Opinie o MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K. w Brody

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli specjalistycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K. w Brody

Punk

Praca od poniedziałku do piątku po 12godzin plus soboty do 16.00. Jeden weekend w miesiącu w domu. "Fachowcom" pracującym dłużej od innych wydaje się że pojedli wszystkie rozumy. Szczerze nie polecam!

@Punk

W sensie, że co na to wskazuje, że według Ciebie je pojedli jak to określasz? Co robią?

Punk Nowy wpis
@Marzena

Nie wszyscy ludzie którzy przychodzą do pracy to ludzie z lasu i potrafią pracować, nie trzeba traktować ich jak dzieci. I jeszcze fajnie by było żeby w końcu zaczęli pracować ci "fachowcy" a nie patrzyli co robią inni.

Fistaszek Nowy wpis
@Punk

Masz racje punk. Standardem w tej firmie jest praca po 250 godzin w miesiącu i "aż " 3 dni wolne.

Marzena Nowy wpis
@Fistaszek

A oprócz tego są tu jeszcze jakieś inne może ciekawsze standardy? Coś co by zachęcało do pracy właśnie tutaj?

Hello It’s me Nowy wpis

Czy warto aplikować na stanowisko Sepcjalista ds. administracyjnych? Ktoś coś może powiedzieć i pracy w biurze?

Zagadka :-)

Wiecie czym się różni "Operator maszyn CNC" od "Wysokowydajnego podajnika materiału" ?

@Zagadka :-)

Nie wiem, ale się dowiem! Powiesz? ;p

Zagadka :-)
@Marzena

Nie wiesz ? OOO Ha Ha Ha :-) no to już wiadomo kto te ogłoszenia o pracę pisze :*)

@Zagadka :-)

A bo ja myślałam, że to jakiś fajny żarcik będzie... :( Ale czyli, że co, ogłoszenia jakoś źle tutaj piszą czy tylko jedną nieprawidłowość zauważyłeś?

Stolarz

Pracuje od kilku miesiecy , wszystko w jak najlepszym porzadku. Wyplata na czas , warunki bardzo dobre , rozne projekty , rozne meble . nie ma monotoni jak na tasmie

Ty żartownisiu :-)
@Stolarz

Pracujesz czy jesteś w pracy ? bo to różnica. Jakby nie było wypłaty na czas to nikt by nie pracował tylko każdy brałby odsetki + odszkodowanie i PA PA, co to znaczy "warunki bardzo dobre" nie pada deszcz na głowę i jest woda bieżąca ?

@Ty żartownisiu :-)

Chyba nie zrozumiałam za bardzo o co chodzi z tym, możesz się do tego odnieść? To tylko przytoczenie takie tak po prostu? I jest coś takiego jak odsetki za te wypłaty? Tak łatwo to wywalczyć?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN CNC (PRODUKCJA MEBLI) powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Leszno
Przeżyj to sam !

Pozdrowienia dla każdego Dromadera !

Pytania a może odpowiedzi ?

1) Dlaczego ciągle są te same ogłoszenia do tej firmy, czy tam jest taka duża rotacja pracowników ? 2) Czy zmiana w tej firmie trwa 8 godzin a może więcej ? 3) Czy stawka na którą się umówimy będzie znajdować się na umowie o pracę, żeby potem nie było rozczarowania z wypłaty którą otrzymamy ?

Wojciech

Jestem zainteresowany pracą ale nie znalazłem żadnych aktualnych ofert. Czy MWH będzie szukać monterów mebli albo stolarzy? Jakie trzeba mieć kwalifikacje żeby aplikować i zostać przyjętym?

Taka prawda
@Wojciech

Trzeba posiadać bardzo wysokie kwalifikację i wieloletnie doświadczenie, oczywiście udokumentowane. Pracownik musi mieć bardzo dobrą sprawność fizyczną i musi być odporny na pracę pod presją czasu. Tyle ode mnie z własnego doświadczenia.

zainteresowany

Dużo pytań i żadnych informacji od pracowników, jest tak dobrze stąd to milczenie? Warto w takim aplikować?

Maciek

Witam, czy firma poszukuje jeszcze pracowników na stanowisko technolog meblowy?

Carliro

Czy są aktualnie przyjęcia do pracy? Posiadam doświadczenie w skręcaniu mebli.

Zostaw merytoryczną opinię o MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K. - Brody

• Jak się pracuje w MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K.?

MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K.
1.7/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 606
    34-130 Brody
  • NIP: 5512613197 REGON: 122001829 KRS: 0000393922

MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Sp.K.