Opinie o Security & Cleaning System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Security & Cleaning System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Security & Cleaning System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security & Cleaning System Sp. z o.o. w Warszawa

kasia

Beznadziejna "firma" jeśli tak to można nazwać. Mówię o oddziale w Warszawie. Obskurne, paskudne miejsce dla zdesperowanych co potrzebują pracy na gwałt. Pracują tam niekompetentne osoby bez kultury. Wszyscy chętni u nich pracować-odradzam, sama się wystraszyłam po "rozmowie o pracę" u nich......................I wnętrze biura pozostawia wiele do życzenia

Jak mogą dopisać dni urlopu? Przecież na każdy dzień powinien być wniosek przez ciebie podpisany przez ciebie. A za nadgodziny można chociaż odebrać wolne czy nic?

Agata

Czy ktos coś wie o firmie SCS w Krakowie

@Jarek

Nie wypłacają tej wypłaty wcale? Czy są po prostu jakieś obsuwy? Jestem ciekawy, czy w związku z tą umową się coś zmieniło... Można liczyć chociaż na zleceniówkę?

Agata

Czy ktos coś wie o firmie SCS w Krakowie

Helena
@Agata

Poszukaj na GoWork takiego wątku. Wątpię, że akurat tutaj otrzymasz taką informację. A wracając do Security & Cleaning System - ktoś wie, jak atmosfera w oddziale w Warszawie?

@Agata

Hej @Agata, udało Ci się zebrać jakieś informacje? Pracujesz może obecnie dla tej firmy? Próbowałaś aplikować do oddziału w Krakowie?

@Katarzyna

Cześć Kasia, czy temat jest aktualny?

@Szymon H.

Hej @Szymon H., czy jesteś zatrudniony w Security & Cleaning System? Powiedz, czy rozpoczynając pracę w Warszawie można liczyć na przeniesienie do innego miasta jeżeli zwolni się wakat?

@Katarzyna

Pewnie liczyć można, ale dobrze mieć grupę

Kserokopia
@Szymon H.

Szymon H. czemu podszywasz się pod kogoś ? Tak boisz się używać własnego imienia w sieci?

Honorata
@Szymon H.

Czekaj, piszesz, że dobrze mieć grupę. Ale którą? I nie napisałeś, że trzeba mieć ją koniecznie. Czyli jak kandydat nie jest niepełnosprawny, to też dostanie robotę...

Jarek Nowy wpis
@Agata

Niech Pani da sobie spokój z ta firmą.Oni maja problem z wypłaceniem wypłaty po przepracowanym okresie,oczywiście na czarno.

Gość Nowy wpis
@Jarek

Jarek Nowy wpis

W tej firmie pracuje się bez umowy.Nie zgłaszają Cie nawet do ubezpieczenia ZUS.Wypłata koło 20-tego,przy czym jeżeli nie masz umowy to różnie to bywa.Chcą,żebyś do pracy przychodził codziennie,często zaczynasz pracę w nocy.Nie dostajesz nic,prosisz się wszystko.Ktoś siedzi w Bydgoszczy i śmieje się,że wciąż trafia jeleni.

Tomasz

Którego dnia miesiąca są wypłaty na Umowie zleceniu i o pracę?

@Tomasz

A to nie jest tak że płacą niezależnie od umowy tego samego dnia? Zwykle jest wypłata do 10-tego albo na koniec miesiąca. Ty chcesz tu aplikować że się interesujesz?

kasia

Ilona
@kasia

A co dokładnie ci się nie podoba? Dużo takich okrągłych haseł a niczego się nie dowiedziałam po przeczytaniu tego komentarza. Oprócz tego że wnętrza ci się nie podobają, nie są z jak z katalogu wnętrzarskiego? :-)

Fochola
@kasia

Myślę, że Pani opinia jest krzywdząca. Zapewniam, że w tym oddziale pracują ludzie lojalni i lubiący naszą firmę, dla których pieniądze nie są najważniejsze. Liczy się dobra atmosfera, świetny socjal i znakomicie wykształcona kadra. Rozwijamy się bardzo szybko, pozyskujemy mnóstwo nowych Klientów, mamy doskonałych pracowników operacyjnych. Zapraszam do nas!

