Opinie o PBSG Limited Sp.K. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PBSG Limited Sp.K.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PBSG Limited Sp.K. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBSG Limited Sp.K. w Szczecin

Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w PBSG Limited Sp.K.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 1 lutego kilka ogłoszeń.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z PBSG Limited Sp.K.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

lubek Nowy wpis

Pewnie im nie płacą Tak samo jak za wykonane usługi

Przemek

U mnie też podobny schemat. POlecam :)))))

Lidia
@Przemek

A co tam było napisane? Nie widzę.

Renata

Z tego co się orientuję raczej takich danych na forum podawać nie wolno, zresztą czy to nie taka trochę reklama?

lubek

Witam. Odzyskaliście Pieniądze? Mi już wiszą prawie 2 lata i nic

@lubek

2? A za co niby? To te wpisy tutaj nie są sztuczne?

lubek
@Renata

Kasa za transport, firma to jakaś wielka masakra

@lubek

A kiedy to niby było i jaka kwota? Ciekawa jestem jak do Twojej wersji się ustosunkują

Martyna Nowy wpis
@Renata

Z ta firmą od dawna nie powinno się współpracować. Główna siedziba firmy znajduje się w UK gdzie zajmują się agencją pracy. Od 2021 roku nie zapłacili nam za fakturę, wszystkie firmy windykacyjne nie są w stanie uzyskać zapłaty za fakturę tym bardziej że firma przechodzi restrukturyzację. Nasz prawnik skontaktował się z " matką" firmy PBSG, która nie odpowiada finansowo za swoją " córkę", tym samym na zapłatę faktury nie ma co liczyć. Starałam się skontaktować z www.poloniusz.pl gdzie firma "matka" ogłasza oferty pracy, by powiadomić portal o oszustwach firmy ale niestety firma dalej swobodnie działa oszukując ludzi.

Renata

Nie pomyliły Ci się firmy przypadkiem? Czy wszędzie się reklamujesz?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie PBSG Limited Sp.K.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Chef

Witam, dostałem ofertę pracy w Szwecji na kuchni dobre warunki , bilet na samolot itp dobrze to brzmi wypłata 25-27 w Polsce w euro . Proszę o opinie Oczywiście w tej chwili jest korona wirus i trzeba poczekać ale jak tylko coś się pojawi Pani się do mnie odezwie ....

@Chef

Jestem kucharzem dałem się im namówić do wyjazdu do Szwecji. Szwedzki pracodawca przesłał im pieniądze i nie dostałem juz ich (usunięte przez administratora)firma niewiarygodna.

Agencja PBSG
@Marek

@Marek - Proszę nie wypisywać fałszywych opinii!!! Szwedzki pracodawca i przesyłanie pieniędzy do agencji? Agencja nie zatrudnia pracowników na zagranicznych umowach, a tym samym nie otrzymuje pieniędzy od zagranicznych pracodawców na wypłaty.

Ktoś
@Chef

No właśnie też mam ofertę na kucharza i nie wiem jak to będzie?

Spedytor Rudolf

Spokojnie mogę polecić współpracę – pracuję od kilkunastu miesięcy. Mam fajne warunki finansowe, na których w tej pracy najbardziej mi zależało. Ekipa i atmosfera bez zarzutu. Na opinie typu “mobbing, omijać szerokim łukiem, duża rotacja” itp. itd, radzę patrzeć sceptycznie.

Haha2
@Spedytor Rudolf

Ktoś Ci zapłacił za napisanie tej opinii? Każdy wie, jak jest. I nie radzę mówić hop, bo nigdy nie wiesz kiedy dostaniesz wypowoedzenie i z jakiego powodu hahaha

Spedytor Rudolf
@Haha2

@Haha2 Firma płaci mi regularnie co miesiąc ;) . Wystarczająco dobrze, żeby wyrobić sobie samemu zdanie i odpowiednia opinię. Każdy wie jak jest. O wypowiedzenie się nie obawiam, bo za dobrze pracuję. Hahaha

Ktoś
@Haha2

Nikt mu nie musi płacić za takie wypowiedzi. Chłopak robi dobrą robotę to nie ma na co narzekać. A że w firmie zatrudnia się często (usunięte przez administratora) bez podstawowej wiedzy, no to potem trudno się dziwić, że taki miejsca tam długo nie zagrzeje. Pcha się taki baran za kółko i psuje opinie i firmie i innym kierowcom. Żenada.

