Opinie o Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K. w Warszawa

Aneta Nowy wpis

Niestety nie polecam firmy, ani dla początkujących, ani dla doświadczonych pracowników (brak wiedzy merytorycznej Zarządu, przyjęte niepoprawne schemty księgowania, niezgodne z ustawą o rachunkowości). Zarobki zdecydowanie poniżej średniej krajowej.

Zofia Nowy wpis

Na forum padło info o tym, że klienci nawet nie wiedzą o tym, że usługi prowadzą im różne osoby z powodu wielkich rotacji. Ale co jak ktoś jednak się o tym dowiedział? Pokazywali wtedy jakieś większe niezadowolenie i brak zaufania czy raczej luźno do tego podchodzą?

Danuta Nowy wpis

Ktoś napisze, czy księgowa z większym stażem nadal nie ma tam czego szukać? Może już się zmieniło i ktoś poza studentami ma szansę. Z drugiej strony, jeśli nadal tak jest to i zarobki pewnie "studenckie"...

Dobra rada Nowy wpis

Jest tam bardzo duża rotacja, klienci nawet nie są świadomi, że od kilku miesięcy nie prowadzi ich księgowa, którą zdążyli poznać. Brak wiedzy merytorycznej młodej (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora). Zatrudniają studentów, bez doświadczenia z piękną perspektywą nauki, a przy najbliższej okazji gdy popełnisz błąd, zmieszają z (usunięte przez administratora). Księgowe z wiedzą natomiast nie są mile widziane, bo nie mająca wiedzy (usunięte przez administratora)nie lubi jak ktoś wykazuje się większą wiedzą, którą sama pochwalić się nie może.

Aplikowałeś do firmy Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Czy biuro rachunkowe przyjmuje stażystów ?

Nikt
@Marta

Tak, przyjmą i powierzą obowiązki jak dla samodzielnej księgowej, a potem będzie wpędzanie w poczucie winy i wieczne pretensje. Prawią piękne słowa, że napewno dasz radę, po czym zrównają z ziemią jak można było zrobić coś źle. Na pomoc merytoryczną nie ma co liczyć, (usunięte przez administratora) nie zna się na niczym, już o księgowości nie wspomnę...

@Nikt

Wiesz, może z jednej strony to dobrze. Nie brakuje przecież osób, które są bardzo ambitne i zaradne, a więc powinny dać sobie radę. Mnie ciekawi natomiast to, czy po odbytym stażu w Biurze Rachunkowym Zapis, istnieje szansa na stałą pracę. Jak to wygląda?

Niepolecam

Sami studenci tam pracują, (usunięte przez administratora). Jak masz powyżej 25 lat to pracy tam nie znajdziesz. A jakość usług to już wiadomo - po studencku ;)

Exksiegowy

Duża rotacja pracowników, brak zarządzania, co miesiąc nowe wspaniałe pomysły kierownictwa. A klienci widzą co sie dzieję i odchodzą. Tu nikt nie dba o pracowników. Nie polecam.

ExPracownik

Nie polecam pracy w tym biurze. Młoda (usunięte przez administratora) nie potrafi zarządzać swoją pracą, a co dopiero ludźmi, których ma pod sobą. Wieczne pretensje i zwalanie winy na wszystkich wokół. Brak podstawowej wiedzy merytorycznej, będąc "kierownikiem" należy posiadać duża wiedze, żeby móc pomagać zespołowi. Oferują otwarta i przyjazna atmosfere co jest nie prawda. Nie można rozmawiać w biurze, musi panowac cisza.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K. - Warszawa

• Jak się pracuje w Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K.
  • Jagodowa 10
    05-075 Warszawa

Biuro Rachunkowe Zapis Sp. z o.o. Nowoczesna Księgowość Sp.K.