Iwona
@Fochola

Skoro się rozwijacie to czy będą w najbliższym czasie jakieś nowe oferty pracy?

Endrju
@Iwona

Wręcz przeciwnie, ludzie odchodzą. Zostają tylko desperaci bez perspektyw. Mam na myśli pracowników administracyjnych i handlowych.

Maria
@Endrju

A to akurat niefajnie, że o administracji tak myślisz. :( Pisałeś, że odchodzą to wiadomo ilu do dziś odeszło dokąd wrzucałeś ten wpis? Może coś się polepszyło?

Duduś
@Fochola

Celna ironia. Rzeczywiście jest zupełnie inaczej

@kasia

Ta firma to porażka, traktują ludzi jak (usunięte przez administratora) dopisują dni urlopu niby wykorzystanego, nie wypłacają nadgodzin ani pieniędzy obiecanych za dodatkowe prace, kierowniczka się umawia i olewa człowieka, braki chemii, braki ludzi itp.

Firma Security & Cleaning System Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik utrzymania czystości Warszawa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Jaki jest styl zarządzania w Security & Cleaning System Sp. z o.o.?

Kondzio

Pojawiło się w sieci ogłoszenie da pracownika utrzymania czystości. Napisali że mile widziane orzeczenie. Najlepiej mieć znaczny czy umiarkowany tez wystarczy? Ktoś wie z jaką grupą przyjmują?

Firma Security & Cleaning System Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Egzhg66

Здраствуйте!Беспредел полний,на работе.Главних кому позвонить и что-то решить нету как таковых.Бардак полный ,бригадист ведёт как хамло себя не возможно работать.Другие такие же работники как и я,ведут буд-то они там главные,а бригадир делает всё что они ему говорят буд-то остальные люди это мусор.Желание ходить на работу нет.Наведите порядок ,пожалуйста.Рава-Мазовецкая.

Security & Cleaning System Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Handlowiec. Czy ktoś z Was brał udział w rekrutacji? Napiszcie, jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy!

Mirek

Nie polecam. Czwarta liga. Absolutnie zero rozwoju. Marne pensje. Nic nie znaczącą firma na rynku tradycyjnym.

Jakie są warunki zatrudnienia w Security & Cleaning System Sp. z o.o.?

Joanna

Co konkretnie? No i czy były jakieś rozmowy z szefem podejmowane aby coś zmienić? Jaka była reakcja?

Jak wygląda sprawa grafiku w Security & Cleaning System Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Rekrutacja

Oczywiście że tak. Grafik sporządzany jest kilka dni przed nowym miesiącem . Jeśli macie państwo potrzebę pójścia do lekarza lub załatwić sprawę w urzędzie wcześniej wystarczy uprzedzić kierownika lub osobę która się grafikiem zajmuje lub dołączyć swoją prośbę wcześniej przed przygotowaniem planu.

Byly pracownik

(usunięte przez administratora) firma niekompetenta, obiecuja zlote gory a potem probuja z czlowieka zrobić (usunięte przez administratora) Umowe o prace maja tylko osoby z orzeczeniem. Sa roznice plac miedzy pracownikami na tym samym staowisku. Trzrba sie o wszystko prosic, unikaja telefonow, zbywaja pracownika. Wykorzystuja jak moga, karza ci prac firany w domu mowia ze zaplaca za to a (usunięte przez administratora) co dostajesz. Nie polecam, zrobia z czlowieka (usunięte przez administratora) i za wszelka cene probuja sie wybielac na kazdym kroku. (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Security & Cleaning System poszukują obecnie aż siedmiu pracowników! Czy ktoś z Was wysyłał CV na kierownika firmy sprzątającej? (https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/kierownik-firmy-sprzatajacej,praca.gov.pl9b52187f5e87e1fd6eeeefc5615b35c1,krakow) Zastanawiam się, czy na rozmowie kwalifikacyjnej można negocjować warunki zatrudnienia.

@Katarzyna

Poszukują z grupą, to ogłoszenie pojawia się i znika od dłuższego czasu

@Katarzyna

Pani Kasiu proszę złożyć ofertę u nas a będzie pani wiedziała jak naprawdę jest . Mamy zapotrzebowanie na kierowników w różnych miejscach . W Krakowie potrzebujemy 300 pracowników bez znaczenia czy ma się grupę czy nie . Mamy sporo nowych kontraktów tak że i pracowników potrzebujemy . Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej więc nic w tym dziwnego że przede wszystkim zatrudniamy osoby niepełnosprawne. Na stanowiskach administracyjnych można negocjować wysokość wynagrodzenia .

