Opinie o Grupa24 Piotrowscy sp.j. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Grupa24 Piotrowscy sp.j.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Grupa24 Piotrowscy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa24 Piotrowscy sp.j. w Zielona Góra

Unia

najbardziej dziadowska firma w jakiej pracowałem. umowy po terminie, bez podanego wynagrodzenia. na umowie 8 zł za nadgodziny, brak etatu. brak odzieży roboczonej, kontakt z szanownym ściemniaczem koordynatorem beznadziejny. masz robić a jak nie to nara. PIP juz ma was na oku. i na nic nie ma co liczyc, dojazdy, za leki - zero. czekam aż klient powie nara im.

Weronika

to potwierdzenie zapytania tej pani wyżej czy nie? tę IP mam na myśli. z jakiej przyczyny w bieżącym okresie nie polecasz? wcześniej widziałam polecenie pracy, więc ciekawa jestem aktualnych argumentów.

stary pracownik

Pracuję w firmie na dwie zmiany od 7 do 19 i 19 do 7.Zmiana 7do19 rano przyjeżdża catering że śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i obiadek trzy opcje do wyboru mięsny wegetariański i z grilla do wyboru potem spacerek i podwieczorek relaks następnie kolacja trzy opcje do wyboru i do domciu Zmiana 1 9do 7 nocna to kolacja trzy opcje do wyboru potem spacerek lub relaksacja drinki TV alkohole i piwko rozmowy potem zimna płyta spanko i nad ranem spacerek i spanko. Nad ranem spacerek lub seksik w zależności od samopoczucia śniadaniem i można sobie wybrać trzy opcje i do domciu Wynagrodzenie za pracę 4500 PLN +100 %godziny nocne +200 % za święta soboty i niedziele i nadgodziny + premia 500 % za samo przyjście do pracy. Kierownik jest tak wspaniały że co piątek przystępujemy u niego do spowiedzi i komunii świętej i odtrzymuje rozgrzeszenie. Żyć nie umierać. Kochający Prezesa i firmę. Polecam

Newbie

Witam Rozważam pracę, Jaka firma dostarczą catering i ile dopłaty

Jarko-Marko

Ja pracuje 5 lat i nie narzekam.Nie wiem skad te zle opinie,Nie jest rewelacja ale bez przesady w gorszych pracowalem. Chce wolne to zglosze wczesniej i mam. Zamieniac sie tez mozna.Tylko trzeba wczesniej zglosic.Urlop to samo.Najwazniejsze ze kasa jest na czas, nieraz nawet przed.Pracowalem w takiej ze czekalem na wyplate .14 dni po terminie wyplacili. Nie bede tamtej firmie reklamy robil.I dodam na koniec ze z rodziny nie jestem .Zaraz sie hejt wywali ze z rodziny itp.Ale wiecie co? Hejtujcie jak chce , mam to tam gdzie slonce nie dochodzi.

@Olo

to z kolei o tych koordynatorach możesz napisać coś więcej skoro ich przytaczasz? jedynym powodem co do zmiany postrzegania może być to wspomniane l4 czy są jeszcze jakieś inne obszary, na które warto zwrócić szczególną uwagę?

Karo Nowy wpis

Widzieliście ten ostatni komentarz? Ktoś rozważał prace jako firma dostarczająca catering. Gdzie można zobaczyć taka ofertę? na stronie zakładka z praca była pusta. Czy wstrzymali się z rekrutacjami? Na jak długo?

stary pracownik

On
@stary pracownik

Co paliłeś że tak pojechałeś a może razem z kierownictwem byliście razem w szpitalu dla czubków....

roh
@stary pracownik

Bzdury jakich mało 4500 (brutto) to nawet kierownik nie ma , to firma zarządzana przypadkiem , jedynym priorytetem jest minimalizacja kosztów. Któregoś dnia byłem w biurze i siedziałem za biurkiem mało widoczny, wszedł kierownik i powiedział że pracownik zmarł i z tego powodu obiekt był bez ochrony. Szefowa stwierdziła .... nieobecność usprawiedliwiona. Nie wiem czy jest lepiej w innych podobnych firmach, ale gorzej niż tu trudno sobie wyobrazić.

