Opinie o Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp. w Gorzów Wielkopolski

jozef195805

Za pośrednictwemmediów chcieliśmy podziękować zarządowi9 spóldzielni Mieszkaniowej Dolinki za zatrudnienie Pani która sprząta klatki schodowe i rejon przy ulicy ?Dywizjonu 303 9-11 mieszkam od 37 lat inie mieliśmy dosłownie nigdy tak czystych klatek schodowych parkingów więcej takich pracownic jak ta Pani dziękujemy lokatorzy Dywizjonu 303 9i 9a

Eli
@jozef195805

To dla kontrastu na Placu Staromiejskim nie ma sprzątania. Od kilku lat jeśli ktoś jest to udaje, że sprząta. Wiele razy pisałam do Spółdzielni ..... Żadnej reakcji. Tyle w temacie.

Jonny
@jozef195805

Totalna bzdura! Ta pani sprzatajaca to pomylka jakich malo. Leser do pracy! Udaje wariata, ze sprzata. Pokreci sie tu i tam, zeby ludzie ja widzieli ale efektow pracy tej pani to nie widac. Latem nawet nie podlewala kwiatow. Teraz tak nasypala piasku na chodniku, jak w piaskownicy pomimo, ze nie bylo mrozu. I jeszcze jedno, ta pani przyprowadza ze soba osiedlowych pijaków, dyskutuje z nimi, co za towarzystwo. Zmiencie ludzie ta kobiete, dajcie kogos porzadnego.

Weronika
@Jonny

Jakas dziwna ta sprzataczka. Zaintetesowana wszystkim i wszystkimi tylko nie tym co trzeba. W mojej klatce czesto pijaki zalatwiaja swoje potrzeby fizjologiczne, a pani co sprzata nawet ich nie przegania tylko z nimi jeszcze rozmawia. To jest ubaw na calego.

@Weronika

Przyznaje Pani racje ale jest takie poweidzenie jeden lubi żone a drugi teściową

brak nadzoru administracji brakujePaniKrajnik

@Jonny

Czy mówimy tu o pani o pseudonimie Badyl? bo jeśli tak to podzielam opinię

majaolk
@Jonny

Potwierdzam w Pełni! Panią sprzątająca chwalą Tylko osoby starsze które tak bardzo jej wspolczuja bo ma CIĘŻKĄ prace!

Małgorzata
@majaolk

Skoro tylu mieszkańców nie jest zadowolonych z pracy pani sprzątającej, czy ktoś zdecydował się na zgłoszenie zastrzeżeń do spółdzielni? Niestety wątpię, że spółdzielnia sama się domyśli i zareaguje :)

Eli Nowy wpis
@jozef195805

Dobrze ktoś zauważył, że ogłoszeń o prace brak w internecie, a ja bym się chętnie przyjął do działu technicznego tu u was. Czyli chyba najlepiej się z firmą skontaktować bezpośrednio, a przynajmniej na to wychodzi. Pytanie tylko, czy zarobki są dobre i czy warto. Poczytam chętnie co uważacie o firmie, jak wam się pracuje. Z góry dziękuje za pomoc :-)

Mieszkaniec Nowy wpis

No spółdzielnia złodziejska podsuwają ankiety a i tak robią co chcą,nie naprawiają nic a zwłaszcza na placu staromiejskim piwnice są zalewane rury pękają,ściany w dziurach,ściany między sasiadami w piwnicach się ledwo trzymaj.naciagneli blok na anteny 5g bez wiedzy lokatorów.

Cześć. Tak mało o pracy w tej spółdzielni, że zaczynam się zastanawiać, czy ktoś tu w ogóle się dostał, czy tu jakoś po cichu tylko Ci co zanoszą CV są przyjmowani? Nie no tak pytam, bo akurat przydałoby mi się coś złapać nawet dorywczo a praktycznie wpisów nikt tu nie dawał na ten temat. Jakie stanowiska tu najczęściej podlegają rotacji? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Podstawowe pytania ale dla mnie ważne.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Jozef Wożniak

Ja za pośrednictwem medsiów chciałem podziękować pracownikom działu technicznego SM dsolinki za szykie i skuteczmne działanie w sprawie usunięcia awari na Dywizjonu 9 oby wszystkie działy spółdzielni były tak skuteczne brwo PaNOWIE INNI PRACOWNICY A SZCZEGHÓLNIE DZIAŁ KTÓRY ZAJMUJE SIĘ ROZLICZANIEM WOIDY POWINIEN BRAĆ PRZYKŁAD

X

Nie pozdrawiam osób pracujących w spółdzielni, szczególnie kobiety od spraw czynszu. Opryskliwa, niesympatyczna i mało rozumna. Cokolwiek się dowiedzieć to cud, powinna być już na emeryturze, albo przynajmniej powinni zrobić jej kurs z używania telefonu i składania zdań

Faryzeusz

Chciałbym poskarżyć się na panią z Dywizjonuw 303, mianowicie pani ta, celowo przez małe p, jedyne co robi to zadaje sie z osiedlowymi pijaczkami i pali jana.

