Opinie o Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k. w Krążkowy

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k. w Krążkowy

M

Zdecydowanie nie polecam firmy Best Pur Polymers. Żałuję, że nie wzięłam pod uwagę opinii znalezionych na gowork.pl przed przystąpieniem do procesu rekrutacji. Firma zgodziła się podpisać ze mną umowę o pracę, dostałam skierowanie na badania, które wykonałam oraz umówiłam się na podpisanie umowy o pracę. Godzinę przed planowanym podpisaniem umowy dostałam telefon z informacją, że zarząd nie zgodził się na podpisanie ze mną umowy, bez informacji o przyczynie tej decyzji. Firma naraziła mnie na koszty związane z dojazdami do Kępna (po skierowanie na badania oraz na badania), obecny brak zatrudnienia (miałam jeszcze jedna ofertę pracy, którą odrzuciłam i jest już nieaktualna) oraz stratę czasu (wyżej wymienione dojazdy oraz badania lekarskie na które czekałam ponad dwie godziny w kolejce na dworze. "Badania lekarskie" polegały na zapytaniu czy mam jakieś choroby, więc gratuluję wyboru lekarza. Ponadto nie dostałam od firmy żadnej informacji, że powinnam przygotować na badania gotówkę by je opłacić - ta została mi zwrócona przez firmę.) Podsumowując - kompletna strata mojego czasu przez brak organizacji, jasnej komunikacji i profesjonalizmu ze strony firmy.

Wózkowy teraz jest poszukiwany ze względu na rozwój, skoro piszą, że firma się sama w sobie rozwija? Jest teraz dostępna oferta ale bez konkretów nie mam pojęcia nawet ile się zarabia. standard rynkowy? A jakie wózki tu maja, jakieś nowe?

Donan Nowy wpis

Czy mógłby ktoś z pracowników napisać jakie są warunki pracy i płacy jaka atmosfera z góry dziękuję.

Ostatnia opinia jest niepolecająca rekrutacje? wyświetlało mi się podczas przeglądania Kępna jakieś dawniejsze ogłoszenie dla pracownika biurowo-magazynowego. Miałem jednak problem by wejść w szczegóły, bo nie jest już aktywne. Czy to na pewno była oferta od tej firmy? tu widzę inna miejscowość

M Nowy wpis

Przedstawiciel Handlowy

Na wstępie odradzam udział w procesie rekrutacji w firmie Best Pur. Otóż, Dyrektor Sprzedaży, który zaprosił mnie na spotkanie, zmarnował mój czas i ciągnął mnie 270km, bo tyle musiałem przejechać, aby dotrzeć na rozmowę. Dyrektor jest osobą świeżą w firmie, która dopiero organizuje struktury sprzedażowe, przeszedł z konkurencyjnej firmy i dostał zadanie bojowe: stworzyć sztab wściekłych i ambitnych handlowców. Rozmowa odbyła się w firmie córce, Dyrektor stwarzał wrażenie osoby miłej, pytania standardowe, łatwe, nie mające nic wspólnego z profesjonalną rozmową rekrutacyjną, można było się odprężyć. Było dużo rozmowy o tym, co firma robi, w jakiej pozycji rynkowej się znajduje, kogo obsługuje i jakie są oczekiwania. Po godzinie rozmowy Dyrektor stwierdził, że jestem odpowiednią osobą na proponowane stanowisko pracy i mam już sobie jechać, "on da znać". Daje znać do dziś, minęło 40 dni od spotkania. Rozumiem, że trafił się ktoś lepszy, ale przejechanie przeze mnie 270km w jedną stronę na spotkanie wymaga, aby chociaż podziękować za udział w rekrutacji. Oczywiście o warunkach placowych nie dowiedziałem się niczego, o narzędziach pracy również, bo sam Dyrektor jeszcze nie wiedział, na jakie auto mogę liczyć, ponieważ nawet ich nie mieli.

Standardowe

K

Nie polecam współpracy z tą firmą. Najlepiej trzymać się od nich z daleka

@K

Możesz podzielić się na jakim stanowisku pracowałeś/łaś i jak z płacą i atmosfera? Kierowcy narzekają czy chwalą?

Halina
@Anonim

Witam, można się dowiedzieć czemu padło pytanie odnośnie tego czy to właśnie kierownictwo narzeka? Były nabory wtedy? Jakie warunki obecnie należy spełnić, żeby móc aspirować na to stanowisko?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k.?

Dobra duszyczka

Najlepiej omijac to miejsce szerokim łukiem.

Jan4k
@Dobra duszyczka

Dlaczego omijać ?

Niedoszły pracownik

(usunięte przez administratora) Właściciele nieslowni,brak szacunku dla innych ,wydaje im się że są lepsi od innych (usunięte przez administratora)

Olga
@Niedoszły pracownik

Zdaję sobie sprawę z tego, że pewne zachowania Właścicielki Best Pur Polymers mogą Ci nie odpowiadać, ale mimo wszystko nie należy tu jej obrażać. Nadmieniłeś, że mottem firmy jest "wymagać a nie płacić ". Mógłbyś rozwinąć tę myśl? Duże macie tam opóźnienia, jeśli chodzi o dostawanie pensji?