@Szymon H.

Prawda Panie Szymonie . Ogłoszenie pojawia się w chwili gdy mamy zapotrzebowanie na pracowników , znika gdy mamy komplet . Nie jest to nic dziwnego .Przybywają obiekty więc i pracowników potrzeba.

@Szymon H.

Dzieje się tak to prawda . Kiedy zdobywamy nowe obiekty i mamy zapotrzebowanie na nowego pracownika to ogłoszenia się pojawiają .

@Katarzyna

Zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną . Oczywiście że możemy negocjować warunki . Odbywa się to na pierwszej rozmowie kwalifikacyjnej.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Security & Cleaning System Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekrutacja

Pierwszy etap : okres próbny 1 - 3 miesiące Drugi etap : umowa na czas określony Nie ma terminu oczekiwania na decyzję . Może być że na pierwszej rozmowie się ją podejmuje ale może być i tak że czeka się z dwa tygodnie . Nie ma reguły .

Joanna
@Rekrutacja

Czy po okresie próbnym w Security & Cleaning Systemie zmieniają się jakoś warunki zatrudnienia dla pracownika? Firma motywuje w jakiś sposób do długoletniej współpracy? Oferowane są może wtedy jakieś podwyżki przy przedłużaniu umowy, lub może dochodzą jakieś benefity?

@Joanna

Po okresie próbnym ( dotyczy osób z orzeczeniem ) mamy bonusy dla osób wykazujących się w pracy , dyspozycyjnych .

Niunia 1974

Złodzieje oszukują ludzi na kasę !!!!!!nie polecam!!!!!!! na umowę pracują tylko osoby niepełnosprawne to jest WYZYSK człowieka przez człowieka Pozdrowienia dla złodziejek P.Anna i P..Agnieszka

@Niunia 1974

Hej @Niunia 1974, jak długo byłaś zatrudniona w firmie Security&Cleaning System? Czy naprawdę nikt z zespołu nie dostał umowy o pracę jeżeli nie był niepełnosprawny?

@Niunia 1974

Hej, co chcesz powiedzieć przez to że na umowę pracują osoby niepełnosprawne? W sensie chodzi ci o to, że pracownicy bez orzeczenia nie mają szansy na umowę o pracę? Rozwiń proszę wypowiedź, bo nie za bardzo ją rozumiem

@Katarzyna

Tak w tej firmie osoby niepelnosprawne dostaja umowę o praxe jeśli jest ktoś zdriwy pracuje na umowe zlecenie

Katarzyna

Cześć! Powiedz proszę, czy Security & Cleaning System wypłaca nadgodziny? Jeżeli tak, jaka stawka i jak często się zdarzają? Będę naprawdę wdzięczna za odpowiedź.

Nie wypłacają, stawka minimalna

matt

Pani Dyrektor w Bydgoszczy wraz z Koordynatorem niestety wprowadzają w błąd nowych pracowników co do charakteru pracy w firmie. Odradzam.

@matt

Hej @matt, w jaki sposób wprowadzają w błąd? Napisz proszę dokładnie, czy pracowałeś w Security&Cleaing System? Wiesz może jak sytuacja wygląda obecnie?

UTrickyBossPaysMe!

