Opinie o Chłodnia Białystok S.A. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Chłodnia Białystok S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Chłodnia Białystok S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chłodnia Białystok S.A. w Białystok

O co może chodzić z tym „nieistnieniem” zakładu? Ktoś tak tu kiedyś napisał a mnie w sieci normalnie się wyświetlała jako aktywna, dlatego zwątpiłem teraz, bo chciałem warunki dla handlowców sobie sprawdzić. Kiedyś jak dodawali ofertę to nie podali widełek, może aktualne zarobki znacie?

Jaka umowa obowiązuje w Chłodnia Białystok S.A. podczas okresu próbnego?

Dno Nowy wpis

Żadna już ten pseudo zakład nie istnieje.

Wiesław Chuiński

Wszystko super

@Wiesław Chuiński

Dziwne, nie wierzę, to niemożliwe, chłodnia jeszcze istnieje?

Ewelina
@Mum

Czemu nie wierzysz, masz jakieś inne doświadczenia w tym temacie?

@Ewelina

Oczywiście

@Mum

no to słucham! chciałam zanosić CV więc twoja opinia będzie mega pomocna. jakie są teraz warunki pracy?

@Ewa

Nie chcę nikogo zniechęcić, najlepiej niech przekona się sam

Sylwia
@Mum

Hej, bo widziałam komentarz, że komuś niby wiszą kasę. Serio tak się tu działo czy to fejk?

Mum Nowy wpis
@Sylwia

Ta firma to wykańczalnia, jak ja pracowałam to wypłacali, teraz słyszałam że jest różnie

K.m.

Wiszą mi kasę już rok... żenada...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Chłodnia Białystok S.A., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

UWAGA! UWAGA! Z DALA OD TEJ FIRMY. TO JEST JEJ OSTATNI PODRYG. NIBY UDZIAŁY MA SKARB PAŃSTWA, ALE JUŻ CHYBA REZYGNUJE Z DALSZEGO NIAŃCZENIA NIEUDACZNIKÓW KTÓRZY TYM ZARZĄDZAJĄ. WŁAŚNIE PRZESTALI PŁACIĆ PENSJE!

No to czego tam siedzicie? Tak stekacie A siedzicie tam to nie normalne jest

Gniewko znad morza

Niektórzy już nie siedzą, jedni uciekli innych pozwalniali. Szykuje się niezły proces w sądzie. Tu ma się pojawić opinia o firmie nie laurka. Tych co siedzą tam bym nie krytykował. Nie ich wina że zostali (usunięte przez administratora) Muszą poszukać nową pracę. Nic nie bierze się bez powodu i nikt nie zakładał że będzie musiał się zmierzyć z nieuczciwością tej firmy.

No w

Zgadzam się w 100 %, jak najdalej od tej firmy, można się nabawić nerwicy, nieumiejętność zarządzania i brak poszanowania,

Tak jak dajecie się to i wykorzystuje takich matoł....:D

@No w

Chłodnia S.A. czy Chłodnia Dystrybucją?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Chłodnia Białystok S.A.?

B.

Rozmowa rekrutacyjna na żenująco niskim poziomie, powinna się tym zainteresować odpowiednia instytucja. Pytania w stylu: w jakim wieku mam dzieci i czy będzie to w jakiś sposób wpływać na obecność w pracy. Nie posiadam dzieci, więc kolejnym pytaniem było czy w najbliższym czasie planuję je mieć. Zero pytań o doświadczenie czy wykształcenie.

Leon
@B.

Chamstwo i aż brak słów a ten cały prezesik to tylko zastrasza pracowników,normalni ludzie uciekają od takiej firemki jak najdalej

@Wiesław i nie ma innej możliwości umowy dla handlowców?

@ja

3500 netto, umowa o pracę, Toyota Aygo

AA

jak sprzedają się produkty?

