Opinie o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. w Warszawa

counter
Marcin Nowy wpis
Klient

Firma certo niestety ale (usunięte przez administratora) ludzi, zachęca atrakcyjnymi rozwiązaniami po czym żadnych działań w zakresie wcześniej zadeklarowanym nie podejmuje, ich pomóc kończy się na wysłaniu pełnomocnictw do firm i się nie odzywają, wiem bo mam przez nich kłopoty w sądzie. Serdecznie nie polecam, jeżeli ktoś nie chce mieć problemów omijajcie ich szerokim łukiem i bierzcie sprawy w swoje rece

krzysztof Nowy wpis
@Marcin

czesc Marcin. Wlasnie oni prowadzą moją sprawę.

Marcin Nowy wpis
@krzysztof

W niczym Panu nie pomogą, ja mam przez nich wyrok za (usunięte przez administratora) prokuratura zajmowała się moja sprawa przez nich

ambrozy Nowy wpis
Klient

Witam! ja w 100% polecam kancelarię certo oraz program ULGA OD DŁUGU! nie czytajcie opinie w internecie, oni naprawdę pomagają!!

Twoja opinia jest pilnie potrzeba osobom zastanawiającym się, czy podjąć w tej firmie pracę . Napisz jaki naprawdę jest ten pracodawca i czy warto wysyłać do niego CV.

Zostaw merytoryczną opinię o Certo Kancelaria Prawna M. Janowicz-Stradomska i Wspólnicy Sp.K. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad