Opinie o Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce w Sosnowiec

no name

Chciałem spytać czy są przyjęcia na produkcje, i czy przyjmują bezpośrednio czy tylko przez adecco ? Przyjmują mężczyzn czy tylko kobiety bo w adecco mówią że tylko kobiety, są częste rotacje, jaki system zmianowy ?. Proszę o odpowiedz na pytania

@no name

przyjmują mężczyzn proszę składać cv

@lis

A w jakim systemie zmianowym się pracuje w firmie Comelit ?

praca na 2 zmiany 6 -14 14 -22

@no name

zapomniałam napisać ze przyjmują przez firmę ale trzeba tam złożyć cv ,praca poniedziałek piątek

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

nadgodzin niema

Vbvbvbv

Jak czytam te nowe wpisy to dziękuję Bogu,że mnie już nie ma w tym (usunięte przez administratora) serio Ola taka super? Bo wydaje mi się,że to był największy (usunięte przez administratora) Kasi A na innych tylko potrafi się wydzierac.....Pamiętam te wszystkie komentarze na nią jaka ona jest zła - A teraz nagle taka wspaniała hahaha FAŁSZ I DWULICOWOŚĆ w tej firmie nigdy się nie zmieni.... Ogarnijcie się jesteście dorośli A zachowujecie się jak banda dzieakow w podstawówce

Mieczysław
@Vbvbvbv

Ja czytając ostatnie wpisy, mam wrażenie, że problemem jest atmosfera, która aktualnie panuje w firmie Comelit. Zastanawiam się, czy pracownicy próbowali kiedykolwiek oczyścić atmosferę i zadbać o odpowiednią integrację między kadrą pracowniczą?

Naomi

Dziewczyny wiadomo kto pisze negatywne opinie o nas jest żałosna zawsze byla wiec sie nie przejmujcie ta niby wyksztalcona osoba tragedia najważniejsze ze najwiwkszy smrod zostal wywalony tam gdzie jego miejsce i na jaki zasłużył Pani Ola może bez szkoly ale jest człowiekiem dla twojej informacji wyksztalcona osobo

Olkafasoka
@Naomi

Pani Olu ależ proszę przestac się bronić, bo wszyscy wiemy ze tylko Ty tutaj piszesz bo na nic lepszego Cię nie stać, poza tym nawet nie masz pojęcia kto pisze wiec nie baw się w agenta FBI tylko zajmij domem

Naomi

I chyba nie jesteśmy twoimi koleżankami nigdy ich tam nie mialas o pszepraszam twoje dwa (usunięte przez administratora)B i K i to by bylo na tyle reszta niezle musiala niezle udawac aby uniknac mobingu z Twojej strony

Kierowca

Dlaczego ludzie są tak okrutni i zawistni .Myślę że trzeba umieć rozgraniczyć życie prywatne od zawodowego. Jest jakiś problem w pracy starajmy się go rozwiązać nie bujmy się głośno o tym mówić. Ale wtrącać się w czyjeś życie prywatne włazić w nie z brudnymi buciorami nie przystoi.

@Kierowca

Zapomniałam dodać że chodzi o Olę i jej dzieci zostawcie je w spokoju. Nie rozumię tej chorej sytuacji brak odwagi powiedzieć komuś co się myśli świadczy o słabości to wręcz tchurzostwo a czepiacie się rodziny to czyste (usunięte przez administratora)

@Kierowca

No dokładnie ale to tylko jedna osoba moze wyciągać takie rzeczy nigdy nie przebierala w słowach i czynach

Cxcxx
@Kierowca

Pisze się przepraszam i tchórzostwo :)

@Cxcxx

pisze się tchórzostwo jest błąd i jest przyznanie się do niego ha ha ha już wiem kim jesteś

@Kierowca

Od moich dzieci to się proszę grzecznie odczepic

operator produkcji

W takiej rozmowie mogę uczestniczyć codziennie.Profesjonalne podejście do kandydata.Atmosfera super.

Po takiej rozmowie nie ma tematów niewyjaśnionych

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy 2024 Finance Transformation & Automation Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Xxx

Weźcie się do roboty, a nie za pisanie głupot na forum... ???? jak dzieci !!

Naomi

I firma uratowana przed Caryca w końcu ktos sie na niej poznał i wyleciala z wielkim hukiem w końcu bedziemy mogly w spokoju pracowac dziewczyny ????

Mmmi
@Naomi

No to fajnie dziewczyny szkoda że nie doczekałam tych czasów pewnie bym się grubo zastanowila nad odejściem Comelit bez Katarzyny no no bajka

zołza
@Naomi

Tez się ciesze chyba jak większość załogi ,wreszcie normalnie.

Blikblik
@Naomi

Nie ma waszej Carycy ale pozostal jeszcze smród i uczennice jej które też myślą że są nie doruszenia... Sprzątanie byłoby wskazane

Agata
@Blikblik

Jak teraz atmosfera w Comelit? Da się lubić to miejsce pracy? Po Waszych opiniach domyślam się, że jest z tym różnie

Pksheb
@Naomi

Ale wy jesteście jebniete wszystkie co do jednej, śmierdzące nieroby. Smród to wydostawać może wam się najwyżej z brudnych gaci. Trzeba było się uczyć a nie przyjść do pracy na produkcje i co myślicie, ze dostaniecie kasę za to ze przyszliście? Żenada

Xxppp

Kasiu F zobacz czy Cię nie ma w piaskownicy albo na placu zabaw... Tłumacz z ciebie tez nie będzie... A z ludźmi trzeba żyć...

Xxxxcccc

Wszyscy tak najeżdzaja jaka to Kasia jest zła itd A jak jest na urlopie to wychodzi kto tak naprawdę ogarnia na tym zakładzie potrzebne sprawy.... W zakładzie bardzo kuleje organizacja - powinni coś z tym zrobić (może w końcu zebranie z pomysłami pracowników co zrobić aby ulepszyć pracę???) , praca jest naprawdę spoko tylko ta organizacja i fałsz większości Pań pracujących daje w kość.....

Agata
@Xxxxcccc

A czy przełożeni wiedzą o tym, że pracownicy uważają, że ich ogólna organizacja jest słaba? Są w ogóle otwarci na rozmowy, czy ogólnie problemy zgłaszane przez pracowników? Masz jakieś nowe wieści - doszło do jakiegoś zebrania w Comelit S.P.A. S.A.?

Vvvvvvv
@Agata

Pracownicy nie raz zgłaszają problemy... nawet był robiony 5S przy którym uwagi były opisywane szczegółowo.Jedynym dobrze tam myślącym strategicznie jest Pan w okularkach (chyba p.Tomek) ale niestety pomimo chęci nie wiele to daje. Odkąd stanowisko kontroli jakości polega również na pakowaniu i ładowaniu pudeł (potrafi jedno ważyć ponad 25kg-przy BHP to zabronione!) , albo panele żeby na czas robili jakaś masakra .... pozatrudniali ukraińców A dobrych ludzi się pozbywają... dramat. Tak to oni daleko nie zajdą ! Ciągłe proszenie się o towar albo o coś żeby dowiezli , maszyny nawalaja na drugiej zmianie też nie ma nikogo żeby naprawić laski muszą kombinować same gdzie nie powinny przecież same naprawiać maszyn !!!

no name

Do tej firmy na stanowiska produkcyjne przyjmują tylko kobiety, czy mężczyzn też ?

Witam, mam zacząć niedługo pracę w Comelit i chciałam się zapytać czy coś się zmieniło na lepsze, bo z waszych komentarzy to wygląda nieciekawie :/

TakaSamaJakInni
@.

Wszystko jest ok , jeśli nie boisz się pracy będzie Ci tu dobrze :)

Kierowca

Firma Ok. Atmosfera fajna firma lojalna wtplacalna. Zero stresu przychodzę do pracy chętnie. Ogólnie czysto przyjemnie kierownictwo w porządku. Polecam praca tu to przyjemność.

