Opinie o Andrzej Żmudziński Cool Zofia i Andrzej Żmudzińscy w Lublewo Gdańskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Andrzej Żmudziński Cool Zofia i Andrzej Żmudzińscy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Andrzej Żmudziński Cool Zofia i Andrzej Żmudzińscy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Żmudziński Cool Zofia i Andrzej Żmudzińscy w Lublewo Gdańskie

Krycha Nowy wpis

porzadna firma. wyplaty na czas. a ze na kwicie jest minimalna to juz wina państwa.

Karol Nowy wpis
@Krycha

Cieszy mnie to, że podoba Ci się praca w tej firmie. Teraz swoim zadowoleniem możesz podzielić się z osobami, które nie mają wiedzy na temat tego pracodawcy takimi jak ja. Zdradzisz mi czy trudno jest ogólnie się do tej firmy dostać? Tak na dobry początek chciałbym zacząć od tego? To będzie na pewno pomocna informacja, której brakuje w tym wątku.

Tobiasz Nowy wpis
@Krycha

Inne firmy potrafią płacić tak by na kwicie była całość. Harujesz napychasz kieszenie dla właścicieli, a na stare lata nie będzie Cie stać na co kol wiek. Nie zapomnij, ze takie praktyki są karane dla pracodawcy w tym również dla Ciebie.

Wiktoria

@Marek gdzie widzisz takie ogłoszenie?

Marek Nowy wpis
@Wiktoria

Jak gdzie na bramie firmy szyld co chwile, ze kogoś poszukują.

Od kwartału poszukiwany przedstawiciel mówi samo za siebie.

Stefan

Nie ma ludzi niezastąpionych. Firma idealna nie jest ale ideałów nie ma!!

Brałeś udział w rekrutacji do Andrzej Żmudziński Cool Zofia i Andrzej Żmudzińscy. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Infrastruktury IT
Katowice
Blumenbecker Engineering Polska Sp. z o.o.
Witek

To jeśli jest tak kiepsko dlaczego nie zmienicie pracy?Na siłę nikt nie trzyma.

Kierowca
@Witek

Dlatego tam nie pracuje i na moje miejsce już kogoś szukają. Ciekawe na ile zagrzeje miejsca mój następca.

Magazynier

Co chwilę nowe miejsce pracy? Czyżby rozwój firmy? Stanowczo NIE to tylko ciągła rotacja bo człowiek nie zgadza się na mobbing.

Jolka

Pewnie jest trochę prawdy w tym co piszesz. Nie do końca jednak jest to prawda bo generalnie brakuje pracowników wszędzie.

Nikt nie mówił, że będzie idealnie. Zawsze można spróbować pracy bardziej odpowiedzialnej i za większą kasę.

Jaro
@Paweł

Każda praca jest odpowiedzialna i w każdej pracy wynagrodzenie powinno być adekwatne do obowiązków. Brak ludzi chętnych do pracy w tej firmie mówi samo za siebie.

Tobiasz
@Jaro

Nic się nie zmieniło, a szkoda.

Anita

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Ola
@Anita

Zarobki najniższa krajowa bynajmniej na umowie reszta w formie premii, składki od najniższej. Dodatki? A cóż to takiego.

@Ola

Dalej bez zmian warunki kiepskie, ludzie przychodzą i zaraz co wychodzą.

Gutek

Czasami krytyka jest potrzebna żeby nastąpiły jakieś zmiany, ale chyba niektórzy przeginają.

@Gutek

Nie bardzo.

Ulka

Jeśli ktoś zaczyna pracę to zupełnie normalne , że zaczyna od najniższej!!

Śmieszek
@Ulka

hahahaha Ty tak na poważnie?

Magazynier

Pracowałem jako magazynier, chore podejście do sprawy, że poza swoją pracą magazyniera do moich obowiązków należało również czyszczenie zamrażarek zresztą kierowcy czy przedstawiciele również szorują ale ja robiłem to nagminnie. Mobbing powszechnie stosowany. Na dzień dzisiejszy poszukują pracownika na moje miejsce (magazyniera), kierowcy również chyba już 5 od stycznia. Ja podziękowałem, nie polecam.

Mag

Przez pierwsze trzy miesiące umowa zlecenie, (nie zapomnij codziennie dziękować za wręczenie umowy w końcu umowa jest uważana za okazanie łaski, nie każdy bo wiem w tej firmie korzysta z tego przewileju - sprawa zgłoszona do PIP) później trzy miesięczna próbna umowa o pracę o ile dotrwasz, później umowa na rok. Na umowie najniższa krajowa. Umówiona kwota w kopercie nazywana premią (o ile będzie), a powodów jest tak wiele jak osób próbujących podjąć pracę na dłużej.

Leszek

Jesteście pewni, że dobrze nie da sie napisać?

P.
@Leszek

sama rzeczywistość, każdy ma prawo do wyrażania własnej opartej na własnych doświadczeniach...

Obserwator

Do kierownictwa firmy COOL, Szanowni Państwo klienci nie są najważniejsi, a pracownicy. Jeśli zadbacie odpowiednio o pracowników z całą pewnością oni zadbają o klientów.

P.

Atmosfera pracy jeden wielki (usunięte przez administratora) brak zrozumienia dla człowieka w potrzebie (choroba dziecka). Starsi pracownicy (stażem) mają się za wielkich dyrektorów.

Licha firma. Wiele oczekują nic nie dając w zamian. Jeśli chcesz godnie żyć to na pewno nie tutaj z tym wynagrodzeniem.

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Żmudziński Cool Zofia i Andrzej Żmudzińscy - Lublewo Gdańskie

• Jak się pracuje w Andrzej Żmudziński Cool Zofia i Andrzej Żmudzińscy?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Żmudziński Cool Zofia i Andrzej Żmudzińscy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Andrzej Żmudziński Cool Zofia i Andrzej Żmudzińscy
1.2/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Gen. Józefa Wybickiego 23
    83-050 Lublewo Gdańskie