Dariusz
@roh

To ile dokładnie można zrobić na stanowiskach szeregowych pracowników? Czy te 3000 zł do ręki jest do osiągnięcia, czy raczej nie ma co się na takie wynagrodzenie nastawiać? Serdecznie proszę o informację bo to dla mnie ważna kwestia. Będziecie tak uprzejmi, aby mi to zdradzić?

@Dariusz

Człowieku zejdz na ziemię ! Najniższa krajowa i koniec !

@Dariusz

Najniższa krajowa ale odradzam szefowa z syndromem więc nie polecam szkoda nerwów są lepsze firmy niż ta.

Newbie Nowy wpis

Witam Rozważam pracę, Jaka firma dostarczą catering i ile dopłaty

Gośka Nowy wpis

Dopiero co tu weszłam i jeszcze nie wiem o jakie aktualne rzeczy może chodzić? Ktoś nawiązywał z miesiąc temu do oferty dla „Pań i Panów” a z tego co widziałam ona dalej jest dostępna. To jakieś stałe nabory? i czy warunki pracy jakkolwiek się różnią ze względu na płeć?

Ona

Firma porażka tylko pr,ydupasy tam mają znośnie.Jak się postawisz to jesteś dla szefostwa beee. Szkoda nerwów na taką firmę. .

ONA @
@Ona

Ona Na jakim stanowisku pracowałaś?i kto był Twoim przełożonym?

@Ona

Pytanie tylko w czym masz się stawiać, o jaką sytuację chodziło? Widzę, że oferty wiszą dla Pań oraz Panów. To szkolenie z opisu w ogóle jest konieczne? Jak jest przeprowadzane? Możesz wybrać do kogo pójdziesz?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko SPRZĄTACZKA w firmie Grupa24 Piotrowscy sp.j.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Czy pensja w Grupa24 Piotrowscy sp.j. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Pracownik Ochrony, ich ogłoszenie jest 14 lipca na InfoPraca.pl.

Unia

Edyta

Ukryło chyba kluczowy wyraz i tak bez kontekstu trudno się domyślić jaki miał być przekaz... Nie zrozumiałam chyba tej kwestii odnośnie umowy, na której nie ma podanego wynagrodzenia skoro nagle wyszło, że stawka jest? Co do tej inspekcji, ktoś może to potwierdzić?

Weronika

Jarko-Marko

Olo
@Jarko-Marko

Pojdziesz na zwolnienie lekarskie gdzie naprawdę zachorujesz ( oby nie) to zobaczysz jak Cię firma będzie traktować. Uciekać jak najszybciej z tej firmy. Brak szacunku do drugiego człowieka. Mowa tu o szefostwie, nie o koordynatorach.

@Olo

Ona

Firma jak każda wyzysk za najniższą krajową Nie daj Boże zachorować naprawdę wtedy zobaczysz prawdziwe oblicze szefostwa.Potrafi zadzwonić do lekarza podważajac decyzję lekarską.Omijać tą firmę .....

Edyta

Czemu tak twierdzisz? to od czego to zależy, że mógł mieć inaczej? różnica stanowiskowa? tak poważnie to czy są problemy z chodzeniem na l4 lub urlopem czy nie?

Jacek

według twojej opinii piszę bzdury , nie będę się spierał. a co powiesz na to co dzieje się z urlopami ? Wmuszanie pracownikom urlopu bo brakuje godzin do normy , śmieszne urlopy po 6-8 godzin na służbie ( służba 12 h) to też bzdury ? Jest to jedna z niewielu (na szczęście) firm do której ma zastrzeżenia PIP .

Żbik

Jestem byłym pracownikiem ochrony Grupy-24. Byłem oszukiwany. Rozmawiałem z kolegą , który pracuje w Teatrze Zielona Góra i mówił mi ,że otrzymują dodatek finansowy do wynagrodzenia 300zł( trzysta złoty) tylko za to, że posiadają tytuł "Kwalifikowany Pracownik Ochrony Fizycznej) a więc wszyscy pracownicy ochrony są oszukiwani w Grupie -24 , czy to jest uczciwe.

o. i . o.