Aleksandra
@Faryzeusz

Naprawdę? To ta Pani już nie ma niczego lepszego do roboty niby? ;p

Marzenka

Ludzie, co wy wypisujecie za bzdury? Codziennie widzę tą Panią, która sprząta rejon, widzę jak sprząta - na klatkach jest czysto. Sama słyszałam jak kobieta zwraca uwagę osobom pijącym, które próbują wejść na klatkę. Czy to coś złego, że kobieta zwraca im uwagę gdy wchodzą na klatki bo potem trzeba po nich sprzątać? Sypie piaskiem chodniki - jest źle, ogródki podlewa a potem, że duże zużycie wody narzekają - co to jest ogrodniczka? Często widzę, że kobieta dłużej nawet siedzi w pracy, nawet w sobotę ją widziałam, gdy przychodzi zbiera reklamy ze skrzynek, pojemniki zmienia, nawet w święta. Jak można tak oceniać człowieka? Czy ktoś zna tę panią żeby taką opinię wydawać? Szkoda mi tej pani, że tyle ją przykrości spotyka a uczciwie kobieta pracuje za te marne grosze

@Marzenka

Arzenka już wiem kto stał kuje Panią która sprząta jedna osoba już gdy była Pani Halina sp też pisała negatywne opinie druga z osób próbowała zdominować wszystkich lokatorów nie powiodło się zainteresowała się Panią która sprząta ludzie nie zdajecie sobie sprawy że za to jest kara pozbawienia wolności w najlepszym przypadku kara grzywny

@Jozef195805

wKK art 190a przewiduje odpoweiednie potraktowanie stalkerów stalkerki

Lokator
@Marzenka

potwierdzam

Kamila
@Lokator

no a wiadomo na jakie zarobki może liczyć taka osoba? bo ktoś pisał że "kobieta pracuje za te marne grosze", jestem ciekawa o jakie kwoty chodzi...

Janosik 6243

WQitam chciałem pogratulować administracji spoldzielni pracownikow którzy w dniu wczorajszym po opadach deszczu zastępowali Panią i dla mnie to była rzecz wprosyt niemożliwa,że o godzinie 5 rano chodniki zostały posypane gdie w calym mieście wszystkie spóldzielnie i adm miały problemy brawo Pani Agnieszko i Panie Robercie

Kamila
@Janosik 6243

"rzecz wprost niemożliwa" dlaczego tak uważasz? brawa dla spółdzielni, to znaczy że szybko i sprawnie działają :)

niezadowolona

Pani od administracji właśnie mi powiedziała że ta dewastacja drzew przy Dywizjonu 303 będzie piękna. tylko trzeba poczekać na wiosnę. No to mam dla niej wiadomość wiosna już jest. Te drzewa chroniły od brudu, kurzu i co najważniejsze spalin z 2 ruchliwych ulic a teraz Inwencja (dewastatorzy zieleni ) przerobiła je na pale. No na pewno będzie pięknie!!! Szanowna Pani gratuluje poczucia humoru. Mam pytanie czy ktoś odpowie ??????

jozef195005

DFla osoby o pseudo Zdzisław doradzam wyważnie słów na obrazliwe słowa w KK jest artykuł a po IP komputera policja szybko namierzy autorke tych wpisów radzę rozwagę

@jozef195005

Bardzo ciekaw jestem, jakie słowa obraźliwe znalazły się w moim komentarzu, w którym pytałem o którą Panią sprzątającą chodzi? W każdym razie życzę dużo zdrowia zwłaszcza psychicznego.

@Zdzisław

Jeszcze pamiętam że służb że schizofremia jest chorobą nieuleczalną a jeżeli chodzi o zespół patsnpidslny polCzsny ze schizofremia to już całkowita porazka

@Jozef195805

Pan służby to widział chyba w telewizorze

@jozef195005

To jest art 180 a KK

@jozef195805

Art. 180. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, pełni czynności związane bezpośrednio z zapewnieniem bezpieczeństwa ruchu pojazdów mechanicznych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. No to pozdrowienia coś się Panu delikatnie mówiąc pokićkało.

@Zdzisław

Najważniejsze że dotarło Ale proszę czytać dokładnie poniżej podałem art 190a który tej kwestii dotyczy

lokatorka 11

To ,że rozmawia z degustatorami to chyba nic złego

Witold

Dzień dobry chciałbym poinformować że uwielbiam spółdzielnie mieszkaniowa Dolinki a zwłaszcza odkąd pracuje dla niej Pani, która szefuje na rejonie Dywizjonu 303. Pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp.?

Zobacz opinie na temat firmy Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp.?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Okólna 25
    66-400 Gorzów Wielkopolski
  • NIP: 5990207055 REGON: 210011892 KRS: 0000125928

Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolinki w Gorzowie Wlkp.