Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce

Opinie o Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce

Aktualność
Witamy!

Cieszymy się, że wykorzystujecie nową platformę komunikacji. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie.

Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Fundamentem naszej organizacji jest system wartości, oparty m.in. na:

Pasji z jaką wykonujemy codzienne zadania.

Dumie z bycia częścią dużej i wielokulturowej rodziny.

Odpowiedzialności za decyzje podejmowane na podstawie faktów.

Jakości naszej organizacji i naszej pracy.

Zaufaniu do siebie i innych.

Zgodności z prawem, aby działać i prosperować ze spokojem.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię.

Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane bądź usuwane przez Administratora.

Serdecznie zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Comelit Poland Sp. z o.o.

Wierzymy, że otwarta, rzetelna komunikacja skutkować będzie poprawą atmosfery oraz rozwojem firmy.

A na tym szczególnie nam zależy.
Pracownica
@Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce

Nie mniej jednak dopuszczacie tylko te komentarze które wam pasują!!! Te prawdziwe są usuwane co wam nie pomaga wręcz szkodzi.

Jooolanaaa

Strach padł od wczoraj, dzisiaj było spokojniej. Wszyscy się nakręcają. Dyrekcja tłumaczy że inwestycje są cały czas ale kryzys... chcę wierzyć .... ale widząc co się dzieje budowa maszyny, przestawianie maszyn chcę wierzyć że mówią prawdę. Socjal wprowadzili od tego roku mimo że niezbyt duży. Generalnie strasznie pilnują bhp, aż do przesady. Pani z jakości mi nie żal bo wyrzywała się na prawie wszystkich wiele z nas się jej bało. Jednej z sziewczyn z teriodów też nie taka pyskata ze wszystkimi miała spięcie. Panie z kadr chodzą jakby trochę zestresowane. Ale faktycznie inwestycji dużo. Słysząc od znajomych co się dzieje w innych firmach to u nas nie jest tak źle. Wierzę że nie będzie gorzej. Naszego kierownika nie widać tylko wszystko mówią kadry, ta wszędzie zagladajaca czarna Pani kierownik. Jakimś cudem kilka dziewczyn ostatnio dostało umowy na czas nieokreślony nawet tych nie najmłodszych. Sama nie wiem co myśleć

@Jooolanaaa

Jak ktoś dostaje UOP na czas nieokreslony to wynika to jasno z kodeksu pracy!a nie jakimś cudem.pozdro

Ja tam z pracy jestem zadowolona, faktycznie ostatnio cos się dzieje ale niestety takie są czasy. Z opowiadań znajomych słyszę że w innych firmach pracownicy są wiele gorzej traktowani, a tutaj nie ma jakiś dużych norm, możemy normalnie wychodzić, nikt nas nie popędza, premia caly czas jest.. nawet nam socjal wprowadzają, nie mieliśmy żadnych postojów. Mam nadzieję że uda nam sie to jakoś spokojnie przejść i wszystko się jakoś unormuje

Helena

A jaki to socjal o którym piszesz? W sensie kawa i herbata w robocie czy chodzi Ci o kasę na wakacje czy inne dodatki? Jak wysoka jest ta premia, jaki to % w stosunku do całej pensji?

Byly pracownik

Pracowałam niedawno w firmie ale z przyczyn rodzinnych musiałam zrezygnować z pracy, niestety nie jest to zmiana na dobre.. w nowym miejscu duzo obiecywali a w rzeczywistości rozczarowanie, ciągła kontrola, do toalety ciezko wyjść, premia niemożliwa do wyrobienia.. nawet nie ma z kim porozmawiać w Comelicie to przynajmniej wiem jak ludzie z biura wyglądają, zawsze można było się do kogo zgłosić porozmawiać ale się tego nie docenia.. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!