Pani, która odebrała telefon w biurze firmy, rozmawiała bardzo miło, profesjonalnie i rzeczowo, choć temat miły nie był. Natychmiast obiecano wypłacić należną pensję, kilkadziesiąt złotych. Bardzo dziwny problem był natomiast z pewną kierowniczką, której imię i nazwisko pozostają nieznane, co już samo w sobie jest dość znaczące. To kierowniczka sprzątaczek w BIK-u przy ul. Modzelewskiego, koło Radia Polskiego, w Warszawie. Ogłoszenie opublikowano w Sieci. Nie była to oferta pracy z polecenia, czy cokolwiek takiego. Na spotkaniu, poważnie i kulturalnie wyglądająca pani kierowniczka wyjaśniła, że chodzi o sprzątanie biura, na pół etatu, od 13 do 17, za około 1000 zł na rękę. Pani kierowniczka poprosiła o wypełnienie pliku papierów, a także przyniesienie ich ze sobą dnia kolejnego. Wypełnienie papierów wymagało podania szeregu zwykle wymaganych danych, w tym numeru konta bankowego i tak dalej. Ów plik dokumentów został przekazany brygadzistce, pierwszego dnia pełnienia obowiązków. Sprzątanie biura nie było zbyt trudne. Zażyczono sobie, żeby nowo przyjęta pani przez pierwsze dni pełniła obowiązki w parze z dłużej pracującą panią. Pierwszego dnia, zdarzył się dziwny incydent. Nową panią uderzył podczas mijania dziwnie i podejrzanie mocno, w ramię, niesionym laptopem, jeden z pracowników. Facet. Poza tym, nic zwracającego uwagę się nie działo. Trzeciego dnia, nowoprzyjętej pani nagle podziękowano. Kierowniczka nie bardzo chciała powiedzieć dlaczego. Dnia wypłaty, pieniądze na konto nie wpłynęły. Próby skontaktowania się z kierowniczką nie powiodły się. Kierowniczka nie odbierała telefonów. Po iluś próbach dodzwonienia się, o kulturalnych porach, zaczęła odrzucać połączenia po jednym sygnale. Do recepcji BIK-u numeru telefonu w internecie nie było. Co jest dziwne, bo zorganizowana na parterze, przy wejściu, recepcja jak najbardziej funkcjonuje i to w strefie dostępnej dla każdego, kto zechce wejść z ulicy.

@UTrickyBossPaysMe!

Czy osobiście znasz osobę, której ta historia się przydarzyła? Czy ta pani próbowała dochodzić swoich praw w jakiejś instytucji?

UTrickyBossPaysMe!

Udało się dodzwonić do innej kierowniczki, obstawiającej inny BIK i do biura firmy przy ulicy Mangali. Ci z biura najwyraźniej też dodzwonili się jakoś do nieodbierającej uparcie kierowniczki, bo oddzwoniła ona, w końcu, 16 stycznia. Rozmowa była dziwna. Kierowniczka stwierdziła, że zapłaci tylko za 3 godziny, ponieważ nowoprzyjętej pani towarzyszyła jeszcze jedna pani, ponieważ nowoprzyjęta "nic nie robiła" i odkurzała "jedno pomieszczenia przez godzinę", a także nie podała numeru konta. Nie było to prawdą. Wykonano różne czynności, w tym sprzątanie łazienek, korytarzy, opróżnianie koszy, sprzątanie kuchni. Kierowniczka oświadczyła, że nie zapłaci. Pensji w wysokości kilkudziesięciu złotych. Były pracownik się zirytował i stwierdził, że to nielegalne, że to bardzo karalne, że nie wolno tak według własnego widzimisię zmniejszać pensji, że powinno być zapłacone za tyle, ile było przepracowane, że to granda i że się poskarży, m.in. w siedzibie firmy. W biurze, miła pani powiedziała, żeby udostępnić numer konta i, że jak najbardziej firma zapłaci tych kilkadziesiąt złotych. Po kilkudziesięciu minutach, zadzwoniła ponownie kierowniczka i zapytala, czy były pracownik będzie w okolicy BIK-u, bo zdecydowała się zapłacić, ale, że chce się spotkać nie w budynku, tylko na ulicy. Kierowniczka nie chciała powiedzieć przez telefon, jaka jest dokładnie pensja miesięczna za tę pracę. Kręciła i ściemniała, zupelnie nie wiadomo dlaczego. Niby miało to być ok. 1000 zł netto, a okazało się, że to ok. 1000 zł brutto. Obrażona pani zignorowała te nieścisłości, przyjechała no i się zaczęło.

UTrickyBossPaysMe!

