Opinie o Security & Cleaning System Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Security & Cleaning System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Security & Cleaning System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające
Firmy sprzątające Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security & Cleaning System Sp. z o.o. w Warszawa

Marian

Pracowalem w innych firmach tez sprzatalem i roznicy w pieniadzach nie bylo . Tutaj chociaz wyplata zawsze jest na czas co w innych firmach to roznie bywalo .

koka

(usunięte przez administratora)Ja sama borykam się z odebraniem pieniędzy za pracę. Uważajcie na tą firmę. Mój opiekun nie odbiera ode mnie telefonu. Uważa chyba że ja nie pracowałam i wynagrodzenie mi się nie należy. Wszędzie ale nie w tej firmie.

@koka

Bardzo dobrze, że zechciałaś opowiedzieć nam o swoim problemie. To, że nie dostałaś od tego pracodawcy należnego wynagrodzenia jest niepokojące. Skoro Twój opiekun nie odbiera telefonu, to chyba należałoby się zwrócić już bezpośrednio do samego Dyrektora firmy Security & Cleaning System. Jest to poważna sprawa i dlatego trzeba podjąć odpowiednie kroki. Czy skłoniłabyś się ku takiemu rozwiązaniu? Czekam na Twoją odpowiedź.

Mario
@koka

A kto był opiekunem?

@Mario

Rozumiem, że znasz osoby pracujące w tym miejscu. Masz wiedzę o tym, czy takie sytuacje miały już miejsce? Mam nadzieję, że to jednorazowy problem. Jeśli jesteś pracownikiem, daj proszę znać, jak Ty to widzisz. Czy Tobie odpowiadają warunki pracy? Może pracodawca zapowiadał jakieś zmiany, na przykład podniesienie wysokości wynagrodzenia, czy też wprowadzenie pakietu benefitów?

Kaja

Zostałam zaproszona na rozmowę ws. Pracy w Bydgoszczy. Stanowisko w administracji. Po przeczytaniu informacji na temat tej firmy zastanawiam się czy to nie jakieś gniazdo os. Czy ktoś coś wie jak jest w Bydgoszczy?

Joaśka

Nie polecam nikomu pracy w Security & Cleaning System.

@Joaśka

Proszę żebyś rozwinęła swój komentarz. Co konkretnie wpłynęło na Twoją opinię o Security & Cleaning System? Jeżeli napiszesz coś więcej i poprzesz swoją wypowiedź argumentami, użytkownicy rozważający złożenie tam CV, chętnie zapoznają się z Twoją wypowiedzią. Merytoryczne komentarze, są na forum na wagę złota, a póki co ciężko wyciągnąć z Twojego wpisu konkretne wnioski,

Firma Security & Cleaning System Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Pracownik utrzymania czystości Warszawa. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Helena

@Tośkaaa dziękuję, że podzieliłaś się na forum swoimi przemyśleniami o pracy w Security & Cleaning System. Jednak muszę Cię prosić, byś pamiętała, aby w swoich kolejnych wpisach unikać podawania imion pracowników firmy. Jest to zabronione przez regulamin, a wpisy zawierające takie dane, mogą zostać usunięte.

Tośkaaa

Wiele lat w tej firmie i nic dobrego nie mogę o niej powiedzieć, wszystko załatwiane krzykiem, jedna wielk obłuda, dyrekcja porażka, jedynie jedna pani koordynator pani Kasia super babka nie pasuje do polityki firmy, bardzo życzliwa kobieta pozdrawiam wszystkich

Helena

@Życzliwy @Guru @Aleks@ndra @Oszukany @zielonooka @anonymous przypominam, że obowiązujący nas regulamin zabrania publikowania imion, nazwisk i innych danych, pozwalających na określenie o którym konkretnie pracowniku firmy jest mowa. Zakaz wynika z ochrony danych osobowych, a komentarze, które go łamią, mogą zostać skasowane. W przypadku wątpliwości, pozostawiam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin @Michał G proszę Cię, byś nie używał wulgaryzmów w swoich wypowiedziach oraz nie obrażał innych uczestników dyskusji.

Niestety w ogłoszeniu etat na rozmowie kwalifikacyjnej propozycje współpracy w oparciu o działalność gospodarcza...obietnice kontaktu bez względu na finał rozmowy. Cisza.... Brak profesjonalizmu Panie V-ce Prezes.... Tak się marki i zaufania nie zbuduje.