Xxx

Jak jest mobbing to trzeba pracę zamienić A nie i uzalac się nad sobą. Jest jeszcze PIP wiec należy to zgłosić. Ale jak dla mnie jakby ktoś tak źle mnie traktował do zmieniam pracę.

Lola

Wszystko byłoby ok gdyby nie atmosfera którą wprowadza prezesowa Katarzyna...niestety nie ma pojęcia o zarządzaniu na hali produkcyjnej bo nigdy nie pracowała i wychodzi to marnie.. Pracownikow traktuje jak dzieci które muszą być pod jej dyktando bo musi się wykazać przed prezesem, lecz ogólnie uchodzi za niewykfalifikowana blondi robiącą dobre wrażenie przed górą.. Praca nie jest ciężka i może byłoby fajnie gdyby nie Caryca stosując terror i już można to podciągnąć pod mobbing w firmie

Rafcyk
@Lola

To weźcie ja na piwo i przemowcie do rozumu u nas tak było i już jest okej..

@Lola

A Ty dalej pracujesz w tej firmie? Bo według mnie jak przełożony stosuje mobbing i terror i wręcz zneca się nad pracownikami to należy prace zmienić.

Fiś

Hm Comelit mały zakład spoko robota ale cóż zarobki minimalne no i atmosfera.. Czyli jej brak???? pani prezesowa Katarzyna C.. Przejęła pałeczkę i rządzi jakby co najmniej była właścicielem zakazuje uśmiechu, komunikowania się z pracownicami bo stwierdziła iż płacą nam za robotę a nie dyskusje żenada stworzyła (usunięte przez administratora). Pewnie to wynika że w domu musi siedzieć cicho nie ma pola do popisu a w firmie może robić co chce... Prezes nic nie widzi a ona w sumie tylko język zna a o produkcji wiadomości zero????Jedni idą do pracy rzeby coś z tego mieć a drudzy idą aby zabłysnąć i karierę zrobić bez żadnych trudności. Po trupach do celu. Nie polecam pracy w tej firmie a już napewno nie u pani Katarzyny ????????na pięterku nerwy wysiadaja w sekundzie.. Robisz swoje za chwile musisz robić co ci prezesowa karze ta praca nie ma nic wspólnego z produkcją.. Jak można powiedzieć do koleżanki obok cytuję" nie gadaj bo zabierasz czas pracy i Tobie też płacą za pracę a nie dyskusje. "Więc sami widzicie jaka jest atmosfera jedna Zołza zniszczyła fajny zakład bo dostała wolna rękę od P. Prezesa więc niszczy psychicznie pracowników no i oczywiście zakład.. Wybór należy do Was wszystko tylko nie Comelit i Kasia... Pozdrawiam i szukajcie pracy wszędzie ale nie tu

zosia
@Fiś

naucz się pisać, po polsku:) tylko język zna? A ty? Może gdybys ty znał tylko język to byłbyś na miejscu Pani (usunięte przez administratora)niestety jesteś bezwyksztalcenia wiec siedź cicho. Widać, ze Pani(usunięte przez administratora) zaszła Ci za skore głęboko bo jesteś nierobem i leniem. Do pracy przychodzi się pracować a nie szukać przyjaźni biorąc pod uwagę to, ze jest to produkcja i najważniejszy jest czas, żeby wszystkie zamówienia zostały wysłane. Poza tym więcej odwagi a nie animowy komentarz ;)

Kapuś

Firma która oszukuje.Nie polecam.

Judo

Hej. Może się ktoś wypowie na temat tej firmy? Jakie zarobki , tryp pracy.

