Opinie o Yours Panasiuk Sp.K. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Yours Panasiuk Sp.K.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Yours Panasiuk Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yours Panasiuk Sp.K. w Warszawa

@Karla

nie polecam. Rotacja, beznadziejna komunikacja, brak benefitów, zero etyki zawodowej.

xxx
@@Karla

Potwierdzam, stanowisko specjalisty ds. finansów a jednym z Twoich zadań jest zajmowanie się prywatnymi sprawami Pani P. takimi jak jej podatek od nieruchomości czy (usunięte przez administratora). Dodatkowo Pani mocno niesłowna, oceniająca na podstawie głupiego testu osobowości, którego skuteczność nawet jej wspólnik podważył w trakcie rozmowy ze mną. O atmosferze w pracy nie wspomnę, cisza jak w kościele, żeby przypadkiem nikt nie powiedział słowa za dużo. Nie polecam, a każdy kto myśli o aplikacji do tej firmy odradzam

Zarazza M. Nowy wpis
@xxx

Nie rozumiem zdziwienia. Pracujesz w prywatnej firmie i dziwisz się, że właściciel firmy prosi o pomoc w podatku od nieruchomości (która zapewne i tak jest w aktywach firmowych tylko nie masz o tym pojęcia). Przykro, że nie potrafiłaś się dopasować. Szefowa niesłowna? To szef i może mieć 1000 pomysłów na minutę i nie każdy się zrealizuje a o swoje sprawy trzeba dopytywać i powiercić trochę dziurę w brzuchu aby zajęty szef pamiętał. Co do testów- no taką mają swoją specyfikę i taki ich wola. A to, że Ciebie nie wybrali- cóż, mieli kogoś bardziej pasującego do organizacji. Pozdrawiam

Marta S. Nowy wpis
@@Karla

Byłaś w firmie? pracowałaś? jak długo? skąd taka opinia?

exKandydat

Rekrutowałem do firmy Panasiuk sp.k. w Warszawie. Dzwoniono do mnie kilkakrotnie ustalając termin pierwszej rozmowy kwalifikacyjnej. Następnie przesłali mi plik Excel z kilkudziesięcioma wierszami z pytaniami o style zachowania (pomocnik, mówca, kontroler, wykonawca). Po jego wypełnieniu i odesłaniu otrzymałem informację, że nie pasuję do firmy. Tak! Zgadza się! Na bazie kilku pytań w excelu firma Panasiuk sp.k. zdecydowała, że nie pasuję do firmy. Nie na bazie rozmów, pytań, poznania kandydata, tylko na bazie excela z ok. 20 pytaniami :) To się nazywa profesjonalne podejście do procesu rekrutacyjnego oraz świadczy o podejściu do człowieka. Oczywiście nie przeczę, testy psychologiczne są ważne, stanowią istotne wsparcie w procesie rekrutacyjnym i powinny być jak najbardziej używane, jednakże zwracam uwagę na słowo 'wsparcie'. Powinny być wsparciem a nie jedynym narzędziem determinującym, czy człowiek pasuje do firmy czy nie. Sugeruję uważać na tą firmę.

XD Nowy wpis
@exKandydat

Teraz ilośc pytań chyba jeszcze bardziej ograniczona. Nawet wspólnik Pani P. stwierdził, że te testy są bez sensowne. Test tak przygotowany, że jeśli chcesz wypaść dobrze zaznaczysz same pozytywny cechy, które pokażą, że nie nadajesz się do pracy w zespole, który wymyslila sobie panasiuk

xyz

Nie polecam - człowiek idzie na drugi etap rekrutacji i nawet odzewu nie ma czy kogoś zatrudnili czy nie. :)

Zarazza M. Nowy wpis
@xyz

To, że nie ma odpowiedzi to nic nie znaczy. Może jeszcze prowadzą rekrutację. Skąd ta niecierpliwość? To jedyna firma do której rekrutujesz?

Zostaw merytoryczną opinię o Yours Panasiuk Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Yours Panasiuk Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Yours Panasiuk Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Yours Panasiuk Sp.K.
  • Nowogrodzka 10 lok. 8