Aktualność
Współpracujemy z Kaczmarski Inkasso

Spedytor 71

Nie polecam ! Biorą ładunki i nie mają aut żeby załadować towar !

Obecny pracownik

Pracuję tu od kilku miesięcy i nie doświadczyłam ani żadnych afer ani mobbingu. Wypłaty są na czas. Firma poszukuje osób z doświadczeniem a nie intrygantów z przerośniętym ego. Polecam pracę tutaj osobom z doświadczeniem i własną bazą klientów.

Xxx

Jestem bylym pracownikiem. Odradzam wspolprace. Wieczne afery, mobbing, oszustwa, krętactwo. (usunięte przez administratora) Nie zgodzisz sie to nie masz. Szantaze. Tragediaaaa!!!! Oczywiscie wszystko zgloszone do pip!!!

Iza

Za kilka dni kończy się rekrutacja na Kierownika Spedycji Międzynarodowej do PBSG https://www.pracuj.pl/praca/kierownik-spedycji-miedzynarodowej-gdansk%2Coferta%2C7101325 Czy ktoś z Was już aplikował na to stanowisko i dostał zaproszenie do dalszego etapu?

Paula

Hej, znacie może jakaś dobra agencje pracy którą daje zarobić?

Byly pracownik

Omijac szerokim łukiem. S(usunięte przez administratora) Opoznienia w wyplatach. Brak plynnosci finansowej za czym idzie brak platnosci dla przewoźników. Dyrektor finansowy wiecznie nie odbiera tel. Urzad skarbowy zajal platnosci jednego klienta, bo nie rozliczyli vatu za busy. Cyrk na kółkach. Rotacja ogromna. W ciagu pol roku zatrudnionych i zwolnionych ok 20 osob. Zarząd cierpi na absolutny brak wiedzy branżowej. Zwolnienia bez zachowania okresu wypowiedzenia, bez podstaw, bo szef mial zly humor. Jak sie spóźnisz 30 sekund to out, ale jak zostajesz 1h dluzej to nikt ci za to nie zapłaci. Uzywanie inwektyw to norma. Mobbing i szantaże!!!! Nie polecam pracy tam chocby nie wiem co!!!

@Byly pracownik

Rozumiem, że już tam nie pracujesz. Czy w trakcie pracy zgłaszaliście z innymi pracownikami takie zachowania osobom postawionym na wyższych szczeblach? Możesz odnieść się również do warunków pracy i wysokości wynagrodzenia?

Byly pracownik
@Iza

Wszystko bylo widoczne. Nikt nie mogl nic zrobić, bo nikt nie mial wplywu na szefa a ten nikogo nie szanowal. Nawet Pani dyrektor.

Młody Gdansk

Jeśli jest jakiś kucharz chętny wspolnie że mną na batalię sądową z agencją z Poznania o odszkodowanie z uwagi o kompletne niedotrzymanie warunków umowy proszę napisać w opiniach.To jest skandal!.W pierwszej lepszej restauracji i hotelu w dużym mieście w Polsce zarobisz tyle samo.Ja napewno idę do sądu.

Kaja

Prosze o opinie dotyczace pracy jako opiekunka w Anglii.

@Kaja

Szukałaś tu informacji w maju, a więc nie wiem, a ile jesteś jeszcze zainteresowana pracą jako opiekunka poprzez PBSG Limited. Znalazłam jednak w sieci interesującą Cię ofertę i wiem, iż zaoferowano by Ci super warunki, bo chociażby: zakwaterowanie blisko miejsca pracy, w bardzo dobrym standardzie, roczny kontrakt, w tym pół roku okresu próbnego, możliwość wieloletniej współpracy, zatrudnienie na pełny etat, między 38 a 48 godzin tygodniowo z pewnymi nadgodzinami, dla chętnych oraz zdobycie certyfikatu (UK Care Certificate) honorowanym w Wielkiej Brytanii. Może nadal planujesz tam aplikować?