Czarna Nowy wpis

Koordynator produkcji - jaka teraz stawka obowiązuje? Robię rozeznanie dla męża i chcemy porównać stawki sprzed 3 lat, bo wtedy proponowano 21-23 zł za godzinę. Skoro była podana stawka godzinowa to ile mniej więcej teraz godzin pracuje się w miesiącu? Chcielibyśmy wiedzieć ile można wyjść na rękę.

Lady Pomarańcza Nowy wpis

Czy są płacone w firmie postojowe ?

Iwet@ Nowy wpis

Ja to sie zastanawiam jak czesto musi bądz muszą smarowac sobie tylnią część ciała osoby, które swój ból przelewaja w tych wpisach. A wiecie kogo to obchodzi? Nikogo. Pragnę podkreślić, że portal GOWORK jak sama nazwa wskazuje - WORK z ang. praca przeznaczony jest do opinii o zakładzie pracy, pracodawcy, warunkach jakie tu panują, pytaniach od ludzi którzy chcieliby się przyjąć, a co im przychodzi przeczytać? Niekończącą się nudną telenowele o tym, jak co jakiś czas ktoś smutny i szary bojący się powiedzieć czegokolwiek co wychodzi poza jego strefę komfortu w cztery oczy próbuje na siłę oczerniać niczego winną osobę. A dlaczego tylko ten temat jest poruszany? Bo się boicie napisać o drugim liderze, ale ten temat pomijam celowo, nie mam zamiaru zniżyć się do Waszego poziomu, przynajmniej narazie:) Zazdrościsz, że są grupki ludzi, którzy się trzymają razem i są blisko? Masz czego, bo na pewno nie pasujesz charakterem, jedyne co potrafisz zrobić to napisać komentarz niedotyczący pracy na stronie dotyczącej opinii o FIRMIE. Może i to było śmieszne na początku, ale teraz smakuje jak odgrzewany rosół sprzed tygodnia. Jak jesteście tacy wylewni i odważni anonimowo, to dlaczego nikt NIGDY nie odezwie się publicznie na zebraniach? A pragnę zaznaczyć, że w internecie nikt nie jest anonimowy, a zniesławienie nie jest byle błahostką. Niepozdrawiam:)

Wiktoria Nowy wpis
@Iwet@

Często tak jest, że ludzie przez internet mają więcej odwagi. Czyli takie komentarze to tylko z zazdrości Twoim zdaniem? Poza tym atmosfera w firmie jest ok? Wspominasz o jakichś zebraniach, są one dla wszystkich pracowników czy jak to wygląda?

Czy w Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Bożena

Daj znać coś bardziej szczegółowo, proszę bo akurat chciałabym tu złożyć papiery i chcę wiedzieć jakie są to plusy oraz minusy :) Czego dotyczą zmiany , mówimy tutaj o podwyżkach, jeśli tak daj znać jakie to kwoty?

operator produkcji

W takiej rozmowie mogę uczestniczyć codziennie.Profesjonalne podejście do kandydata.Atmosfera super.

Po takiej rozmowie nie ma tematów niewyjaśnionych

Sir

Usuwacie prawdziwe opinie żal mi was! !! Prawda boli ale tak bywa trzeba wszystko przyjąć na klatę! !!!! Nie stać was na to? ??? Nie pozdrawiam Liderki i Experta z toroidów dwie fałszywe osoby! !! Reszta znośna

Danuta
@Sir

A co dokładnie było napisane i zostało usunięte? Podejrzewam że byleś/aś pracownikiem. Dlaczego nie pozdrawiasz tych osób - czy atmosfera nie jest na plus w tej firmie? Pracownicy się ze sobą dogadują? Dopytuje, bo opinie podzielone

Sir
@Danuta

Wszystko co się dzieje na produkcji donoszą na górę! !!! Jedna już była Liderką tam jej już nie chcieli a druga jest cieńka jak schabowy z marketu. Wyciągają osibiste informacje od nas a potem je przekazują dalej. Straciłam do obu pań zaufanie reszta zespołu jest wporzo .