Ja pracuje od 13.08.2018r,poki co jestem bardzo zadowolona pracuje sama w spokoju ciszy piele zarosniete zielska,zamiatanie,niedlugo czas jesienny to bedzie i grabienie lisci czekam z niecierpliwoscia;Umowe o prace szybko dostalam i tylko na 2 tyg okresu probnego,mam bardzo blisko do pracy, wiec nie narzekam poki cio jest fajnie;nie interesuje mnie czy ktos robi czy nie najwazniejsze zebym ja byla w porzadku i sama na siebie patrzyla i na wykonujaca prace a nie na innych;Warszawa; Koordynatorzy w porzadku;Nie jestem podstawiona zeby pozytywnie pisac pisze sama od siebie;Pozdrawiam serdecznie;

Aleks@ndra

Tak czytam wasze opinię i zastanawiam się . Skoro wam sie nie podoba praca w scs bo : Pan M , Pani A i inni sa tacy nie słowni, bo maja pracowników za nic itd to po co dalej tam pracujecie? Przecież nikt was nie zmusza . A może zwyczajnie majac zły dzień wolicie na forum wylać swoje frustracje . Jestem ciekawa czy majac iles obiektow na głowie i kazdy pracownik cos chce tez byscie byli wstanie każdemu załatwić wszystko na czas? Wątpię, ale najlepiej patrzec tylko na siebie i na forum obsmarować kierowników i firme. Życzę miłego dnia ????

Zawiedziona

Szkoda gadać... Bydgoszcz scs i ISO... ręka rękę myje nawet osraną. Oszukują pracowników i traktują jak śmieci...nie polecam. Trzymać się ja najdalej od tego wysypiska.

ostrzegam przed współpracą z tą firmą jak również przed koordynatorką !!!

Czlowiek@czlowiek

WITAM , został wybrany koordynator do firmy sprzątającej SCS na AWF, którego w ogóle nie ma w pracy. Czy aby tak powinna wyglądać pelniona funkcja . Pensja, która dostaje może firma równie dobrze dac dla bezrobotnych. Zero koordynacji.

@Czlowiek@czlowiek

tak to prawda zero koordynacji i nadzoru sprawy prywatne wazniejsze niż wszystko inne (usunięte przez administratora) brud i nic więcej!!!

Iskra

witam niestety byłam i jestem pracownikiem scs i dsf i nic dobrego nie moge powiedziec o jednej jak i drugei firmie nie polecam nikomu jedna oszukuje druga nic lepszego nie robi.załatwiane jest wszystko krzykiem lub znajomościami,a już wogule co się dzieje na AWF to ludzke pojęcie przechodzi a koordynatorka nastepna koleżaneczka administratorki tez jej nic nie przeszkadza ten brud jaki jest układy ma dobre jak była inna koordynatorka,która dbała o wszystko i sama zajwaniała to zawsze było coś nie tak,ale takiego cyrku nie było nich firma sie zastanowi z kim bedzie wspólpracować ???pozdrawiam wszystkich za i przeciw.

fajna

Słyszałam że firma SCS wygrała przetarg na AWF mam nadzieję ze koordynatorką nie będzie obecna.Wszyscy tylko nie ona,fajnie by było jakby była ta Pani która kiedys pracowała na Awf w tej firmie nie znam jej osobiscie ale słyszałam ze fajna babka moze kto wie czy firma bedzie potrzebować pracowników chętnie bym się zatrudniła a jeszcze jak by była nowa koordynator to fajnie bo ta co jest to nie!!!słyszałam coś nie coś o tej kobiecie a byc może że kiedyś pracowałam u niej ale to nie wazne.jesli będą przyjęcia proszę o powiadomienie.

Ana

Też jestem byłym pracownikiem tej firmy, uważam że wszystkie opinie pozytywne o tej firmie pisane są przez koordynatorów, co do samej firmy gorszej nie znam, nie szanują pracowników, koordynatorzy obiektów nie umieją załatwiać spraw nie stawiają się za pracownikiem wszystko w tej firmie załatwia się krzykiem nie polecam nikomu

Baku

NIE POLECAM !! Pierwsze co powinni zrobić to zmienić kierowniczke , Pani Monika nie powinna nią być . Dlaczego ? Okłamuje każdego jak się tylko da , ponadto czaruje żeby tylko człowiekowi oczy zamydlić.

Sprzątaczka

Zielonooka ty to pewnie jakaś z biura jesteś bo takie pierdoły to wypisują te z biura pewnie na polecenie prezesa a pracuje sie tak samo tylko kasa sie co miesiąc nie zgadza!!!!

Firma SCS nie wypłaca pieniędzy za przepracowane dni, obiecują zapłatę a później przeciągają z nadzieją że człowiek zapomni, nie polecam !!!!!!!

Przestrzegam przed współpracą z tą firmą !!!!!!!!!

Niby

Uwazam ze nikt nikogo na siłe w pracy nie trzyma. Uwazam ze czasy czy sie stoi czy sie leży 2000 sie należy juz dawno sie skończyły. Ja od dłuższego czasu jestem pracownikiem firmy scs i może i czasem pracy jest dużo pensja jest na czas to żadko sie zdaża w innych firmach.

Zostaw merytoryczną opinię o Security & Cleaning System Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Security & Cleaning System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Security & Cleaning System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Security & Cleaning System Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Racławicka 15/19
    53-149 Warszawa

Security & Cleaning System Sp. z o.o.