Opinie o Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K. w Warszawa

Paula Nowy wpis

Witam serdecznie. Pokazała mi się oferta dla pracownika sekretariatu. Szukam właśnie zatrudnienia po Grunwaldzie i zastanawiam się czy by się nie zgłosić. :) mam oczywiście wstępne doświadczenie. nie ma tu aktualnych komentarzy a mnie interesowałaby mnie głównie atmosfera, ponieważ zarobki zostały już podane. Możecie ja więc opisać?

Grzegorz Nowy wpis

Najgorsza kancelaria jaką można sobie wyobrazić. Brak poszanowania dla pracownika. Gdy nie robi się nadgodzin i wychodzi z pracy po 8h to głupio na Ciebie patrzą. Mimo obiecanych w trakcie rekrutacji 2-3 dni zdalnym w tygodniu nie można się o nie doprosić. Dodatkowo płacą bardzo słabo i źle traktują pracowników. Proszę nie róbcie tego błędu co ja i nie pracujcie dla nich!

Anonim Nowy wpis

Kancelaria mocno powiązana z partią rządzącą.

Domi Nowy wpis

Kancelaria mocno zaangażowana politycznie po jednej stronie barykady. Były wpłaty na(usunięte przez administratora)od partnerów, a jednocześnie obsługa spółek Skarbu Państwa. Zbiegło się to z odejściem prof. Sójki.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy po zmianie nazwy firmy coś zmieniło się dla pracowników? Może pracownik ds administracyjnych byłby potrzebny?

Bartosz

Taka cisza na forum, zastanawiam się czy firma normalnie funkcjonuje ale w internecie wydaje się ok

Zostaw merytoryczną opinię o Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K.
  • Chłodna 52
    00-872 Warszawa
  • NIP: 7811902800 REGON: 360050565 KRS: 0000529185

Sójka Maciak Mataczyński Adwokaci Sp.K.