Opinie o Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. w Podanin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. w Podanin

Witam. Orientuje sie ktos, czy sa moze przyjecia w firmie? Jesli tak to na jakie stanowiska. Z góry dziękuje

Witam. Jak wyglada praca w Maripol. Mianowicie chodzi jakie sa normy na akordzie? Klejenie, tapicer. Stawke znam ale mianowicie ile trzeba elementow zrobic na danych stanowiskach by miec wyrobiony akord?

Pomocny

Elementy są rozne, lepsze i gorsze da się wyrobić norme co jeden się chwali ze ma 130%

Rudy rudy rydz

Rudy (usunięte przez administratora) każdego i na każdego szuka haka ... Jeśli coś mu nie pasuje od razu możesz liczyć się z konsekwencjami... Masz je*** najlepiej za darmo godziny dodatkowe weekendy pracujące i bezpłatne wolne to jest jakaś kpina

Rudy pozdrawia
@Rudy rudy rydz

Pozdrawiamy frustratów ;) Miło się patrzy na wasze żale :D

Tomek Pakowanie
@Rudy rudy rydz

Trza wiedzieć jak się ustawić.????

Obiekywny

Normy akordowe wyśrubowane. Praca na przetrzymanie. Nie polecam.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista ds. BHP wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Zainteresowany pracą

Witam. Czy Maripol szuka nadal ludzi na stolarnię? Ile można zarobić?

testter
@Zainteresowany pracą

na stolarni jest stawka 25,5/h plus premie podniesli ostatnio

Aleksander
@testter

A ile wynoszą te premie? Co miesiąc każdy je dostaje, czy raczej są uznaniowe i przyznawane według zasług?

testter
@Aleksander

jest miesieczna przecietnie od 400 do 600 daja, choc ci co dostaja max sie nie przyznaja xd do tego za brak l4 raz na kwartal 15% wynagrodzenia

Chcę się przyjąć na produkcję jakie stawki jaka praca jaką atmosfera. ???? Czemu Ciągle są ogłoszenia. ??

@Kandydat

ciagle szukaja bo aktualnie maja bardzo duzo pracy

@Testter

A potem co??? - zwalniają??

@Kandydat

nie zatrudniaja na okresy, raczej na stale. jak byl covid stali bo nie bylo pracy, ale nikogo nie zwolnili.

Pieniążki jakie . Są premie czy akord

@Tomek

najlepiej na akordzie, normy realne, stawki powyzej 22/h,

Paula
@Testter

Normalni Ludzie zaraz po przyjściu. Sami się zwalniają.

@Paula

@Paula widac stare twarze na tapicernii, tak zle to czemu wracaja?

Bronek

Słyszałem że zwolnili dziś dobra dziewczynę na klejeniu ...ciekawe kto będzie następny nie poszanuja tu ludzi w tym zakładzie wypłaty takie że wyrównują je premia potem premie ucina prezes .. I tak to wygląda

klejarz
@Bronek

Nie slyszalem zeby zwalniali bez przyczyny, ostatnio nawet dali extra premie za obnizony czas pracy.

Kazik
@klejarz

Dostali tylko ci co robili w czerwcu i maju a reszta to samo :-P nie wiedziałem że klejarz na akordzie ma czas pisać o 6 55 :-D

Wacław
@Bronek

Kierownik zakładu potrafi tylko zwalniać. Niedojrzały buc, bez jakiegokolwiek doświadczenia w zarządzaniu ludźmi.

@Wacław

Zgadzam się w zupełności

@Bronek

Nie zwolnili tylko sama zrezygnowała nie pisz bzdur jak niewiedzy

@Wacław

100 procent się zgadzam dzieciak który niema pojęcia o kierowaniu zakładem nie mówiąc o poszanowaniu ludzi Buc

Krystian
@Rumpel

Nawet jeśli to.sie nie dziwię nie za taki pieniądz bhe he a i tak to najlepszy pracownik był na maszynach nie pamiętałem lepszego ...zamiast w młodych inwestować to odstraszają...

