Obróbka Metali Müller & Damas Sp. z o.o.

Adres: Grabowska 83, 63-500 Ostrzeszów

NIP: 5140255576 REGON: 251648011 KRS: 0000226864

Obróbka Metali Müller & Damas Sp. z o.o.

Opinie o Obróbka Metali Müller & Damas Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Kolega dobrze piszę, praca spokojna szczególnie 2 i 3 zmiana, kasa też w miarę(usunięte przez administratora)

Tak1Nie
TenBlondyn
 Opinia

Firma może być, ale najważniejsze, że można chlać na zmianie i to z samym właścicielem! Uwielbiam zmiany na spawalni po połóweczce z Ziutkiem.

Tak2Nie

Chetny
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Jak z plecami w tej firmie? Ktoś się orientuje?

TakNie

Opinia

Jesteś w posiadaniu jakichś newsów o firmie Obróbka Metali Müller & Damas Sp. z o.o. w miejscowości Ostrzeszów? Podziel się z nami swoją wiedzą.

TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Obróbka Metali Müller & Damas Sp. z o.o. - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Obróbka Metali Müller & Damas Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.