Dominika
@Sir

Czyli atmosfery nie polecasz? Jak z warunkami? Można dobrze zarobić? Jakieś dodatkowe benefity proponują?

Wiktoria

Widziałam w necie, że kiedyś stawka godzinowa dla koordynatora produkcji wynosiła 21–23 zł. Ile się zmieniło na ten moment? I czy kojarzycie może czy jest jakaś szansa na rozwój w firmie albo awanse? Może warto aplikować?

Jooolanaaa

@Jooolanaaa

Cóż prawdę zna tylko góra i może warto by było nas poinformować o zaistniałej sytuacji ze względu na czasy jakie mamy ciężko podjąć decyzję o zmianie pracy i z każdym pojawieniem się na hali Pan z kadr jest obawą kto następny wszyscy zdajemy sobie sprawę że czasy są jakie są ale może bardziej ludzkie traktowanie pracowników którzy pracują na ten zakład by się przydało skoro jest kryzys po co nasi koledzy i koleżanki pracują po 12 godzin rozumiemy spawarki skoro jest taka potrzeba ale reszta do towarzystwa?Panowie z Ukrainy wychodzą na papierosa kiedy chcą jakby któraś z nas to zrobiła odrazu może oddać rzeczy i iść do domu jakieś przywileje?Mają od tego więcej przerw bo pracują po 12 godzin kiedyś byłyśmy lepiej traktowane gdzie ta rodzina oby wszystko w miarę uplywu czasu wróciło bo chyba każdemu z nas lepiej się pracowało bez stresu i nacisku przecież nie siedzimy i nie pijemy sobie kawki i nie urzadzamy sobie plotek towarzyskich jesteśmy tylko ludźmi i jak ktoś z kimś nawet chwilę stanie i zamieni parę słów to swiat się nie zawali za to Panowie z Ukrainy krzyczą na całą halę rozmowy śmiechy im uwagi nikt nie zwraca rozumiemy maja ciężka sytuację ale jesteśmy takimi samymi ludźmi jak oni i jako pracownicy powinniśmy być traktowani na równi szkoda tylko że takie zdanie można tylko wyrazić tutaj bo chyba żadne z nas nie odwarzyloby by się tego powiedzieć oficjalnie

Mam nadzieję że nikogo nie uraziłam tym wpisem bo nie taki był jego cel poprostu została przedstawiona sytuacja oczami nas pracowników chyba większości którzy tak jak ja się nie odezwa oficjalnie i nie wyraża swojego zdania na pewne zaistniałe sytuacje

Zakręcony zając

Pracuje od niedawna ????. Pierwsze wrażenie jest najważniejsze, a więc ono u mnie jest na jak największym poziomie pozytywności ????. Ogromnie cieszę się, że mam ta szansę na to aby móc być częścią zespołu Comelit ????. Panie z kadr bardzo uprzejmie, Pani Sandra już w ogóle niesamowita i dla ludzi z ogromnym serduchem. Ludzie kochani, pomocni, atmosfera zdrowa. Pierwszy raz i nareszcie mogę chodzić do pracy z uśmiechem, nie z przymusu. Dziękuję, pozdrawiam i polecam ????????.

@Zakręcony zając

To są początki nawet niewiesz jakie bzdury napisałaś jedyna prawda to fakt że Sandra jest w porządku

San remo
@Zakręcony zając

Wczorajszy mój wpis został usunięty chociaż nie obraziłem w nim nikogo Fakt jest taki że dziewczyny z kadr są ok Jedynie atmosferę tworzą sami pracownicy Nie ma żadnego zgrania niestety kiedyś było inaczej ......

Zakręcony zając

A kto powiedział, że jestem Nią, a nie Nim? Znaki zapytania miały być uśmiechem. Opinie są podzielone. Mnie się podoba i jest zadowolenie. A jak będzie dalej, czas zweryfikuje. Aczkolwiek póki co nie narzekam.