Każdy pracownik który jest zatrudniony w Firmie i ma stopień niepełnosprawności może zlozyć wniosek o dofinansowanie na lekki, dojazdy do pracy, na okulary itd. Co daje umiarkowany stopień niepełnosprawności 2023 r.: 1200 zł - na pracowników z znacznym stopniem niepełnosprawosci ze schorzeniem specjalnym( Pracodawca dostaje -w sumie kwota dofinansowania wynosi 3600 zł), 900 zł – na pracowników z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze schorzeniem specjalnym (Pracodawca dostaje -w sumie kwota dofinansowania wynosi 2250 zł), 600 zł – na pracowników z lekkim stopniem niepełnosprawności ze schorzeniem specjalnym (Pracodawca dostaje -w sumie kwota dofinansowania wynosi 1100 zł). Można pisać: warszawa@pfron.org.pl Telefon: 22 505 55 00

o. i . o.

Każdy pracownik który jest zatrudniony w Firmie i ma stopień niepełnosprawności może zlozyć wniosek o dofinansowanie na lekki, dojazdy do pracy, na okulary itd. Co daje umiarkowany stopień niepełnosprawności 2023 r.: 1200 zł - na pracowników z znacznym stopniem niepełnosprawności ze schorzeniem specjalnym( Pracodawca dostaje -w sumie kwota dofinansowania wynosi 3600 zł), 900 zł – na pracowników z umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze schorzeniem specjalnym (Pracodawca dostaje -w sumie kwota dofinansowania wynosi 2250 zł), 600 zł – na pracowników z lekkim stopniem niepełnosprawności ze schorzeniem specjalnym (Pracodawca dostaje -w sumie kwota dofinansowania wynosi 1100 zł). Można pisać: warszawa@pfron.org.pl Telefon: 22 505 55 00

Szukam pracy w mieście Brzezie. Zainteresowała mnie oferta firmy Grupa24 Piotrowscy sp.j.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 3000 PLN?

Jacek

HIHIHIHIHI jak sobie dopłacisz do najniższej !

Iza
@Jacek

Czyli na więcej nie ma co liczyć? Może można jakoś wynegocjować inna kwotę? Albo jakąś premię zgarnąć?

@Jacek

Bravo. Jarek nam dołoży i nie trzeba się prosić

josh
@Iza

Premia jest rzadko ale za to wysoka

@Iza

Negocjacje i owszem zawsze wskazane tylko to będzie jak rozmowa z (usunięte przez administratora). Co do premii , wpisz w wyszukiwarkę - premia Grupa 24 - może wyskoczyć tylko jedna odpowiedz NIE ISTNIEJE COŚ TAKIEGO !!!!

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) z Ciebie

Dorota
@josh

No to ile wynosi, że piszesz, że jest wysoka? Przydałyby się jakieś konkrety, każdy ma inne oczekiwania w tych kwestiach płacowych jednak, weź to pod uwagę.

Maro

Tak w Brzeziu są dodatki i może wyjść 3 tysiące

@Maro

"Może"? A trudno to osiągnąć? Opowiesz o jakich dodatkach tu mowa i jak na nie zasłużyć obecnie?

Było mineło

Jako osoba stojąca z boku, miałam możliwość obserwacji tej firmy i jej pracowników, niestety kadra kontrolno zarządzająca to jakaś porażka, forma zwrotów i traktowania pracowników w skali od 1-10 to -10. Z tego co słyszałam to odpadają im najwięksi klienci z lokalizacji Nowego Kisielina, chyba maja dosyć tej firmy, ktoś kiedyś powiedział mądre słowa, że jest to "Patologi w branży ochrony" No to co kadro firmy UP wita ;)

Kapitan
@Było mineło

Już mają nowe 2 osoby w biurze z solidu. Bo solid ich kupił. Tych starych właścicieli już podobno nie ma.

@Kapitan

Solid kupil...?? (usunięte przez administratora) Nie siej fermentu plotkarzu Po prostu przejal dwa obiekty na strefie a ty gównoburze robidsz(usunięte przez administratora)

Hes
@Było mineło

Czytajac ciebie ma sie dosyc tego forum. Napisac mozna wszystko a ty ploty szerzysz.Porazka to ty jestes.Zal chyba d...ope ci sciska.

