HORIZONT GLOBAL DZIENISZEWSKI LASZCZAK SP.K

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o HORIZONT GLOBAL DZIENISZEWSKI LASZCZAK SP.K

Administrator Nowy wpis

W HORIZONT GLOBAL DZIENISZEWSKI LASZCZAK SP.K trwa rekrutacja na stanowisko Koordynator. Odpowiedziałeś na ofertę? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

J23 Nowy wpis

dyrektorzy oddziałów podpisują umowy po dumpingowych cenach, aby wykazać że coś robią i uzasadnić posiadanie samochodów służbowych. np. do posprzątania ponad 5000 m2 brudnego magazynu, rozsypane zboża, cement itp na pół etatu. Praca chyba dla Herkulesa

Magdalena Nowy wpis
@J23

Poker

Odradzam pracę w tej firmie.

Małgorzata
@Poker

Hey rozwiniesz opinie, bo jako jedyny dodales tu komentarz,wiec chętnie dowiem się czym spowodowany jest twój ton odradzający pracę w tej firmie?

Magdalena Nowy wpis
@Poker

Dzień dobry, Proszę o rozwinięcie wypowiedzi lub o kontakt z naszym biurem: biuro@horizontglobal.pl - z pewnością wyjaśnimy wszelkie nieporozumienia.

Twoja opinia o przedsiębiorstwie Horizont Global DL Sp. z o.o. sp.k. w mieście Wrocław jest pilnie potrzebna osobom starającym się o pracę. Dodaj komentarz i stań się ich doradcą w zawodowym wyborze.

J23
@Administrator

również odradzam norma do wykonania ok, 500%

Magdalena
@J23

Rozmowa kwalifikacyjna
Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Horizont Global DL Sp. z o.o. sp.k.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku SPRZĄTANIE NA OBIEKCIE? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Zostaw merytoryczną opinię o HORIZONT GLOBAL DZIENISZEWSKI LASZCZAK SP.K - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w HORIZONT GLOBAL DZIENISZEWSKI LASZCZAK SP.K?

Zobacz opinie na temat firmy HORIZONT GLOBAL DZIENISZEWSKI LASZCZAK SP.K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

HORIZONT GLOBAL DZIENISZEWSKI LASZCZAK SP.K