Dwa metry ma strach
@Rumpel

Nie wolno się bać.... Zgadzam się , zero poszanowania ludzi albo bliskie zera...

Marzena
@klejarz

A jak dokładnie wyglądają takie premie? Często je przyznają? Chciałabym też dopytać o wspomniane zwolnienia, podacie jakiś przykład?

@Marzena

premia miesieczna 600 i frekwencyjna za brak l4 co kwartał. nie zwalniaja za byle co, raczej przyjmuja

Testter

Sprawdzę dla was tą firmę i opiszę jak naprawdę jest.

Sik

Praca w maripolu na stanowisku szwaczka jest bardzo ciężka a zarobki najniższa chyba ze juz wyrabiasz sto procent normy ale ciężko jest wyrobić ich normy atmosfera tragiczna plotkarate i podlizywacie się pani kierownik aby uzyskać premie nue polecam tam iść do pracy

Stanisław
@Sik

A tak się promują dobra atmosfera... Atmosfera jest ważna...

Marzena
@Sik

Cześć, a jak dokładnie wyglądają przyjęte w Maripolu normy, które trzeba wyrobić? I jak one przekładają się na wynagrodzenie? Chodzi mi o widełki kwoty, na którą można liczyć. I w jaki sposób można się załapać na premie? Są jasno określone warunki?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Marcel

Nie ma

szwaczka

Chciałabym podjąć pracę w tej firmie na stanowisku szwaczka. Jakie tu są realne (na rękę) zarobki? Mam doświadczenie szwalnicze.

pomocny
@szwaczka

zarobki sa fajne, slyszalem ze dobre szwaczki nie narzekaja, a atmosfera jest ba4dzo przyjazna!

Godziny pracy
@pomocny

A w jakich dniach i godzinach sie pracuje na stanowisku szwaczki lub np. Na stanowisku pracownika REFA ?

Jontek

Czy kierownik zakładu zataja informacje przed pracownikami o pierwszej potwierdzonej osobie z covid? Czy igra z zdrowiem i życiem pracowników?

@Jontek

Nie zataja wszyscy wiedzieli kolejna bzdura

Zdzich
@Rumpel

Wiedzieli ale nie od niego. A powiedział, ze kierownik tapicernia ma wirusa?

Czym Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. zachęcają? Jakie mają dodatki?

Romek

Nie mają zadnych o pakiecie socjalnym można pomarzyć

Bezimienny

Witam chciałbym podjąć pracę jako magazynier. Jak z zarobkami i atmosfera w pracy?

@Bezimienny

Pracowałem i z premia 2400 więcej nie dostaniesz , idź to zobaczysz ale atmosfera mówi sama za siebie

Kris
@Bezimienny

Jako magazynier nie polecam. Raczej to pracownik fizyczny, a nie magazynier. Na przeczekanie jedynie praca.

Wyrównują wszystko premia socjalem...można mówić że uzależniają ..od premi...masz robić ..a jeśli się nie podoba to wiadomo generalnie tapicerzy mają lepiej...

Zainteresowana.

Witam co trzeba robić jakie stawki i jaka atmosfera. I jak szef ok?

Jacek
@Zainteresowana.

Jeśli uzyskasz odpowiedź na te pytania lub sama wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną do Maripol Meble Polska to koniecznie daj znać czego się dowiedziałaś. Każdy wpis na temat firmy jest cenny i pomaga lepiej poznać tego pracodawcę.

Jakiś socjal macie w firmie? Czy aktualnie firma potzrebuje kogoś?

Bogo

Szkoda gadać. Bardzo słabe stawki które próbują wyrównać premia. A premie później ucina prezes. Praktycznie wszyscy którzy przychodzą to zaraz uciekają. Nie polecam

Pier

Witam. Chciałbym podjąć pracę jako monter. Jak zarobki i atmosfera w pracy? Może ktoś coś podpowie?

Zostaw merytoryczną opinię o Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. - Podanin

• Jak się pracuje w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.
2.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Polipol Aleja 1
    64-800 Podanin

Maripol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.