Opinie o DKM Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DKM Sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DKM Sp. z o.o. sp.k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DKM Sp. z o.o. sp.k. w Wrocław

Zirytowana Nowy wpis

Pracowałam kiedyś na call center, stąd też wiem skąd biorą się dane i bardzo dbam o to aby nie były nigdzie przekazywane w ostatnim czasie – a mianowicie od miesiąca – wysyłam swoje CV, gdzie oczywiście są moje dane osobowe, w tym numer telefonu, imię i nazwisko, to co generalnie jest w CV. Nigdy nie zaznaczyłam potwierdzenia aby korzystać z danych zawartych w CV marketingowo. Jeśli nie było opcji odznaczenia - nie składałam. Mimo to nikt nie chce mi przekazać skąd są dane, s au dwóch odrębnych administratorów i żaden nie ma podanego nr telefonu. Zatem proszę o podanie nr kontaktowego, ponieważ kontaktuje się się ze mną w sposób telefoniczny.

Luki Nowy wpis
@Zirytowana

Cześć, niestety bardzo wiele wskazuje na łamanie prawa przez tą firmę, ale na szczęście ten art. jest ścigany z urzędu. A odpowiedzialność karna spoczywa na konkretnych pracownikach. Z całego serca zachęcam wszystkie osoby, które czują się jak "Zirytowana" albo dostają masę połączeń od "fotowoltaiki", "ofert telekomunikacyjnych" itp. o zgłoszenie możliwości popełnienia przestępstwa, ale NIE NA POLICJI tylko w prokuraturze rejonowej odpowiedniej dla swojego miejsca zamieszkania, wtedy Prokurator przekażę sprawę policji i faktycznie nabierze ona rozpędu. Tak, zrobiłem - zgłoszenie jest naprawdę proste, a jest to szansa na dochodzenie swoich praw czy też późniejszych odszkodowań. Chociaż mnie osobiście będzie satysfakcjonował jakikolwiek wyrok dla Inspektora Ochrony Danych Osobowej tej pseudo firmy. Kolejnymi instytucjami do kogo można zgłosić bardzo dużo innych niezgodności, fałszywe dane kontaktowe itp. itd. jest UODO oraz UKE, które również dokonają interwencji w sprawie, zbadania pochodzenia zgód i zgodności ich przetwarzania. Zgłaszajcie art. 107 ustawie o ochronie danych osobowych :) Takie firmy jak Orange, Play doskonale wiedzą jakim partnerem jest DKM, może warto o tym pamiętać podpisując w przyszłości jakiekolwiek umowy.

Kudłaty Nowy wpis

Moim zdaniem to firma która oszukuje,kradnie i sprzedaje dane komu popadnie Dziś po raz kolejny dzwoniła do mnie Pani Natalia F. z Premium Mobile i od razu poinformowała mnie, że moje dane pozyskała od DKM Sp. z.o.o.

Monika Nowy wpis

Skąd firma pozyskała moje dane oraz dlaczego podała je dalej?

klient

Na jakiej podstawie prawnej wydzwaniacie do klientów którzy nie mają z Wami podpisanej umowy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie DKM Sp. z o.o. sp.k.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Jadwigao

Serdecznie polecam :)

Janino

Polecam usługi , profesjonalne podejście do projektów

DKM Sp z.o.o, sp.k

Informujemy ,że. Firma DKM Sp.z.o.o, sp.k nie zatrudnia kierowców. Nie mamy nic wspólnego z transportem. Jesteśmy firmą telemarketingową. Występuję zbieżność nazw wiec proszę nie mylić firm

DKM

Firma DKM nie zajmuje się sprzedażą baz danych a generowaniem leadów. Jeżeli Pana/i numer został przekazany innej firmie to tylko dlatego, że została wyrażona zgoda marketingowa

DKM

Informujemy, że firma nie zajmuje się sprzedażą baz a generowaniem leadów. Jeżeli kontakt został przekazany naszemu partnerowi to tylko dlatego, że została wyrażona zgoda marketingowa

Bodzio

Podpowiedzcie czy firma jest teraz zainteresowana zatrudnieniem nowych pracowników?

Firma DKM

Pana post jest omylnie wystawiony w stosunku do naszej firmy. Pomylił Pan firmy. Firma DKM nie posiada przeterminowanych zobowiązań wobec kontrahentów.

Wanda

Z tego co widzę firma DKM z Wrocławia zajmuje się umawianiem spotkań, generowaniem leadów sprzedażowych czy usługami typu live chat. Więc rzeczywiście z transportem nie ma nic wspólnego. Może ktoś pracuje tutaj aktualnie i może podzielić się wiarygodnymi informacjami na temat pracy tutaj?

DKM

Firma DKM nie zatrudnia kierowców. Nie mamy nic wspólnego z transportem. Opinia została omylnie wystawiona.

Zostaw merytoryczną opinię o DKM Sp. z o.o. sp.k. - Wrocław

• Jak się pracuje w DKM Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy DKM Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DKM Sp. z o.o. sp.k.?

DKM Sp. z o.o. sp.k.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Prudnicka 8 lok. 2
    50-503 Wrocław