Opinie o SMG Śląsk Sp. z o.o. Rycerskie Sp.K. w Katowice będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SMG Śląsk Sp. z o.o. Rycerskie Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SMG Śląsk Sp. z o.o. Rycerskie Sp.K. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SMG Śląsk Sp. z o.o. Rycerskie Sp.K. w Katowice będzin

Sabrina Nowy wpis

Widziałam ofertę dla pracownika w dziale finansów i rozliczeń, jest już wygasła od jakiegoś miesiąca ale i tak nie wskazano w niej zarobków, znacie je? i tak ogólnie to czemu prawo jazdy jest wymagane skoro to jednak praca stacjonarna?

Domi Nowy wpis

hejka. ;) chce poznać opinie odnośnie pracy na dziale ofertowania. Właśnie jest wystawiona oferta do niego z oznaczeniem, że to praca od zaraz, a ja potrzebuje czegoś na szybko. Zastanowił mnie tylko ten komentarz dotyczący negatywnych opinii. czy możecie ocenić ten dział pod tym względem? Prócz zarobków interesuje mnie atmosfera, bo jednak jest jakaś wzmianka o integracjach w treści

Będzin Nowy wpis
@Domi

Jak widzisz wszystkie negatywne opinie są szybko kasowane. Daje do myślenia….

Lili Nowy wpis

Zastanawiam się czy ze stanowiska asystentki można w ogóle awansować? wpadłam na ofertę od spółki w kontekście wsparcia Zarządu, była ona jednak chyba sprzed 4ech lat. ciekawa jestem czy stale pełni się te sama funkcje czy jednak praca nie jest tak monotonna? Czy do biura nie będą potrzebować kogoś jeszcze?

Lidzia

I co tam, jak się pracuje? Ta wspomniana najlepsza ekipa sprzed 4ech lat do dziś jest niezmienna? Na stronie są dostępne dwie oferty dla kierownika oraz inżyniera robót. Opiszecie bieżące warunki podejmowanej współpracy? Jakie mówiąc wprost są widełki płacowe? Czy ktoś zatrudniał się w ostatnim czasie i mógłby wyrazić opinie na temat atmosfery i ogólnych relacji?

Piotrek
@Lidzia

Jako pracownik mogę potwierdzić, że atmosfera jest naprawdę dobra. W kwestii konkretów zatrudnienia dla kierownika i inżyniera robót, nie mam dostępu do takich informacji (chyba najlepiej dopytać podczas rekrutacji), ale widzę, że ludzie nie narzekają. Działają, cieszą się życiem, a ekipa jest naprawdę zgrana.

Firma SMG Śląsk Sp. z o.o. Rycerskie Sp.K. prowadziła rekrutację na stanowisko Główna Księgowa / Księgowy - Kadrowa / Kadrowy. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
MaciekUaaaa

Najlepsza praca ever ;) kasa okej i najlepsza ekipa !

Zostaw merytoryczną opinię o SMG Śląsk Sp. z o.o. Rycerskie Sp.K. - Katowice będzin

SMG Śląsk Sp. z o.o. Rycerskie Sp.K.
  • Aleja H. Kołłątaja 46
    42-500 Katowice będzin

SMG Śląsk Sp. z o.o. Rycerskie Sp.K.