Opinie o JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k. w Bierkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k. w Bierkowo

Robol

Praca ciężka praca lekka wspaniała atmosfera zarobki na trzy zmiany 2300 / 2700 netto zabiorą premię za byle co więc warto pracować. Pan i robol tablica zakazów i nakazów Fundusze socjalne nie istnieją

Kamil
@Jagna

Przeciwko. Różnica między zarobkami starych i nowych pracowników może być znacząca. Poza tym, panuje pod tym względem okropna atmosfera – jeśli starzy pracownicy dowiedzą się, że nowemu pracownikowi przydzielono zbliżoną do nich stawkę, to spodziewajcie się dużych problemów w zespole.

xxx Nowy wpis

Będę celował w stanowisko konstruktora oprzyrządowania, bo właśnie trwa rekrutacja. Tylko nie podano żadnych widełek odnośnie wynagrodzenia, to może niech mi ktoś poda samą podstawę. Jedną z rzeczy jaką firma oferuje w tym ogłoszeniu to rozwój w branży, ale czy przez rozwój mogę również rozumieć awans na wyższe stanowisko?

@Robol

To lekka czy ciężka, bo nie rozumiem? Z tą atmosferą widzę, że to sarkazm, czyli prawdopodobnie na minus. A od czego zależą te zarobki? Bo nie wiem czy w końcu 2300 czy 2700.

Bambo Nowy wpis
@Andrzej

Nie polecam,pracodawca ma wszystkich za głupków a sam w kasę obrasta,kupuje sobie autka z salonu a później kroi pracowników na premi zero podwyżek mimo szalejącej drożyzny,ale już niedługo straci pracowników bo już załoga pomału uciekać zaczyna,a już większość nie ma zamiaru Januszowi nie ma zamiaru dokładać do interesu.A na chwilę obecną wszyscy w stresie,więc trzeba uciekac od nich do lepszych warunków

Jagna Nowy wpis
@Bambo

Czyli wizja podwyżek tutaj marna? Właśnie mąż chciał się tutaj zatrudnić jako operator CNC, ale ktoś pisał, że różnica wynagrodzenia między nowym a starym pracownikiem ( zarobki) jest niewielka. Co jaki czas można liczyć na podwyżkę? Czy wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie i można liczyć na wynegocjowanie na start lepszej sumy?

Kamil Nowy wpis
@Jagna

Renata

O co chodzi z tą premią, na jakiej zasadzie jest przyznawana? Ktoś wspominał, że urlop na żądanie ją przekreśla. Spotkałam się z taką premią absencyjną w innej firmie, ciekawe czy o to chodzi. A czy oprócz tego są inne dodatki oraz jak kwestia benefitów wygląda, są w ogóle?

j 23

narazie zarobki 3800-4500

Alicja
@j 23

Na jakim stanowisku??

jaaa
@j 23

Brutto czy netto ? I na jakim stanwowisku ?

Firma JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko REFERENT DS. UTRZYMANIA RUCHU. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Mario

Kiedyś pracodawca na tabliczy ogloszen powiesil kartke na której zakaz brania urlopow na żądanie. I groźba.Ze zaistnie zabrana premia. Dobrym zakład jeśli chodzi o tokarki cnc zeby czegoś nauczyć od pracowników jak Sawoscianik, Piseczki, Dzymalski, i zmiana zakładu na inny. To są mistrzowie jako operatorowi cnc.

Mario

Pracowałem w tej firmie na 3 zmiany. Jako operator cnc .Premie zabierali z byle powodu. Na dziale tokarek cnc.Do tego roznica miedzy nowym operatorem a tym co wiele lat robić mała. A przy byle problemie mistrz do operatora żeby pomógł.

