Opinie o 4Tech Sp. z o.o. sp.k. w Koszalin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie 4Tech Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie 4Tech Sp. z o.o. sp.k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4Tech Sp. z o.o. sp.k. w Koszalin

Cześć, piszę tu w sprawie (usunięte przez administratora) jako przedstawiciel handlowy doradca techniczny. Co do kasy jest informacja, że zapewniają przejrzyste zasady wynagradzania (podstawa + prowizja). Ktoś wie, jaka jest podstawa na tej posadzie, jak posiadam doświadczenie 4 lata i ta prowizja to jaki % od jednego klienta?

ForYourself Nowy wpis

Czy warto złożyć CV? Jakie są warunki pracy? Czy pracodawca wypłacalny i uczciwy? Czy są obowiązkowe nadgodziny? Czy każą pracować w soboty? I jakie jest realne wynagrodzenie?

Ktoś coś wie o stanowisku Technolog - Kosztorysant okien PCV - ALU?? I szukam info o tym pakiecie szkoleń technicznych. Jakie wchodzą szkolenia w ten pakiet? Czego można się nauczyć i czy szkolenia kończą się certyfikatem, dyplomem jakimś?

@xyz

Idziesz na urlop? Nie dostajesz premii L4? Również nie dostajesz premii.

Maks
@@xyz

A duże to kwoty w porównaniu do pensji zasadniczej? I czy oznajmili, przed podpisaniem umowy, że tak robią?

Xyz Nowy wpis
@Maks

Na każdym dziale jest chyba inna premia. Od 300-700. Ale samo to że boisz się iść na urlop, który Ci PRZYSŁUGUJE bo ktoś Ci zabierze premię. Ogólnie straszny rygor, monitoring, sprawdzanie.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie 4Tech Sp. z o.o. sp.k..
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Chętny

Cześć, noszę się z zamiarem zatrudnienia w firmie 4tech, proszę o informację pracowników produkcji ( nie Pań z biura) odnośnie płatności w firmie, czy wynagrodzenie wypłacane jest w całości i na czas, czy płacą za urlopy, no i oczywiście czy umowa jest zgodna z wynagrodzeniem?

Barbara
@Chętny

A to poszukują teraz na produkcję? Ogólnie to gdzie można znaleźć ich aktualne ogłoszenia o pracę? Tutaj bez doświadczenia przyjmują?

Izabela

Na specjalistę ds handlu z j angielskim to najważniejsza jest znajomość angielskiego, inne aspekty nie są takie ważne jak ten język? Na stronie wypisane są w sumie wymagania, a co firma daje w zamian, jakie wynagrodzenie i jakie formy zatrudnienia? Czy jakieś szkolenia w tym z języka też są?

Iza

Czy nadgodziny jeśli są są obowiązkowe?Czy weekendy są pracujące?jakie są godziny pracy w 4 tech? dziękuję serdecznie za odpowiedź.

Godziny pracy
@Iza

Na całość firmy składają się można powiedzieć dwie osobne firmy. Jedna zajmująca się produkcją okien a druga hal. Na oknach praca od godziny 7 do 17. Ewentualnie idzie się dogadać że do godziny 15 bo sprawy rodzinne itp. Pracownicy biurowi tego działo chyba od 8 do 16. Na firmie produkującej hale znajdują się dwa działy produkcji. Spawalnia i szlifiernia oraz plandekarnia. Na obydwu działach praca od godziny 7 do 15 bez obowiązkowych nadgodzin czy czegokolwiek. Nadgodziny można robić. Soboty nie są obowiązkowe, ale również można popracować jak ktoś chce. Są również montażyści, którzy pracują często w delegacji. Pracownicy biurowi również pracują od 8 do 16.

Iza
@Godziny pracy

Dziękuję bardzo za odpowiedź

Greg

Najgorsza firma pierw są mili jeśli już zapłaciłem za produkt to mają klienta w nosie proszę o przyjechabie na reklamację od 4 miesiecy

Justyna
@Greg

A w jaki sposób się z nimi kontaktujesz? Serio nie ma odzewu od 4 miesięcy? :/ Ciekawe czy jest tutaj więcej takich osób, mających ten problem?

Booo
@Greg

Widzę stare nawyki zostają....

Robert

Dzien dobry, proszę o obiektywną informację od pracowników produkcji,na temat pracodawcy, oraz atmosfery w firmie, konkretnie na produkcji, chciałbym złożyć aplikacje na do działu konstrukcji.

Julia
@Robert

No oki a na jaka prace jakie stanowisko na tej produkcji? Bo chyba różne są prawda? Może ktoś wyjaśni pls

@Julia

Np spawacz

Danuta
@Kandydat

To aż tak tajemnicze stanowisko, że każdy milczy? I co uzyskałeś gdzieś indziej info w tym temacie czy odpuściłeś sobie?

Paweł z Góry

Na moje zapytanie o wstępną wycenę pan ochoczo oddzwonił obiecując złote góry. Po konkretnych zapytaniach odpowiedział, że dla działu technicznego jest to pracochłonny projekt

Byłem tam

Nie wiem jakim cudem firma która kombinuje jak może ,aby nie płacić pracownikom wypłat takich ,jakie powinny być ,kombinując z nadgodzinami ( inna ilość w papierach niż w rzeczywistości),zatrudniająca ludzi niby na 1/2 etatu zajęła bardzo wysoki miejsce w konkursie na pracodawcę roku- jak to zobaczyłem na billboardzie to aż się zaśmiałem. Zacznijmy od tego,że jak pracownik jest na okresie próbnym to nie dają mu żadnej umowy,nawet umowy zlecenie- pracuje po prostu na czarno... Pracownik nie ważne jakie stanowisko ma wpisane (spawacz,frezer, pilarz czy wózkowy) to jest jak to mówią ,,od wszystkiego" . A jak się ktoś upomni o podwyżkę to słyszy koronny argument,którego używają też inni pracodawcy w mieście: ,, jesteśmy w Koszalinie" . Sami proszę oceńcie czy warto tam pracować.

Dawid

Na produkcji pracujecie po 8 godzi n? Ile jest zmian ?

Praca

Niech wypowie się jakiś pracownik produkcyjny.

Asia

Czy w firmie jest praca jednozmianowa czy raczej kilku zmianowa?

Magda
@Asia

Od 7 do 17

Maja

@Pracownik a czy dba też o rozwój pracowników?

Firma rozwija się, wysokie zarobki

Foxylady

Polecam serdecznie każdemu!

Zostaw merytoryczną opinię o 4Tech Sp. z o.o. sp.k. - Koszalin

• Jak się pracuje w 4Tech Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy 4Tech Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4Tech Sp. z o.o. sp.k.?

4Tech Sp. z o.o. sp.k.
  • Szczecińska 44