera i zarobki? Bo to tutaj ludzie chwalili.

niezłe zarobki, świetna atmosfera, szczególnie po ostatnich zmianach na stanowisku kierowniczym magazynu. Polecam firmę, w której każdy ma szansę na rozwój i awans.

skoro praca w tej firmie to dramat to po co jeszcze tam pracujesz? zmieniaj póki jest na co..

Tuśka

Witam. Czy firma zatrudnia kobiety na magazyn?

To jakaś bzdura, Łysy z produkcji nie ma nic wspólnego ani z magazynem ani z pracownicami firmy. Maczuga to ksywa mega pasująca do właściciela wpisu

Jan

Miła atmosfera i dobre zarobki.

@Jan

pełna zgoda

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Polaqua Group A.A. Szymko sp.j.?

Generalnie firma na duży plus, zarobki w miarę dobre praca spokojna i bez wariaci jeśli chodzi o atmosferę to ekipa genialnie dobrana do tego firma daje możliwości rozwoju jeśli chodzi o magazyn to duży porządek wszystko poukładane czego pilnuje kierownik do tego tak zarządza budżetem że latem co piątek mamy grilla a zimą wciągamy kebaby i to wszystko za free . Szefostwo pozwala wyjść szybciej jak ci nie pasuje dojazd i nie robi problemów. W zadnej firmie co pracowałem poprzednio nie było tak dobrze a zdecydowanie było gorzej . Z pewnoscią mogę powiedzieć ze te negatywne wpisy dotyczą tylko osób które nie nadawały się do pracy w tej firmie a rzeczywistość w nowych zakładach ich przerosła.

Marzena

Jak to popsuta, tak totalnie, wśród wszystkich? Czy jakiś konkretny dział albo grupka?

@Marzena

na szczęście tęskniących za starym kierownikiem produkcji jest coraz mniej

No chyba trochę przenośnia jakaś? Bo za dzień dobry to bym sobie nie potrafiła wyobrazić zwolnienia. Czym innym tutaj mogą mu na odcisk nadepnąć, żeby naciskał na zwolnienie?

Poziom wpisu frustrata, dramatyczny i złośliwy, nie mający nic wspólnego z prawdą, wynikający zapewne z niezrozumienia zasady szacunku do pracy jako takiej, pracodawcy i przełożonych, tyle w temacie. Nigdy więcej - całe szczęście

Szpak

Zgadzam się, omijać szerokim łukiem.

Chyba kogoś mocno zabolało zasłużone zwolnienie z pracy. Bardzo jednostronny i złośliwy wpis nie mający nic wspólnego z prawdą.

roman

Firma bardzo fajna, procowałem i pracuję nadal. Jeśli chodzi o moje odczucia to atmosfera bardzo fajna, a kadra pracowników bardzo profesjonalna i sympatyczna. Co do zarządu to tak naprawdę ja żadnych uwag nie mam, mam wręcz wrażenie że pracownicy często wykorzystują dobry charakter prezesa, ponieważ uważają że wszystko im się należy. Wiadomo, że każda władza nam przeszkadza ale lepsza taka władza niż żadna. Wynagrodzenie w firmie zawsze na czas, imprezy integracyjne lub imprezy firmowe typu wigilia oraz premie świąteczne, dodatkowo pakiet medyczny. No cóż nie wszyscy potrafią to docenić, ja docenię. Jest to jedna z lepszych firm w których pracuje i pracowałem i na chwilę obecna wcale nie myślę o zmianie. Dodam tylko że moja opinia jest subiektywna i prawdziwa. pozdrawiam

MP
@roman

zgadzam się w 100%

Maadzia

Pytanie czy kobiety mają szansę na zatrudnienie u państwa?

Al
@Maadzia

Oczywiscie, pracują w firmie na różnych stanowiskach

Marzena
@Al

No dziwne żeby było inaczej nie można dyskryminować ze względu na płeć. A jak są traktowane?

normalny
@Marzena

W firmie każdy jest traktowany z szacunkiem. Obowiązuje wysoka kultura osobista, oczywiście jak w każdej firmie dochodzi do drobnych nieporozumień (życie to nie bajka i nie wszystko idzie gładko), ale osobiście nigdy nie spotkałem się z barkiem szacunku do innych pracowników.

@normalny

Szczerze byłabym mocno zdziwiona gdyby kogokolwiek dyskryminowano ze względu na płeć, przecież to całkowite zacofanie umysłowe. Ale jak wiadomo w Polsce czasami z pewnymi mniejszościami bywa różnie, ciekawa szczerze jestem nastawienia ludzi w firmie na przykład do osoby czarnoskórej albo już idąc po skrajnościach np., transwestyty, co chyba u nas jest rzadkością. Z tym też by problemu nie było czy raczej mógłby przejawiać się pewien niesmak?

Pracuję do jakiegoś czasu, atmosfera spoko - młody zespół, przełożeni ok, zarobki póki co niezłe.

Póki co niezłe? A w jakie mniej więcej targetujesz?

Al

Są premie świąteczne

Trans

Szybki i sprawny rozładunek, dokumenty na poczekaniu, fajne chłopaki, polecam rozładunek w tej firmie!

Tragedia jak można tak traktować kandydata na pracownika. Jeszcze istnieje coś takiego jak umowa ustna. Ja bym tego tak nie zostawił.

Jacek
@Tomek

Ja też bym się wkurzył, ale żeby wyegzekwować ustną umowę trzeba mieć świadków i pewnie iść do sądu. To nie takie proste jak się wydaje.

Jacek

Powinien pójść do firmy i zrobić niezłą aferę, żeby rekrutującemu poszło w pięty. Bo pewnie to czyjś błąd spowodował, że tą samą pracę zaproponowano dwóm osobom i dlatego twój mąż odpadł. Ktoś wyraźnie miał wyższe kompetencje, albo chciał mniej pieniędzy. Jak myślisz?

zadowolony

To moja trzecia praca i mam nadzieję zostać tu jak najdłużej. Świetna atmosfera, dobre zarobki, wszystko w temacie

Kto pyta nie błądzi?
@zadowolony

Witam. Zwracam się z prośbą o podanie stawki na jaką można liczyć na magazynie. Zapytanie kieruję do zadowolonych pracowników. Proszę o rzeczowe odpowiedzi. Bzdury obyczajowo-światopoglądowe mnie nie interesują. Pozdrawiam.

Justyna
@zadowolony

A opiszesz jak różnią się warunki zatrudnienia w firmie w porównaniu z Twoimi wcześniejszymi pracami?

@zadowolony powiesz coś więcej o zarobkach ?

kandydat

Naprawdę nie zatrudniaja tam kobiet?

@zadowolony ile już w tej firmie jesteś ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polaqua Group A.A. Szymko sp.j. - Poznań

• Jak się pracuje w Polaqua Group A.A. Szymko sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Polaqua Group A.A. Szymko sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polaqua Group A.A. Szymko sp.j.?

Polaqua Group A.A. Szymko sp.j.