Było mineło
@Hes

Tobie doope ściska. Ja mam luz bo siedzę na zasiłku i piszę pismo do PIP. Niedługo nie będzie dofinansowań i wtedy szyscy do mnie dołączycie.

hes
@Było mineło

A za co cie zwolnili?Za chlanie napewno.I tak to ty z boku stoisz....hehehe.Zegnam

@hes

Faktycznie alkohol tu w firmie bywał większym problemem, że od razu w niego strzelasz? A z jakich jeszcze innych powodów tutaj firma zazwyczaj dziękowała ludziom za współpracę? Często dyscyplinarki się zdarzały?

Ważkanieważka

Jest ok ????

@Ważkanieważka

Nie ma rewelacji ale nie jest najgorzej.A napewno nie tak jak to pisza ty *skrzywdzeni przez los*.Pracuje tu 5 lat i mie narzekam.G?dyby bylo tak jak tu pisza to juz dawno by mnie tu nie bylo.

@Jaar

pytanie tylko jeszcze na którym ze stanowisk tutaj idzie się tak fajnie przez 5 lat utrzymać? Jakie warunki przy takim stażu masz dzięki temu?

@Edyta

Stanowisku? Ochroniarzem na obiekcie jestem.Warunki? Placa na czas ale znasz te przyslowie ,,baletnicy to i .... Żegnam.

@Jaar

Aha no dobra. To tu praca w razie czego spokojna? Monotonne to jakieś gdy tak przez 5 lat się robi? Wujek reflektował czy nie spróbować właśnie w czymś innym. Czyli powinien tu zajrzeć? Nie będę go miała na sumieniu?

Czy Grupa24 Piotrowscy sp.j. zapewnia kartę multisportu?

Wkręt Jack

Tak. Wszystkie inne karty też. Od wyboru do koloru. Czy jakoś tak

Iza
@Wkręt Jack

A dopłaca się coś do multisporta czy nie?

Jack Wkręt

No co ty! All inclusive. Jak dobrze żyjesz z Andrzejem to jeszcze są inne gratisy

Sławek

Oczywiście przyjmując , że sportem będziesz nazywać comiesięczne bieganie do biura i upominanie się o nie zgadzające się nadgodziny.

@Sławek

Ha ha. Biegaj biegaj a za buty nikt ci kady nie odda.

Rael

Tak i darmowe wczasy pod gruszą ????????????

@Rael

A te znaki zapytania to co mają oznaczać? Ty pytasz o te wczasy czy ironizujesz?

Były

Nie pozdrawiam szefowej.Droga Pani byłem sprytniejszy od ciebie i twoje starania by mi dać dyscyplinarkę spełzły na niczym. A propo nie podważaj decyzji lekarskich bo daleko ci do takich kompetencji....

K.Ka
@Były

Stary numer z tymi dyscyplinarkami, widze że nie tylko jedna osoba pokrzywdzona, że jeszcze się za nich nie wzięli, czują się bezkarni, ale do czasu. Rozbój w biały dzień, drogi Panie, proponuję się nie dać i dobrze.

@Były

Nie pierwszy raz próbuje podważyć decyzję lekarską.

jaar
@Były

Widac kombinator z ciebie,Tki Bozy pracownik.Poprostu leser nie pracownik.Ja pracuje 4 lata i jakos nie narzekam.

A.P.O.
@jaar

Tak jak piszesz ???????? też pracuje 4 lata i czasami zdarzy się chorobowe ale nie miałam z tego powodu żadnych aluzji ze strony przełożonych.Generalnie ludziom się pomieszało we łbach chyba chcą aby szefowa im dziekowała,że raczyli przyjść do pracy. Według mnie praca zależna od obiektu i pracujących tam ludzi a to my pracownicy tworzymy klimat.

Dorota
@Były

Jakie starania, o czym ty mówisz? Czym sobie zasłużyłeś na dyscyplinarkę? Przecież za nic nie dają

Jaro
@A.P.O.