Kaja
@Iza

Chętnie, proszę o propozycję blisko miejsca pracy :) chcę wyjechać jako opiekunka a nadal miejsce zamieszkania nieznane, właśnie w tej agencji.

Witam. Dzisiaj tj. 20.03.2019 bylem na rozmowie w firmie PBSG Limited Sky Spedition. Aplikowałem na stanowisko Spedytora międzynarodowego. Jeszcze nigdy nie byłem na rozmowie kwalifikacyjnej o tak niskim poziomie. Od razu dało się wyczuć, ze obiecywane są złote góry a w rzeczywistości to tzw. Janusze spedycji. Rozmowa z kierownictwem była nieprofesjonalna, nie powiedziałem ostatniego „tak” a już zostało wskazane mi stanowisko pracy.Nie polecam współpracy.

@Kandydat

Co ta opinia wnosi ?. Rozmowa kwalifikacyjna, i dało się wyczuć obiecywane złote góry ? To co się z pracodawcą ustali na rozmowie, powinno znaleźć się w umowie. Jeśli byłby Pan pracownikiem tej firmy, mógłby Pan obiektywnie ocenić , czy coś było obiecywane. Natomiast jeśli się zaczyna karierę od wylewania frustracji w internecie, to raczej ciężko będzie znaleźć pracę marzeń .

janusz
@Kandydat

hehe janusze spedycji to idealne okreslenie. wczesniej to byla agencja pracy headhunters a teraz sky spedition, fajna nazwa tylko szkoda ze nie prowadza spedycji lotniczej na co nazwa by wskazywala sky- po ang niebo a tu busikami przez europe hej :P ciekawe co bedzie next moze hmm b......

Kk

Wybiera sie ktos na statki wycieczkowe w tym kwietniu 2019? Moze byl ktoś wczesniej i moze cos polecic ?

jacuś

wlasnie dostalem pismo z ZUS-u z Poznania informujace, ze pracodawca, z ktorym mialem podpisana umowe poprzez agencje (wtedy headhunters)(usunięte przez administratora)podczas mojego kontraktu w Szwecji ... hehe a mialo byc wszystko legalnie .....

Byłem na 4 zleceniach z tej firmy w tym jeden na statkach rzecznych.Kiedyś nazywali się headhunters , teraz jakaś inna nazwa pewnie dlatego że mieli problemy już jako poprzednia firma. Jednym słowem to (usunięte przez administratora) Zatrudniają do pracy głownie w Szwecji i płacą w EURO! nie w koronach , Pieniądze nigdy nie przychodzą na czas, gwarantowanych godzin nie zawsze są bo to strona szwedzka albo Cie wpisze w grafik albo nie i nie zawsze zrobisz godziny. Dodatki po godz 20 dają tak samo w Euro , bodajże 2 euro czyli mniej niż prawo szwedzkie płaci. Co do noclegu i kosztów utrzymania , to liczą jak chcą , nie masz dokładniej kwoty podanej tylko na oko i wiadomo że w Euro. Przerwy są odliczane mimo że ich nie ma . Generalnie nie polecam

cala prawda

Dokładnie jest tak jak piszesz kolego. Bylem w Szwecji to co mowila szanowna pani przez telefon nie pokrywalo sie z tym co na miejscu. Malo godzin i jeszcze zabieraja za przerwe na ktora i tak nie mozesz isc, bo nie ma jak. A jak sie pojawiaja problemy to pani umywa raczki bo umowe podpisujesz z firma z Poznania.

kucharz

No no no kolego ! Tak bylo zle , ale na 4 zleceniach byles , ciekawe !

piotruś
@kucharz