Opinie o Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż artykułów ogrodniczych
Sprzedaż artykułów ogrodniczych Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Blanka Nowy wpis

Czy byłaby możliwość podjęcia tam teraz pracy? Na przykład widziałam ogłoszenie, które jak się okazało było z 2022 roku, że szukali recepcjonistki. A teraz może by nie przyjęli, najlepiej na cały etat? Nie chcę się sugerować starym ogłoszeniem, więc to od razu chciałabym wiedzieć, jaki ewentualnie jest wymiar pracy.

Hania Nowy wpis

Hej ludziska czy po nowym roku będą przyjmować do pracy i na jakie stanowiska i na jakie są zmiany

~valerian

Zarobki w miarę przyzwoite , gdyby nie fakt że pracuje się przy pestycydach.połowa surowców do produkcji to ciężkie chemikalia z piktogramem trupiej czaszki lub z napisałem toksyczne.Warunki pracy jeśli chodzi o ludzi, kadrę ok, lecz warunki pracy to inna historia. Brak wentylacji mechanicznej hal ,kilka słabych wyciągów stanowiskowych. Wszystko się unosi się w powietrzu. Pieniądze to nie wszystko zdrowa nie kupisz.

Edek
@~valerian

Dostajesz szkodliwe za prace w takich warunkach? Czy normy nie są przekroczone według firmy i się nie należy? Dają chociaż porządne ubranie ochronne i buty?

~valerian Nowy wpis
@Edek

O szkodliwym można zapobiec, wszelkie normy są nieprzekroczone oczywiście podczas badania produkcja stoi. Tak było ostatnim razem nie wiem jak teraz. Jeśli chodzi o ochronę osobistą to są maski i filtry. Osoby które tam pracują przekonają się o tym za kilka lat jaki wpływ to będzie miało na ich zdrowie. A będzie miało i to niemały.

Franek Nowy wpis
@~valerian

W maskach z filtrem chyba nie pracuje się zbyt komfortowo. Tylko na produkcji ludzie je noszą? Jest obowiązek czy każdy sam może wybrać czy chce pracować w masce?

Pracuje dopiero rok, ale wszystko jest jak należy, pensja na czas, premie, i ludzki szef

Larysa
@Marek

I pracując tu rok masz już umowę na stałe? Premie macie miesięczne, kwartalne czy roczne?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Pracownik od lat3

Uczciwa firma wszystko zawsze wypłacone, bardzo w porządku szef który docenia ludzi którym chce się pracować. Co najważniejsze cały czas się rozwijają, są regularne podwyżki, mila atmosfera

@Pracownik od lat3

Wszystko się zgadza. Niestety warunki BHP to jakaś pomyłka. Ludzie nie dożyją tam emerytury. Brak wentylacji, profesjonalnych filtrów, wszędzie zapylenie pestycydami że siekierę można wieszać. Pomimo dobrych pieniędzy i fajnej atmosfery tragedia. Jak oni dostali pozwolenie na taką produkcję. Jak dla mnie to ciężki kryminał. Jeżeli nie masz planów na przyszłość a chcesz zarobić to polecam. Ja uciekłem bo chcę żyć.

Adrian

No co ty? Jak normy są przekroczone i jest to szkodliwe dla zdrowia to powinni o tym informować i płacić dodatek do wypłaty zdaje się. Dostawałeś szkodliwe czy udają że nie ma problemu?

Chetnypracownik
@Pracownik od lat3

Jeśli można wiedzieć jakie są średnie zarobki na magazynie?podstawa plus jakie dodatki.oczywiscie średnią

Lidzia

A macie na początku zatrudnianie szkolenie bhp? Jaka kasa jest skoro mówisz, że to niezłe kwoty? A maseczki chociaż firma zapewnia, takie z filtrem?

Radek

Co ty mówisz?! A widziałeś w ogóle produkcję?! Nie zdarzyło się żeby nie było masek, i to tych lepszych. Nie pisz głupot

@Radek

Zawsze są nawet maski na zapasie? Ktoś jest od sprawdzania czy pracownicy noszą maski?

Jacek

Cześć wszystkim ja wysłałem CV do Firmy na magazyn jakie dają pieniądze Neto na rękę i jakie brutto może ktoś powiedzieć pozdrawiam

Siema. Czy często tu szukają kogoś na magazyn? Szukam pracy fizycznej. Dawno już ogłoszenia nie było, bo znalazłem jakieś stare. Z tego starego wyczytałem, że dają umowę o pracę i nie wymagają doświadczenia. Coś się zmieniło? Narzekaliście na warunki pracy. Dalej tak marnie, czy coś się zmieniło?

Zostaw merytoryczną opinię o Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k.?

Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k.
  • Teodozji 8
    05-077 Warszawa

Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k.