Masz racje.Nie podoba sie niektorym to niech sami sie zwolnia a nie narzekaja tylko.

jowita
@Były

żeby się zus wziął w końcu za te wasze zwolnienia lewusy. co grafik ułożony to trzeba do roboty za lewusów przychodzić. że lekarze piszą te zwolnienia przez telefon na zawołanie. nie chce się do roboty ruszyć to do lekarza dzwonią i kolegów w balona robią

Adaś
@jowita

masz racje u nas też tak na obiekcie było. święta ustaliliśmy to zwolnienia pobrali i i tak do roboty musiałem iść

czak noris
@Były

ale sprytny jesteś, ze na zwolnienie poszedłeś. a kto za te zwolnienie płaci? My z podatków spryciarzu. do służb specjalnych się nadajesz

@jowita

Masz rację.U nas na razie zgraną ekipa i nie robimy przekrętów kolegom że zwolnieniami.

On
@jowita

Jak ci żal to też kożystaj ha ha

Sławek

A prawi i sprawiedliwi parzą herbatę z wody po pierogach (:

Mocny
@Sławek

Nie obrażaj. Jack ma rację. Zrobić z nimi porządek i bardziej opodatkować.

A faktycznie się da?

Mocny
@Edyta

Jasne, czytałem i już Jarosław nad tym pracuje. Dowalić tym tzw. przedsiębiorcom.

Brawo dowalić im

@Mocny

Tak? A w jaki sposób nad tym pracuje?

Aga

Fajnie się pracuje. Wypłaty zawsze na czas. Nagdodziny wypłacone. Urlop nieraz wciskają ale jak nie chcesz iść na inny obiekt to masz urlop. Nie przerzucają na siłę tam gdzie nie chcesz iść. W poprzedniej firmie byłam na trzech obiektach w jednym miesiącu i to jeszcze na sklepach. Mam znajomych chętnych tu do pracy więc zwalniać się jak komuś nie pasuje. Na sklepach cały dzień na stojąco.

Była
@Aga

Zapewne tańczysz jak ci zagrają....W tej firmie utrzymują się znajomi protegowani podlizusy i konferenci. Normalni gdy zorientują się to uciekają bo szkoda zdrowia by użrrać się.

@Była

Użrrać się nie będziemy. Wszystkich powinni zamknąć a przede wszystkim właścicieli. Brawo Jack Wkręt dobrze piszesz. Prawo i sprawiedliwość jest po naszej stronie.

@Była

Co ty p....sz? Nie jestem znajomym.Pracuje 5 lat i jakoś ogarniam.Nie liże doopy nikomu.A ty co.? Uciekłaś??? Hehe.No i konferenci..hehe.Zanim napiszesz to pomyśl.To masz za darmo.Ale ty chyba tylko zawiść i zero myślenia.Takie coś jak ty też niestety żyją.I hejtuj jak chcesz mam to tam gdzie słońce nie dochodzi.Nie pozdrawiam takich okazów jak ty.Bay

@Były

Dzięki bracie za poparcie. Zamknąć to mało. Jeszcze im kary dołożyć żeby do końca życia spłacali. Te wszystkie firmy do banda.

jaar
@Były

Jak ty Prawo i Sprawiedliwosc to no coments. Co ty bierzesz człowieku?A ga dobrze pisze.Byles nierobem lub chlales iteraz wylewasz swoje zale,Nie pozdrawiam

Iwona
@Aga

Dlaczego na siłę wciskają urlop? Często się tak dzieje, czy to są jakieś sytuacje podbramkowe czy od czego to jest zależne, bo nie wiem.

Przyjmując pracownika z grupą pracodawca powinien wykazać więcej empatii wszak z pefronu dostaje nie małą kasę. Często to są ludzie schorowani po wylewach udarach i tp grupy nie dostajesz na uśmiech .A potem wielkie żale pretensje że pracownik zachorował .

Odpowiedź

Pracownik, który przyjmuje się do pracy nie powinien zatajać przed pracowdawcą oraz lekarzem medycyny pracy swojego złego stanu zdrowia. Najczęściej o złym stanie zdrowia pracodawca dowiaduje się jak pracownik podpisze umowę o pracę. Niektórzy pracownicy przyjmują się do pracy tylko w celu przebywania na płatnych zwolnieniach lekarskich bo takowe są płacone rencistom tylko w stosunku pracy. Przy przyjęciu do pracy zapewniają o dobrym stanie zdrowia a po tygodniu umowy lub po podpisaniu umowy na czas określony informują pracodawcę o braku możliwości pracy ze względów zdrowotnych. W momencie pobierania zasiłku chorobowego pracodawca nie pobiera dofinansowania z Pfron. Ponadto na miejsce chorego pracownika należy zatrudnić kolejnego, który też otrzymuje wynagrodzenie. Każdy ma prawo otworzyć własną działalność gospodarczą i postępować według tych mądrości zamieszczanych na tym portalu.

julita

bzdury jak rencista jest na l4 to firma dalej dostaje dofinansowanie z PFRON

@julita

Doucz się zanim zaczniesz pisać. Nauka nie boli. Jak jest na l4 to dostaje ale jak na zasiłku to nie.