Kierowniczka, była grubsza, miała inną fryzurę i wyglądała zupełnie inaczej niż tamta, która poszkodowaną panią zatrudniała. Mimo to, nie przedstawiła się, ani też nie wytłumaczyła w żaden sposób. Stwierdziła, że były pracownik nie wypełniał żadnych formularzy, co było nieprawdą. Kierowniczka dziwnie pokazała byłemu pracownikowi formularz niewypełniony. Były pracownik po raz kolejny oświadczył, że takego typu formularz jak najbardziej już wypełniał. Kierowniczka wyciągnęła jakiś świstek papieru z odręcznie napisanym tekstem i zażądała jego podpisania. Pani domagająca się wypłaty, zażądała w rewanżu okazania gotówki, żeby nie było, że kierowniczka zgarnie nagle podpisany świstek, ucieknie i nie zapłaci, albo coś w tym stylu. Wyglądała na babę, po której można się spodziewać takich zagrywek. Kierowniczka otworzyła na chwilę swój portwel i powiedziała, o proszę, tu mam pieniądze. Było to dziwne i bezczelne. Towarzysząca kierowniczce sprzątaczka siedziała dziwnie nieruchomo, jakby zastygnięta, wpatrując się w podłogę. Poszkodowana pani podpisała świstek, stwierdzający, że pokwitowuje odbiór takiej, a takiej kwoty, za tyle, a tyle godzin wykonywania obowiązków. Przytrzymywała go przy tym lewą ręką, żeby kierowniczka go jej nagle nie wyrwała. Z jej relacji wynika, że podpisywaniu towarzyszyła dziwna dezorientacja i rozkojarzenie, dla tej pani zupełnie nietypowe, ponieważ jest podejrzliwa i bardzo lubi czytać oraz pisać. Świstek został, o dziwo, skutecznie wymieniony na śmiesznie niską tudzież totalnie kompromitującą dla kierowniczki kwotę kilkudziesięciu złotych w gotówce, następnie zaś, dziwne spotkanie się zakończyło. Nie polecam tego miejsca pracy. Co do reszty personelu tej firmy, i innych miejsc nie wypowiadam się, bo nie wiem.

Kkkkkkk

Drodzy koledzy i koleżanki pracuję w tej firmie. Dlaczego nie piszecie o tym jak pracujecie po 4 godziny a macie płacone za 7? Sami bierzecie po parę etatów i wszystko jest ok dopóki robicie to na swoich warunkach. Jeśli wychodzą niedociągnięcia wtedy macie żale. To jest fair w stosunku do firmy.

Zniewolona.

Firma Security & Cleaning System zatrudnia ludzi do pracy przeważnie po głębokich przejściach z grupą . Płacą minimalną krajową , praca na 3 zmiany światek piątek i niedziela . Jest to zakład który zatrudnia tylko ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawności i otrzymuje ogromne dotacje z PEFRONU a ludziom co na nich pracują płaci ochłapy. Jaki to zakład chroniony jeśli chcesz się tam się zatrudnić musisz mieć zgodę od lekarza że można pracować po 8 godzin i na 3 zmiany inaczej nie przyjmują . ( na orzeczeniu jest po 7 godzin i praca bez nocek i oczywiście spokojna ) Jeśli na zmianie brakuje osób trzeba pracować za nieobecnych jak woły robocze by wykonać daną usługę. Gdzie my żyjemy? Za pranie na miesiąc płacą 50 groszy !!!!! Tak 50 groszy to paranoja! Jak pracownik ma się oprać się za 50 gr miesięcznie??? Jednym słowem (usunięte przez administratora) dla ludzi z przewagą po PRZEJŚCIACH głównie leczących się u psychiatry . Sama się tam leczę z głębokiej depresji i z kim nie rozmawiam z pracowników to 99 % leczy się u psychiatry. Praca powinna być spokojna i lekka a jaka jest wszyscy wiemy co pracujemy w tym (usunięte przez administratora). Żadnych premii i 13-tek nawet na święta zero! To wyzysk totalny piszę o tym byście wiedzieli jak tam jest a praca na basenie jak nieraz zjedzie się po 300 , 400 osób na zmianie należy do bardzo ciężkich , gdzie tu PRACA CHRONIONA??? W jakim państwie my żyjemy . Pozdrawiam wszystkich zniewolonych bo gdzie mamy znaleźć pracę spokojną ja nie w tym (usunięte przez administratora)?

@Zniewolona.

Przecież nikt w tej firmie nikogo nie trzyma na łańcuchu, nie chcesz to się zwalniasz i szukasz innej pracy. Ogarnij się.

