Opinie o Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k. w Kraków

Oluś Nowy wpis

dzień dobry. czy do dziś tak jest ze aby zatrudnić się jako specjalista ds. kadr i płac jest mi tylko potrzebny rok stażu na podobnym stanowisku i nie wymaga się wykształcenia wyższego? Tak było napisane kiedyś w jednej z ofert i zastanawiam się czy by się nie skontaktować

Tadeusz Nowy wpis

Polecam A wszelkie negatywy pochodzą od dłużnika gdyż jemu zostały zabrane pieniądze:):) Im więcej negatywów które pisze dłużnik tym kancelaria lepsza:):)

Beton

Polecam tę kancelarie

Lucja Nowy wpis

Bardzo nie polecam tej windykacji, wszystkie opinię pozytywne dają sobie sami. Unikać jak ognia. Co innego mówią co innego robią, nie dajcie się nabrać

Renata Nowy wpis

Widziałam, że szukali jakiś czas temu osoby na posadę Specjalista ds. kadr i płac. Mam pytanko, o te elastyczne godziny pracy, które są podane w ogłoszeniu. Czy tutaj pracownik ma pełną dowolność co do godzin pracy? Czy jednak sa jakieś ramy, w których trzeba funkcjonować? Jak ta elastyczność w praktyce wygląda?

Firma Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k. prowadziła rekrutację na stanowisko PSYCHOLOG. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Łucja

Z tego co zauważyłam od dawna nikt się tu nie skarżył, więc raczej nie ma potrzeby już się reklamować?

Irena

Nikt wczesniej nie pisal ze firma ma kłopoty finansowe. Skad wiec taki wysyp wpisow z kancelarii o sciaganie dlugow?

Łucja

Kolejna reklama? Ktoś sprawdzał w ogóle ten numer?

Jan
@Łucja

Tak, to kancelaria , sam chyba im przekaże Mają dobre opinie i też przedstawili dowody spłat a edificator ma problemy z płatnościami i nie ma co czekać

Łucja

A to komuś coś zalegają? Bo od dawna nawet słowa o tym nie było, to czemu tak z tym wyskakujesz? Wiesz coś więcej?

Olga

Polecam z całego serce te kancelarie

@Olga

Że polecasz to spoko, ale co tam było napisane, że wszystko zniknęło? :/ Właściwie to ta firma kancelarią przecież nie jest to co Ty właściwie polecasz?

Ewelina

Słuchajcie, kiedy szukali specjalisty ds kadr i płac, to była mowa w ogłoszeniach o gotowości do pracy w nadliczbowych godzinach, I teraz pytanie, czy one są dodatkowo płatne? Ile ich w miesiącu może wyjść?

Podwykonawca

Nie placa fak.vat Pan Dyrektor Finansowy tylko sciemnia nie polecam tej firmy

CBA

Dzień dobry. Czy współpraca z firmą Edyficator spzoo Kraków należy do przyjemnych? Czy nie ma sensu marnować czasu i pieniędzy?

Knikmops- Mszynowe układanie

Edificator Kraków - Z daleka od tej firmy . (usunięte przez administratora) I KŁAMCY !!!!!! . Brak jakiejkolwiek zapłaty w terminie . Pan Dyrektor Finansowy Leszek ciągle zbywa telefonicznie i kłamie . Szukają po internecie podwykonawców . Ostatnia faktura w ogóle nie zapłacona a czekałem 6 miesięcy. Skończyło się na zatrudnieniu firmy windykacyjnej aby cokolwiek od nich wyrwać . Uważać jaką umowę podpisujecie bo cwaniaki. NIE POLECAM !!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k. - Kraków

• Jak się pracuje w Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k.?

Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k.
  • Zakliki Z Mydlnik 16
    30-198 Kraków

Centrum Usług Wspólnych Edificator Sp. z o.o. sp.k.