Opinie o Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j. w Choroszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j. w Choroszcz

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j. na Sprzedawca? 24 sierpnia ogłoszenie na Pracuj.pl.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Kabo Nowy wpis

Rekrutacja?Przychodzisz i pracujesz sam zdecydujesz czy tobie odpowiada po kilku dniach pracy rozmowa z kierownikiem działu i dowiesz się o zarobkach i podpisanie umowy.Bardzo fajna atmosfera większość pracowników pracuje ponad 15 lat i niewierz we wszystko co piszą że nie szanują ludzi itd to bzdura inaczej nikt by nie pracował po kilkanaście lat.Czasami przychodzą tacy ludzie i po roku czasu chcieliby zarabiać tysiące nic nie robiąc

Były pracownik Nowy wpis

Nie dość że nie szanują pracowników to płacą śmieciowe pieniądze jak za taką pracę odradzam pracę w tej firmie przepracowałam tam 1.5 roku i stanowczo odradzam tam pracować

Ktoś inny

Witam jakie zarobki można wyciągnąć w tej firmie

Izabela
@Ktoś inny

A jakieś konkretne stanowisko to masz na myśli? widziałam wcześniej jakąś wzmiankę na temat najniższej...

Ktoś inny
@Izabela

No ogulnie produkcja czy jest możliwość zarobienia 3500 netto jako zwykły pracownik produkcji

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Sprzedawca w firmie Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j.?

Tak są organizowane.

Urszula
@Anatol

A często? Bo w niektórych firmach to raz na dwa lata albo i rzadziej coś takiego jest.

Żółtek

Nie szanują pracowników zwłaszcza właściciele płaca tez jest najniższa krajowa

@Żółtek

I nie ma żadnych bonusów do tego? Czysta podstawa jako najniższa krajowa i tyle? ;/ No i czym się ten brak szacunku objawia? Opowiesz?

Żółtek
@Marcin

Jakie bonusy i podwyżki dla pracowników chłopie płaca najniższa brak szacunku dla pracowników dużo ludzi odeszło wszystko ok jeśli ktoś coś zle zrobił wylatywał za byle błachostki w tym nazucal jakies normy z kosmosu spytaj sie dlaczego ludzi sporo odeszlo

Natalia
@Żółtek

Polecam PIP, kontrola za kontrolą i może wtedy się czegoś nauczą, bo z tego co czytam to sytuacja wciąż bez zmian.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Anatol

Każdy pracownik otrzymuje wynagrodzenie 10-tego następnego miesiąca.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j.?

Anatol

Wszyscy na umowę. Tylko 3 miesiące okres próbny jak wszędzie.

Anatol

Zakład zatrudnia pracowników tylko na umowę o pracę. Nie ma zatrudnionych na umowę zlecenie, ani pracowników tymczasowych.

Marcinek

W jakich godzinach są zmiany w tej firmie?

Natka
@Marcinek

Czemu pracodawcy nie zapytasz:D:D

Natka

Masakra normalnie...dziwię się że ludzie tak dają się WYZYSKIWAC...przecież można to zgłosić do PIP i będą wtedy mieć nie spodziewana kontrolę i nauczyli by się wtedy jak zatrudniać

Prawda

Robota na Czarno .Tragedia Zatrudniają Bez umowy.Nawet bez Umowy Zlecenie .Jest toTylko Zwykla Strata Czasu.Odradzam Pracę Tu.

Dominika
@Prawda

Na jakim stanowisku pracujesz w Kabo? Chciałam podpytać, czy nadal oferują tam najniższą krajową? Czy od nowego roku zaszły jakieś zmiany w tej kwestii?

@ja a na jakim dziale ty akurat byłeś ? I jak często są robione inwentaryzacje, wiesz może ?

Żadne , odradzam tam prace , tam się nie szanuje pracownika , tylko świadomie wykorzystuje . Daja najniższa krajowa i z czlowieka, robia (usunięte przez administratora). Atmosfera na działach rożna , wiec aby urozmaicić sobie czas to gnębią słabszych pracowników (pracownicy ) . Wiec jeśli szukasz prace , odradzam , nie warto tracić tam czasu , tym bardziej ze właściciele maja pracowników w (usunięte przez administratora) aby tylko na konto kasa była, ludziom nie dadzą zarobić .

Prawda

Praca Dorywcza Na czarno bez umowy Zlecenie lub umowy O Dzielo nawet.Stanowczo odradzam proszę uważać na tego Pracodawcę .

Prawda

Praca jest na 2- 3 max 1 miesiąc tygodnie bez umowy o Pracę ani zlecenie czy dzieło nawet czyli (usunięte przez administratora)jest czyli dorywczo . Nie polecam.

Jaga

Nie polecam. Atmosfera w firmie jest do niczego, szczególnie na magazynie. Charujesz jak wòł za marne pieniądze z myślą że ktoś ciebie doceni, wręcz przeciwnie inni pracownicy potrafią donieść na ciebie że za mało robisz i nie tylko. Jeżeli ktoś nie boi się ciężkiej pracy w zimnie i wytrzyma pracę z takimi ludźmi to wytrzyma.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j. - Choroszcz

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j.
  • Łąkowa 6
    16-070 Choroszcz
  • NIP: 5420205444 REGON: 50504799 KRS: 0000076017

Zakład Mięsny Kabo A. Borowik W. Karpieszuk sp.j.