Żenada z tą firmą

Mirosław
@Robol

Możesz wyjaśnić dlaczego tak myślisz? To bardzo krótka wypowiedź i niewiele wnosi więc liczę że w kolejnym wpisie podasz nieco więcej szczegółów na temat pracy w JS.

operator cnc 0001

Nie mogę zgodzić się z twoją opinią. Osobiście pracuje w tej firmie już kilkanaście lat i ani razu nie zabrano mi premii (ponieważ premia jest regulaminowa 'pracownik' pewnie chodził na lewe zwolnienia i mu ta premię zabrali. Praca jest zorganizowana na najwyższym poziomie a kadra kierownicza pilnuje porządku produkcji według najnowszych standardów Uważam, że zarobki są na przyzwoitym poziomie a dodatkowa możliwość pracy w nadgodzinach pozwala na całkiem spory zarobek. Jako pracownik tez powinienem przedstawiać twoje podejścia, jednak patrząc na sprawę obiektywnie uważam, że firma jest zarządzana bardzo dobrze ponieważ nigdy nie spóźniła się z wypłatą wynagrodzenia.

Operator CNC 002
@operator cnc 0001

Dziwne jest to, że ta opinia zbiega się w czasie z wystawieniem ogłoszenia o pracę na operatora CNC... Osobiście byłem na rozmowie o pracę, zostałem przyjęty, jednakże podejście pracownic w dziale kadr TRWALE zraziło mnie do tej firmy. Nie polecam.

Kangoo
@operator cnc 0001

Dyretor czy Leszek? Ciekawe kto jest autorem tego wazeliniarskiego wpisu? To miejsca na opinie a nie reklamę. Praca jak to praca ale zero jakiegokolwiek socjalu, premie 1/4 wypłaty które szybko można stracić dochodząc do najniższej krajowej i brak szacunku dla pracownika.

Kacper

A sama rekrutacja przebiega miło?

Firam jako firma to tragedia. 1/4 pensji to premia ktora zabieraja za byle (usunięte przez administratora) Brak socjalu. Podejscie to ja pan i wladca a ty robol. Niestety tzw gora to sa tak naprawde prostacy bez kultury i manier . Odradzam ta firme do pracy chciaz pracuje tam sporo fajnych i wartosciowych ludzi.

Vario

Nie polecam. Traktowanie i podejście do człowieka daje wiele do życzenia. Relacja Pan-robol.

Elżbieta
@Vario

Taka relacja absolutnie nie sprzyja wydajnej pracy. Bardzo mnie zmartwiłeś tą informacją. No ale tak czy inaczej - miałam tu dopytywać o poziom zarobków w JS. Dobrze byłoby więc, jakbyś coś mi o nich powiedział. Należy się tam spodziewać samej podstawy czy są czasami i jakieś dodatki do niej?

Vario
@Elżbieta

Byłem na rozmowie o pracę. Sama rozmowa była dość kulturalna. Schody się zaczęły u pani w kadrach. Niemiła, to mało powiedziane... Jej imperynenckie zachowanie (próbę uczenia mnie kultury, wchodzenia w słowo, wysoce negatywne nastawienie do mojej osoby, "gatki" typu: "niepotrzebnie wystawiliśmy Panu tą umowe" oraz "...dlaczego pan że mną dyskutuje..." w tonie oraz podejściu nadwyraz agresywnym, oraz stawka na umowie poniżej najniższej krajowej sprawiły, że nie miałem ochoty być w tej firmie ani minuty dłużej... Pozdrawiam

Operator CNC

Aktualnie pracuję jako samodzielny operator CNC w branży meblowej... Moja stawka to 18.70 + premia czy uda mi się zarobić więcej w tej firmie?

Pan

Nie oszukujmy się płacą marnie wymagają cudów itp załoga jak i kierownictwo do bani sam tam przepracowanych lat mam sporo a raczej zmarnowanych Nie polecam

Artur

Brak szacunku do pracowników

Zorro

Czy da się tam pracować? Jaka umowa? Jakie wynagrodzenie?

Zostaw merytoryczną opinię o JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k. - Bierkowo

• Jak się pracuje w JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k.?

JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k.
  • Grodzka 147
    76-206 Bierkowo

JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k.