Chłodnia Białystok

Białystok

Opinie o Chłodnia Białystok

Zakład i warunki pracy po niżej krytyki, co miesiąc opóźnia wyplaty, praca za trzy osoby, syf wokoło, a zakład produkujący spożywkę, kierowniczka i brygadziści nie potrafiący zarządzac ani pracą ani pracownikami. Wrogowi nie polecam. Rąk i pleców się nie czuje za najmniejsze pieniądze.

maska
użytkownik zarejestrowany

anonim' wczesniej to ja widizałem jakieś ogłoszenie na Przedstawiciela Handlowego, może i teraz też beda kogoś szukać na to stanowisko. Tym bardziej,że stale firma się rozrasta, wczesniej kogoś szukali wiec pewnie i teraz też.

syf

W szatniach [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stołówka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] waurnki pracy poniżej dostatecznych, jak to wszędzie chcą żebyś tyrał, za marne grosze, brygadzista co najmniej dziwny.

Szukasz pracy w Białymstoku?

uczciwa firma polecam ;)

Bożo

NIe zgodzę się z wypowiedzią przedmówcy. Firma może nie płaci dużo ale wypłaty są regularne i przed czasem.

Zostaw opinię o Chłodnia Białystok - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chłodnia Białystok