Nowy pracownik

Proszę o jasną deklaracje ile sie zarabia netto na montazu?przez PBP nez nadgodzin i czy jest możliwa praca tylko na 2 zmiany?

Edyta
@Nowy pracownik

„Tylko”, a to normalnie jest na trzy? Nie jestem pewna, czy coś słyszałeś czy tak zakładasz, bo tak jest w branży. Ogółem to na pewno szukają kogoś teraz?

wuroedbdka

kiedy zaczniecie dodawać wszystkie wpisy a nie tylko te, które są dla was wygodne?

Helena

Hejka. Wie ktoś, czy można od firmy dostać szkolenie z Lean Manufacturing? Bo wpadłam na ich ofertę na posadę Koordynatora produkcji i tam jest to podane jako wymóg. Ale jak ktoś nie zna, to jest opcja na nauczenie się w firmie?

Wanda

deklarujesz się jako pracownik a w rejestrze spółka widnieje jako wykreślona... O co chodzi? Wyjaśnisz to niewtajemniczonym?

@Wanda

My się tym nie intetesujemy najważniejsze że jest praca i płacą :)

yzyz

ciekaw jestem dalej opinii o wybrancach liderki ; D

Pik
@yzyz

Co tu gadać jedną na drugą najeżdża jak są osobno,najpierw chodzą na piwko a potem (usunięte przez administratora) sobie obmawiają.Jest love z niektórymi pracownikami a na wyjściu poza zaklad są zbluzgani z błotem to już norma.

@yzyz

Liderka to jedyna ludzka osoba w tym zakładzie wiadomo jedynych się lubi bardziej jedynych mniej ja do tak zwanych jej ulubienic nie należę i uważam że nie wyróżnia nikogo i osoby które ją oczerniają żebyście kiedyś nie płakały jak przyjdzie taki drugi lider jak obeny który będzie was poniżał i darł się jak dzieciach w szkole wtedy będziecie szczęśliwe chyba że lubicie takie traktowanie bo liderka na nikogo nie krzyczy i traktuje ludzi z szacunkiem

Wanda

"Taki drugi jak obecny"...? To ktoś już tutaj takie rzeczy robi, które opisałaś czy źle to ubrałaś w słowa?

Nie wiem czy śmiać się czy płakać. Sama napisałaś tą opinię. Zwalasz wszystko co źle zrobisz lub zlecisz zrobić na nas. Nigdy nie przyznajesz się do winy. Jest grupa ludzi których faworyzujesz a innych lekceważycz. Taka jest prawda o tobie!!!

@1

Żenujące. Biuro czyta z poczuciem wyższości i się cieszy że produkcja kłóci się między sobą i wypisuje tutaj wszystko :) potem się dziwić, że na zebraniach mówią do was jak do niegrzecznych, niesfornych dzieci.

@Wanda

Nie nie ubrałam źle w słowa a ktoś jest zaskoczony jego zachowaniem ?wszyscy wiedzą że jest ordynarny i traktuje nas jak (usunięte przez administratora) rozkazy nakazy i naśmiewanie z jedynych pracowników do drugich

@Wanda

Nie ubrałam źle w slowa lider jest orynarny w stosunku do pracowników o nie napiszę nic więcej bo zaraz usuniecie jak poprzednią odpowiedź

Trool
@2

Niestety nie ma co się dziwić teraz porobiły się grupki gdzie nigdy tego nie było.To juz nie jest zaklad tylko zbiór rozkapryszonych dzieci walczących o to by nie wyleciały z pracy i nic więcej. Ludzie którzy z Liderką chodzą na piwko są the Best choć i to nie tak do końca..,bo obgadują ludzi których nie ma a potem obgadują tych z którymi było fajnie w lokalu do tych co nie chodzą..Zrobił się kapuśniak w firmie i tyle.Lizodupy zawsze będą miały lepiej a Lider nie spouchwala się i nie wliczy po knajpach z pracownicami więc chyba dlatego jest nie lubiany..Jesteśmy w pacy więc mamy pracować a nie obrzucać się błotem, kiedyś naprawdę to był fajny zaklad z fajnymi ludźmi, ale teraz to żenada...