Jaka jest stawka początkowa w Chłodnia Białystok S.A.? 13 kwietnia na Praca.gov.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Brygadzista.

uhu

3500 brutto

szukają kierowcy frajera

Hahaha, dajcie spokój nawet nie jedzcie na rozmowę. Szukają frajera który będzie jeździł za 2200 po 10 godzin. Trasę sam ustalał. Sam samochód pakował. Szkoda słów ;)

Kierowca
@szukają kierowcy frajera

Szkoda że dopiero wpis złożyłem CV dzwonił ktoś w więc tak jak kolega wyżej pisze 10h.15-35 punktów 2600zl masakra odradzam

Zofia
@szukają kierowcy frajera

@szukają kierowcy frajera myślę, że każdy może mieć inne wymagania. Zakres obowiązków uważam, że też każdy ustala przed podjęciem pracy. Ciężko określić czy mówisz jako pracownik, czy osoba która nawet nie spróbowała pracować w tej firmie. Daj znać czy firma wywiązuje się z ustalonych warunków pracy, i czy oferuje benefity pracownicze?

@Zofia

Na razie to mają kłopoty finansowe. OD KILKU MIESIĘCY WYPŁATY WPŁYWAJĄ Z OPÓŹNIENIEM I TO CORAZ WIĘKSZYM.

Katrin

Z jak dużym opóźnieniem a wypłaty bo tam się wybieram

Gumis
@Katrin

To zdecydowanie odradzam, brak organizacji, przepływu informacji, nie wspomnę o kulturze,wypłaty spóźnione, za urlop zabierają kasę,

Gubsonik
@Katrin

Opóźnienia, to wielka niewiadoma!..., na razie zwalniają ludzi, dystrybucja nie idzie o ekspozycje nikt nie dba, to nie ma prawa się sprzedać, TAK OTO SKĄD BRAĆ KASĘ?? Nawet na wypłaty. Konta poblokowane, wierzycieli od groma, strach się bać,..., i uciekać!

Cool Samson
@Katrin

ostatnie około tygodnia..., ale tu się spięli, chyba będą gadać o restrukturyzacji dlatego muszą się pokazać. Może dla niektórych to niewielkie opóźnienie, ale zaznaczam że o pracownikach myśli się w tej firmie na samym końcu,..., jeśli wogóle

xxx
@szukają kierowcy frajera

mi proponowali 2600 z "premia" i nienormowany czas prac, porazka po calosci ;)

Prezes firmy Wiesław Ch.nie potrafi się nawet przedstawić, gdy dzwoni do potencjalnych kandydatów na współpracowników. Po rozmowie nie oddzwania w deklarowanym terminie, mimo obietnic. Szkoda czasu, by wybierać się na rozmowę. Omijajcie szerokim łukiem.

Czy firma oferuje umowę o pracę dla przedstawiciela handlowego ? Czy istnieje jakaś baza klientów ? Nie widziałem ich produktów w żadnej lokalnej sieci sklepów w moim województwie.

Wiesław

Handlowcy pracują na kontraktach b2b.

Zakład i warunki pracy po niżej krytyki, co miesiąc opóźnia wyplaty, praca za trzy osoby, syf wokoło, a zakład produkujący spożywkę, kierowniczka i brygadziści nie potrafiący zarządzac ani pracą ani pracownikami. Wrogowi nie polecam. Rąk i pleców się nie czuje za najmniejsze pieniądze.

maska

anonim' wczesniej to ja widizałem jakieś ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego, może i teraz też beda kogoś szukać na to stanowisko. Tym bardziej,że stale firma się rozrasta, wczesniej kogoś szukali wiec pewnie i teraz też.

syf

W szatniach (usunięte przez administratora) stołówka (usunięte przez administratora) waurnki pracy poniżej dostatecznych, jak to wszędzie chcą żebyś tyrał, za marne grosze, brygadzista co najmniej dziwny.

uczciwa firma polecam ;)

Bożo

NIe zgodzę się z wypowiedzią przedmówcy. Firma może nie płaci dużo ale wypłaty są regularne i przed czasem.

Zostaw merytoryczną opinię o Chłodnia Białystok S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Chłodnia Białystok S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Chłodnia Białystok S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chłodnia Białystok S.A.?

Chłodnia Białystok S.A.
1.7/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Pozioma 4
    15-558 Białystok