Tadeusz
@Odpowiedź

Jasne, bo przecież chorobę można przewidzieć a wy przeciez musicie pobierać pieniądze z PFRON, a tak jak ktoś zachoruje to jesteście parę złociszy w tył i trzeba szukać drugiego a chorego wywalić nawet skłamać i kalumnie na niego napisać tylko to umiecie i otoczyć się prawnikami, bo boicie się o swoja ....(), żeby ktoś z tych biednych ludzi nie poszedl do sądu czy do jakiejś instytucji a pewnie nieraz poszedl , tylko nie chce użerać się z waszymi prawnikami i tracić resztek zdrowia na spór z wami ale wy wiecie ze postępujecie niemoralnie i wbrew jakiejkolwiek etyce nie mówiąc już o podstawach jakiejś przyzwoitości!

Jestem..
@Odpowiedź

Jasne, przecież ktoś kto sie zatrudnia potrafi przewidzieć i choroby i przyszłość. Najlepiej kupcie sobie czarodziejska kulę i przepowiadajcie komu się zachoruje , a komu nie . Chyba o czymś zapomnieliście w pogoni za kasa . Mianowicie, ze zakłady pracy chronionej w swoim statucie mają na celu pomoc ludziom niepełnosprawnym a robi się z tego takie (usunięte przez administratora) , żeby mieć pełnosprawnego niepełnosprawnego i żeby pfron dal wam cała wypłatę za niego a wy czerpiecie lwia czesc zysków a pracownika miec za darmo i biada mu, żeby zachorował . Pomińmy to, że socjal tak marny ze lepiej o tym nie wspominać bo najczęściej nie ma ale traktowanie tez nierzadko bardzo nieuczciwe ze strony firmy.

Edek
@Jestem..

ja miałem na obiekcie jednego takiego niepełnosprawnego. facet po zawale, chore serce. Fajkę od fajki odpalał. co wolne to w palnik. ostatnio za alkohol wyleciał, bo tu dyżurny pilnuje pracowników. taki niepełnosprawny. nie pisz bzdur, że tu tacy biedni schorowani. chyba na własne życzenie

@Edek

No tak wszyscy piją. Tacy pracodawcy powinni siedzieć. (usunięte przez administratora) zrobi z nimi porządek

Rael

Brak szacunku do pracownika kłamią, wmawiają niestworzone rzeczy...pracują tam same osoby które się przymilają do szefa czy koorydnatora nie mają własnego zdania, śmiech na sali... człowiek rodzi się z inteligencją a mądrość się nabywa...brak opinii wiąże się tym że nie ma co tu komentować ... Brak konsekwencji i zdecydowania i lakonicznego myślenia...powodzenia

@Rael

Czego się spodziewałeś? Że dywan Ci rozłożą. Te wszystkie prywatne firmy to lipa w właściciele powinni siedzieć.

@Jack Wkręt

Ja nie pracuję ale w tej firmie ale bardzo dużo ludzi przychodzi i odchodzą ze względu na kłamstwa, komuterstwa,itd zostają (usunięte przez administratora) oraz osoby pod silnym wpływam firmy bo boją się odezwać...takie posiadam informacje nie polecam tej firmy to subiektywne...wiem kto pracuje przyzwoicie i przekona się o statusie tej firmy to się zwalnia...pozdro Jack

Jacek

Jak tam sprawuje się szef ochrony w E-obuwiu ? Nie robi wstrętów ?

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa24 Piotrowscy sp.j. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Grupa24 Piotrowscy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa24 Piotrowscy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa24 Piotrowscy sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 6 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa24 Piotrowscy sp.j.
3.3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Wojska Polskiego 37
    65-764 Zielona Góra