Mówi prosto z mostu to co myśli a nie biega do biura podnosić. Wolę być wprost (usunięte przez administratora)...niż fałszywie klepana! !!!!

Jan
@1

Jest tam jeszcze praca? Wg. KRS-u spółka jest w likwidacji...

1biclok

Myk dobry Pani Ekspert z Toroidow najpierw żerowala na Liderce która cóż juz nie pracuje,a teraz przymila się i wchodzi w (usunięte przez administratora) ludziom których pokątnie obmawia,krytykuje a jak trzeba to gra zaprzyjaźnioną kumpele,trzeba się jakoś utrzymać w zakladzie..Taki styl wpisuje się w zaklad.Acz kolwiek ludzie wolą usłyszeć słodkie kłamstwo od brutalnej prawdy.

Pan Transformator
@1biclok

Tak, jak ktoś już napisał - w firmie jak każdej, są ludzie zawistni którzy mają ból **** o relacje innych. Chciałbym napisać, że wszyscy niezależnie od stanowiska wypełniają powierzone im funkcje w pełni. "Niestety" ludzie są tam bardzo zżyci ze Sobą co koli w oczy pracowników którzy narzekają na wszystko, wszędzie i są zazdrośni. Nie róbmy tego chatu.

Pan Transformator
@Pan Transformator

Nie róbmy z tego chatu*

Agnieszka
@Pan Transformator

Z plotkowania może faktycznie nie warto, ale akurat robić chat o warunkach płacowych i innych sprawach nie jest wcale źle, bo to czytają ludzie co szukają pracy :) Np. co to znaczy że firma jest w likwidacji (tak pisze w sieci). Kiedy ta likwidacja ma być że Wy wciąż pracujecie?

D W
@Agnieszka

Nie zawsze trzeba wierzyć w to co pisze w Internecie. Ja to już czytałem prawie 3 lata temu pracuje już w Comelicie ponad dwa i firma nadal istnieje i nic nie wskazuje na likwidację jej

@D W

Czyli rozumiem że pensja zawsze na czas u Ciebie?

DW
@Wiktoria

Oczywiście że tak i przeważnie już jest na koncie przed 10 - tym

@DW

O, to super. To ile około dni wcześniej? :-)

Comelicik

Mam pytanie może ktoś zna sensowną odpowiedź, dlaczego soboty są pracujące tylko dla wybranych osób? Z chęcia bym zrobiła choć 1 sobotę w miesiącu ,ale nie ma szans się załapać i to jest przykre ... (takie dzielenie ludzi )

@Comelicik

Zapytaj Liderke ona Ci odpowie co znaczą wybrańcy ha ha ha

Jetsjuudh
@Comelicik

A kto najczęściej chodzi? UA?

Rudy 102
@Comelicik

Poklep Liderke po plecach albo podonoś na koleżanki będziesz miała sobotę pracujacą.

Xyz

Twoja odpowiedź wcale nie jest taka śmieszna jak uważasz ,zmień płytę bo nudne już to jest co piszesz

Rudy 102
@Xyz

Prawda boli? Wyrażam tylko swoje zdanie. Podzielilaś zmiany już nie jest tak jak było!!!!!!!!!

ryży 201
@Rudy 102

Urlop jest a Ty dalej piszesz swoje gorzkie żale tutaj, zajmij sie swoim życiem i odstresuj się na wakacjach, pozdrawiam

@Comelicik

A to soboty są jakos lepiej płatne? Te soboty to są dla ludzi aby dorobić do stałej pensji?