King fu
@Judo

Kolejna wloska firma istniejąca zaledwie rok w Sosnowcu.Oszusci oszukuja na wypłatach.Zero organizacji że z nikim nie można się dogadać, brak szacunku ze strony przełożonych którymi są włosi.Minuta spóźnienia z przerwy grozi utrata premii.Ciagle zastraszanie pracownikow.Na nic nie ma czasu nawet z wyjściem do toalety bo krzywo patrzą,brak podstawowych środków czystości w toalecie.Brak dostępu do środków ochronnych( rękawic okularów) trzeba się prosić by dali. Trzeba (usunięte przez administratora) do konca 5 minut przed końcem pracy trzeba wszystko ogarnąć i wypisać karty ze i tak nie starcza czasu.Dla nich liczy się tylko wyzysk a nie pracownik którego traktują jak śmiecia.Przykre to jest ale prawdziwe. Ta firma powinien zająć się Pip.Nikomu nie polecam tam pracy.

Judo
@King fu

Dziękuję za odpowiedź. A jakie są zarobki ? No to nie ciekawie skoro oszukują na wypłatach:/

Ola T
@Judo

Zarobki marne, razem ze wszystkimi premiami 2000zl. A jak weźmiesz dzień urlopu na żądanie, który według nich powinien być zaplanowany wcześniej (wtf?! Przecież sama nazwa wskazuje ze to urlop na ŻĄDANIE) lub przepustke kilka godzin przed końcem pracy z automatu potrącają premie za PUNKTUALNOŚĆ, co według mnie jest zwykłym oszustwem bo urlop wcale nie świadczy o ty ze nie jestem punktualna. Także z 1 dniem urlopu na żądanie dostałam 1800zł z jakimiś groszami. Moim zdaniem zarobki nie zachęcają, a jedynym plusem tego zakladu jest jedna zmiana od 8 do 16. Podejrzewam że tylko to trzyma tam ludzi, którzy tam pracują. Myślę że wraz z wejściem drugiej zmiany (co bylo zapowiadane, nie wiem czy coś sie zmieniło) jeżeli warunki pracy i stawka się nie zmienią Comelit straci większość pracownikow. Moim zdaniem żadna szanująca swój czas i własnoręczną pracę osoba nie będzie zasuwac na dwie zmiany, ze śmieszną 15minutowa przerwą za 2000zl, o ile nie zostanie mu zabrana premia i nie dostanie 1800. Pracowałam tam całe 3 miesiące i z każdą wypłatą musiałam chodzić i domagać się pieniędzy, które zostały mi potrącone nie wiadomo za co od osób które nawet nie mówią po polsku. Porażka. Kiedy skorzystałam jeden raz z tego urlopu na żądanie, zostałam wezwana na zebranie z pania Camilla (jedyna mówiąca po polsku), panem kierownikiem i prezesem, na ktorym musiałam sie tłumaczyć dlaczego zadzwoniłam godzinę przed dniowką i zażądałam urlopu, dostałam informację że takie rzeczy się planuje wczesniej i ze zostanie mi za to potrącona premia. Totalnie nie dało się im wytłumaczyć że w polskim kodeksie pracy istnieje cos takiego jak 4 dni urlopu na żądanie. Jeśli masz jeszcze jakieś pytnia to pytaj śmiało postaram się odpowiedzieć, przez 3 miesiące w tym zakladzie trochę się o nim dowiedzialam i przekonalam sie o pewnych rzeczach ;)

EweeeeeUuulaaa
@Ola T

Hahaha to grubo tam milyscie to Ja Ewe znalazlam twój komentarz

Na chwile obecną jak wygląda praca w tej firmie?Nie ukrywam ide na rozmowe za dwa dni.Bardzo mi pasuje ta jedna zmiana ale jak wyglada kwestia samej pracy ?jest ciężka czy da sie wytrzymac?Pytam bo to będzie moja pierwsza praca na produkcji

Filip

Z dyscypliną jak i z wydajnością wiele osób jest na bakier więc w jakiś sposób trzeba to poprawić!

Zostaw merytoryczną opinię o Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce
3.3/5 Na podstawie 22 ocen.

Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce