Opinie o Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w Cyprianów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - produkcja elementów konstrukcyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. w Cyprianów

Myślący trochę inaczej

Prezes P., co tu gadać, życzeń to ty nie uznajesz, a już nie mówiąc o jakiejś gwiazdce, prezencie... Wigilia tylko dla (usunięte przez administratora) na górze. Tylko każesz (usunięte przez administratora) z pracy jak nie pasuje, skąd ty człowieku jesteś... Zero szacunku, pracownicy pracują z przywiązania, bo jest jedna zmiana. Nigdy nie usłyszysz dobrego słowa, żadnych pochwał.

Predator Nowy wpis

Witam wszystkich.Powiem wprost jesli cos potrafiszi jestes intelig. to zdaleka trzymaj sie od tej firmy. Powiem szczeze takiego mlotka jeszcze nie pznalem. Pzdrawiam lizusow na gorze. Oiecanki a poznej brak szacunku do pracownika darcie sie wymyslanie cudow. Pracwnikowi nic se nie nalezy jeszcz mussz pilnwac wyplaty bo ceie orzna.Pozdrawiam.

Myślący trochę inaczej Nowy wpis

Felicia Nowy wpis

Czy ktoś ma nr telefonu do tej fimry?

Myszka Miki Nowy wpis

Siema tym co jeszcze w tym cyrku pracuą. Super opinie tylko inna zeczywistość.Odrazu widać że nie piszą ich pracownicy. A kto jest tym prezesem HA HA. A ci panowie na górze chodzą za Panem jak lizuski. Pracowalem w tej manufakturze bo inaczej tego nazwać niemżna. Masz problem na produkcji rozwiąrz sobie go sam. Niszczy się ludzi którzy mają swoje zdanie bo Pan nie lubi ludzi zaradnych. Skoro jesttak suer to czemu odeszlo 80 procent ludzi. Rozmawalem z kolegą który jeszcz pracuje nic się nie zmieniło.Pracownik w tym cyrku jest zerem Pan ma racje.Są tam dwie ,trzy osoby normalne i znają się na robocie .Pozdrawiam .

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Pracocholik

Polecam firmę zarobki całkiem dobre jak na realia . Narzekają tylko ci którzy zamiast robić swoje zajmują się płotami. Podziwiam Prezesa P. że toleruje jazdę wózkowych z telefonem w ręku , ciągłe chowanie się po magazynach . Jeśli nie ma co robić bierzemy szczotę i zamiatamy :-) A skoro tak wam źle zmieńcie pracę. Pozdrawiam Prezesa P. Oraz Kwartet z góry.

I tak sie nie dowiesz
@Pracocholik

Musze to skomentować bo aż oczy bola od tych kłamstw. Po pierwsze to prawdopodobnie tę opinie napisał ktoś do tego namówiony albo zmuszony żeby podbić dobre opinie o tej śmiesznej firmie. Nie wiem co autor ma na myśli pisząc ze każdy zajmuje sie plotami skoro wszyscy robią ponad program i wyrabiają sie z otrzymanymi zleceniami. Faktycznie każdy wózkowy jeździ z telefonem w ręku i kryje sie po magazynach a potrzebne elementy są przynoszone ręcznie szczególnie te które ważą 200kg. Bardzo żałosna i zakłamana opinia.

@Pracocholik

Dobra praca dla normalnych i odpowiedzialnych osób, którzy mają rodziny, mają dla kogo pracować. Nie jest łatwo się tam dostać. Bo przyjmują tylko ustatkowane osoby. Oszołomów nie potrzeba. Raben w okolicy, więc pracy pełno., Dalej jest coś tam i cały Stryków. Nie narzekać na pracę, zmieniać jak nie odpowiada. To normalne. Pełny ZUS, jedna zmiana, Kierownik (usunięte przez administratora) bardzo w porządku. Ogólnie patrząc na zespół jest to najlepszy zespół od dawna. Sympatyczni ludzie + kilka marud, pracujących od kilkunastu lat w firmie. Ale ich akceptujemy i lubimy. Nikt się nie wywyższa, normalni ludzie. Magazynierzy dobrze pracują, nie jest źle. w sumie najlepiej od dawna.

@I tak sie nie dowiesz

Tam nie ma 200kg elementów. A paleciakiem przewozi się nawet 400kg. chcę zobaczyć w pracy jak nosisz te 200kg. Pokaż to, bo to już (usunięte przez administratora)się zaczyna. Może paleciaka nie umiesz używać, więc próbowałeś w rekach to nosić. Samochód też przenosisz jak chcesz przeparkować. Przecież ty silniejszy od Pudziana jesteś. W MMA byś rozwalał wszystkich jedną ręką. Albo firmy pomyliłeś i nie pracujesz u nas. Bo takich sprawnych u nas nie ma.

I tak sie nie dowiesz
@Najlepszy

Z tym 200kg to był sarkazm wielce inteligentny człowieku, chodziło mi o to że magazynierzy nie chowają sie po katach tylko zapierdzielają starając sie wyrobic w czasie i wylewają siódme poty, ogólnie magazynier ma tam najgorzej bo jest dojony jak może i nawet nie ma zadnej pomocy dlatego że nikt nie chce przyjść do tej zaj Ebistej firmy. Pewnie dlatego że jest darcie pi ZDY na nich i ciągłe poganianie.

Najlepszy

Dobra firma. Ale tylko dla odpowiedzialnych osób, które chcą pracować. Praca głównie jedno zmianowa. Kilka zespołów, kilka linii, nikt nad nikim nie stoi, wszyscy wiedzą co mają robić. Panie uśmiechnięte, Koledzy mili i pomocni. Ale nikt za nikogo nie pracuje. Pomogą na początku a później porostu działaj. Jak jest problem to idzie się na górę do kierownika. A z tego co widać firma w kryzysie ma obłożenie, nie tak jak wiele innych. Pracy w okolicy jest tak dużo, że pracują tu tylko ci którzy chcą tu pracować. Bo mają 1 zmianę. Zaczynają o 6:00 a kończą o 14:00. Potrzebujesz wolnego pisz wcześniej wnioski. Potrzebujesz wyjść, też wyjdziesz. Z 3 firm gdzie pracowałem, ta najlepsza.

Ktoś

Co pracownicy firmy Vector otrzymuja na święta bony czy premie??? Napiszcie szczeże.Pozrawiam.

@Ktoś

Pisano już o tym, że dają samą podstawę, że nie ma premii ani socjalu. Możliwe więc, że bonów na święta również nie ma ale nie wiem. A z tego co widzę, są sygnały o zwalnianiu za odmowę robienia nadgodzin. Dlaczego tak reagują na odmowę pozostania dłużej w pracy? I czy jest za czym płakać po zwolnieniu, np. za podstawą? Kto napisze, ile ona wynosi?

Xyz
@Marcin

Tak to fakt pracownicy są namawiani na nadgodziny niektórzy z nich zmuszani pod pretekstem zwolnienia. Z tego powodu najwięcej osób się zwalniało

Steven
@Ktoś

Jedyne co otrzymują to pozdrowienia świąteczne (też nie zawsze), nie ma żadnych bonów ani premii i radze nawet nie pytać o coś takiego dlatego że mozna zostac zaproszonym na rozmowe która namąci Ci w głowie, pozdrawiam i radze uważać na to (usunięte przez administratora)

Cebulowy Baron

Jeśliby szukasz Pana lubisz być inwigilowany , wierzysz w bajki , chcesz mieć organizowany czas po pracy , jesteś niekarany i najważniejsze jesteś kompletnym półgłówkiem lubiącym strzelać z ucha to praca dla ciebie . Zapraszamy.

Maria
@Cebulowy Baron

to dziwne że pracownikom organizuje się czas pracy, daje obowiązki itp? Czy poza tym co piszesz zarobki są w normie u was?

Magazynier

Nie polecam pracy w tej frmie . Gola pensja zadnych dodatkow socjalu.. Co innego w ogloszeniu niz w realu. Omijac z daleka.

Żenada

Kierownik kompletny brak profesjonalizmu. Zwalniają pracowników ponieważ ten odmówił mu nadgodzin.

Zostaw merytoryczną opinię o Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. - Cyprianów

• Jak się pracuje w Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.?

Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.
  • Szczawińska 1
    95-001 Cyprianów
  • NIP: 7322182097 REGON: 366232818 KRS: 0000656797

Vector Poland Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K.