Tośk@

(usunięte przez administratora) lepiej jest narzekać bo praca jest i płacą,beznadziejnie ale płacą.

@Tośk@

Jeśli chcą tak być traktowani to trudno , niech nie płaczą godzą się na takie warunki , szkoda tylko ze inspekcja nie wpada wyrywkowo bez zgłaszania bo ludzie się boja zgłaszać mściwość jest okropna

@Mysz

Słuchajcie jak tak wam źle i tyle gadacie o inspekcji to zgłoście to, a nie bla bla bla tylko słowa i nic nie robicie tylko swoje frustrację na forum wyrzucacie. Zawsze można zgłosić anonimowo.

Tośk@
@Aleks@ndra

Nie ma czegoś takiego jak zgłoszenie anonimowe

@Tośk@

W wyjątkowych sytuacjach Okręgowy Inspektorat Pracy może jednak podjąć decyzję o rozpatrzeniu anonimowej skargi lub wniosku, jeżeli rażąco są naruszane przepisy prawa pracy, np. występuje zagrożenie życia lub zdrowia pracowników lub istnieje prawdopodobieństwo naruszenia przepisów prawa pracy przez organy lub pracowników PIP.

Mysz

Zniewolona , do dzieła nie bać się skoro można nie dać się bronić chorych ludzi

@Mysz

O jaką miejscowość chodzi ?

@Mysz

Dziewczyny sprostowanie ja pracowałam tam trzy lata już od dawna nie pracuje ale wiem co się działo Więc naprawdę nie ma co się bać.

Aga
@Zniewolona.

A gdzie Ty masz prace na 3 zmiany i kazdego dnia ( świątek piatek czy niedziela ). Uwazam że w dobie pracownika nie musimy sie zgadzac na wyzysk w takich firmach . Mając orzeczenie możesz znalezc pracę nie dość ze w lepszych warunkach to jeszcze za lepsze pieniądze. Zamisat siedziec i plakac weźcie się ludzie za szukanie nowej pracy. Pracy na rynku jest bardzo dużo. Milego wieczoru .

@Aga

Aga od tego jest to forum i opinie aby przestrzegać i mówić o swoich doświadczeniach w danej firmie wiele osób z tego korzysta i omija szerokim łukiem tych co nie szanują innych

@Zniewolona.

Takie rzeczy to chyba tylko w budżetówce. Nie słyszałem żeby prywaciarze płacili na święta albo 13-tki. Jak lekarz dał zgodę to jako niepełnosprawna możesz pracować na 3 zmiany. Nocki też. A jeśli do takiej roboty potrzebują Ty się zgłosiłaś to o co masz pretensje? Sam ciężko pracuję ale gadanie, że ktoś mnie do tego zmusza mnie bawi. Taka mentalność- nic nie robić a zarobić. Czy się stoi czy się leży tysiacpincet się należy. Gównoburza! Jak Ci źle to zmień robotę albo idź na socjal i się nie ośmieszaj bo jest rynek pracownika i zniewolonych już nie ma.

@Mysz

To raczej oznacza ze ktoś lubi narzekać ale zmienić życia nie chce. Taka mentalność ???? Miłego wieczoru

Zielonooka
@Aleks@ndra

Dokładnie. A i kontrole z inspekcji były bo każdy ZPeChR jest często kontrolowany. Wszystkie firmy sprzątające płacą mało - taka robota ale tu pensja zawsze na czas. A to warzne. A jak ktoś nie chce sprzątać to niech na produkcje idzie ale niech zapomni o chwili żeby se usiąść. Pozdrawiam narzekaczy i krzykaczy.

@Mysz

Taaa na koń wszyscy razem

@Realista

Realista a Ty w jakim celu tu jesteś ? Ktoś opisał sytuacje w danej firmie , wiec mowisz nie na temat , ludzie poszukujący pracy są wdzięczni za opinie i wiedze o danej firmie

Antydepresant
@Aleks@ndra

@ Mysz to proszę napisz o co tam chodzi w tej firmie bo zamierzam się tam zatrudnić. Jak na razie czytając te komentarze ochota mi odeszła. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Security & Cleaning System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Security & Cleaning System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Security & Cleaning System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Security & Cleaning System Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Racławicka 15/19
    53-149 Warszawa

Security & Cleaning System Sp. z o.o.