D W
@Rudy 102

A co zrobić żeby zostawać na tygodniu ? Haha

Wilk@

Urlop się skończył i dupolizy atakują... Praca to żart, liżesz dupe to później tylko wystarczy że na niej siedzisz a inni robią swoją i twoją robotę.to juz fikcja a nie praca na hali produkcji.I jeszcze niektórym mało.Kadra z góry powinna się za to dziadostwo wziąść...Robi się jak na Arenie Cyrkowej.

Witam, jakie zarobki w comelit?

Hsgegshab
@Nowy

Najniższe możliwe na które się zgodzisz.

@Hsgegshab

Czyli teoretycznie z zarobkami tutaj nie jest aż tak źle? Jak negocjacje wyglądają?

Katastrofa

Czy Jakość w tej firmie wogóle zna się na swojej robocie? Można się od nich dowiedzieć konkretnie co może być a co nie ? Czy jako operatorzy czujecie się doinformowani? Jak z dokumentacją ?

@Katastrofa

A co, sugerujesz że tam nic nie robią i tylko kawkę piją?

Katastrofa
@Wiktoria

Tu nic nie trzeba sugerować .... widać na pierwszy rzut oka jaką wiedzę ma kontrola jakości

Ela
@Katastrofa

Fakt dawniej liderki wiedziały więcej niż DKJ. Dzisiaj nikt nic nie wie .

@Katastrofa

Niestety brak profesjonalnego DKJ. Dawno temu był pan A......znał się na wszystkim zniknął nikt nie poinformował nas dla czego. Swoją wiedzę przekazał kilku osobom też ich już nie ma została może jedna osoba z tą wiedzą. To teraz wychodzi w produkcji. Szkoda że takich pracowników się nie docenia.

Wiki
@Katastrofa

Osoba, która jeździ najczęściej w delegacje i ma dużą wiedzę na temat produktów, starych, obecnych i nowych poprostu tej wiedzy nie przekazuje dalej. Zero komunikacji, współpracy. Zadufanie w sobie na maksa i papierosek co 10min na 30min. Dokumentacja po włosku! - Co jest śmieszne. A jak pójdziesz do biura żeby ktoś Ci powiedział jak się to pakuje (bo jest po włosku a ty nie będziesz swojego telefonu prywatnego wykorzystywać żeby tłumaczyć dokumenty ) to każdy robi duże oczy bo "on nie jest od tego" Dlatego jeśli osoba z taką wiedzą nie przekaże informacji dalej i jest niechętna bo "jest najważniejsza" to są później problemy.

Ciekawy jack

Ile zarabiają ukraińcy w comelicie na miesiąc?

Czyli mam rozumieć po pani wpisie że została pani zwolniona najprawdopodobniej przez nie wyrabienie norm???

Ahciskabxieowb

Zwolnienia są przez obecną sytuację na świecie, ciężko jest z dostawami jak w wielu zakładach. Przypuszczam, że firma robi co może żeby zminimalizować straty. Co miesiąc zwalnianych jest paru pracowników, w tym miesiącu było dużo więcej zwolnień - prawdopodobnie tyle ile można było żeby nie załapać się na zwolnienia grupowe. W pierwszej kolejności idą osoby które mają krótki staż, małe doświadczenie, niską frekwencję albo są "kłótliwi" i "problematyczni" co nie jest chyba żadnym zaskoczeniem. Zwalniana osoba proszona jest na górę gdzie otrzymuje informację o zakończeniu umowy poczym bez możliwości pożegnania się jest odprowadzana do szatni a później za bramę.

Pracownica
@Ahciskabxieowb

Szefostwo powinno przeczytać powoli ze zrozumieniem hasła i slogany które są porozwieszane na ścianach i treść którą prezentuje zakład...

Zostaw merytoryczną opinię o Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce?

Zobacz opinie na temat firmy Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce?

Kandydaci do pracy w Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Comelit S.P.A. S.A. Oddział w Polsce