Kandydat23
@Niedoszły pracownik

Zgadzam się, właścicielka traktuje z góry i nie okazuje żadnego szacunku. Ponadto chcą zatrudniać osoby wykwalifikowane, z szeroka wiedzą, znajomością języków, proponując wynagrodzenie 200 zł wyższe od płacy minimalnej plus bardzo złe warunki zatrudnienia.

Małyjanio
@Kandydat23

Przecież to jest Nidzica. Tak będzie. Do końca tego miasteczka.

Nie polecam współpracy z ta firma. Obiecywanie, narażanie na koszty, brak chęci zwrotu za badania „bo za pierwsze nie oddają”, chociaż podstawa prawna jest inna ;) Brak kontaktu z szefostwem, z kierownikiem również. Ciezko im zdecydować, czy chcą zatrudnić, czy jednak nie. I mówię tu o stanowisku kierowcy. Jeżeli ktoś nie chce narażać się na koszta i tracić czasu na tak nierzetelna firmę, to nie polecam.

Nnn

Witam Jak z warunkami dotyczących kierowców ciężarówek? Firma wypłacalna czy też nie.zna ktoś temat szerzej?

Anonimowy
@Nnn

Z ogłoszenia i w czasie rozmowy można dowiedzieć się, że praca zaczyna się o 6, a kończy o 16. Nie jest to prawda. Wyjazdy zazwyczaj są w godzinach 4-6 rano, czasami wcześniej. Z powrotami na bazę jest różnie. Czasami wróci się przed 16, a czasami wieczorem. Podobno w ostatnim czasie zdarzają się nocki w samochodzie, za które nie ma wynagrodzenia. Płaca na poziomie 3500 plus premia, która może być odebrana przez kierownika. Ogólnie nie polecam ale wiem, że będą potrzebować nowych kierowców, bo stara załoga będzie zwijać żagle :P

@Anonimowy

Jednak dobrze wyczułem odrazu kierownik podpadł na starcie a teraz takich sygnałów z góry nie ignoruje bo od jednego (usunięte przez administratora)a już rok za pieniędzmi czekam.Nawet w niedzielę wieczorem widziałem jak grzali na Poznań

Kierowca
@Anonimowy

Nie mogę zrozumieć dlaczego o warunkach pracy wypowiada się osoba, która nigdy w tej firmie nie pracowała. Stawka wynosi 4200 zł (nie 3500) bo pracuję w tej firmie i jeszcze nie zdarzyło się żeby mi ktoś coś zabrał. I przez ostatni rok wszystkie weekendy miałem wolne. A że któryś kolega pojechał raz na rok i spędził noc w kabinie. Człowiek jest codziennie w domu i weekend spędza z rodziną, fakt kasa mniejsza niż w innych firmach, ale nie muszę (usunięte przez administratora) po krzakach i płacić za prysznic tylko śpię w swoim łóżku.

Abdullakukaracza
@Kierowca

Panie kierowniku, proszę nie podszywać się pod kierowcę. Nikogo nie obchodzi co i z kim pan robi. Wieści o firmach w tej branży szybko się rozchodzą, wiem o tym że kierowcy mieli obcinane premie, a tych mitycznych 4200 jeszcze żaden z nich nie widział.

@Abdullakukaracza

A mówione było że 4tys to w końcu ile hehe

Dodek

Same pytania i żadnych zwrotnych informacji ani opinii. Jest jakiś powód takiego milczenia?

@Dodek

Niby week wolny a wczoraj zestaw już jechał na Poznań pod wieczor

Iwona

Czy oprócz systemu 8 h jest też 12 h?

Nowy Młody Pracowity

Czy może ktoś doradzić chce zmienić obecną pracę na produkcji znalazłem ogłoszenie tej firmy i mam kilka pytań czy faktycznie jest system 8h? Czy jest obowiązkowa praca w sobotę czy wolna ? Jakie jest podejście kierownictwa do pracownika ? I czy pracownicy tworzą jakąś dobrą atmosferę czy lepiej siedzieć cicho?

Are

@kandydat23 a jakie trzeba mieć kwalifikacje ?

Zdecydowanie nie polecam tej firmy! Kierownictwo to osoby niepoważnie i niesłowne, nie dotrzymują warunków zatrudnienia, a pracownika traktują z góry. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z płacą minimalną.

Co tu dużo pisać. Wszystko ok polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k. - Krążkowy

• Jak się pracuje w Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k.?

Kandydaci do pracy w Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k.
  • 51E
    63-600 Krążkowy
  • NIP: 6192037082 REGON: 368232060 KRS: 0000693859

Best Pur Polymers Sp. z o.o. sp.k.