Opinie o Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o. w Tarnowskie Góry

Maro

Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami na temat firmy szefostwa czy technika. Wszystko wyssane z palca składki są opłacane w tym kraju którym pracujesz na poziomie średnim. Umowy są zawierane na okres trzech miesięcy próbna a potem na rok po tym czasie na czas nieokreślony, a nie że co roku inna zgodnie z prawem umowa jest w zależności gdzie pracujesz czy na Austrii czy Niemczech. Mieszkania są bardzo fajne z pełnym węzłem sanitarnym oraz zapleczem kuchennym czy to na terenie Niemiec czy Austrii. I kolejna sprawa jeśli chodzi o ZUS to sytuacja została rozwiązana pozytywnie dla pracowników. Zanim coś napiszecie na firmę to zastanówcie się kilka razy. Jak to mówią jeśli ci się nie podoba to zmień firmę a nie oczerniaj. Bo nie każdemu da się dogodzić

Aaa
@Maro

A ma Pan moze numer telefonu do osoby zajmującej się zatrudnianiem pracowników?

Maro

Lampka LED
@Maro

Maro ale ściemniasz , jesteś jednym z nich. nie polecam.

Aneta Nowy wpis

A są jakieś stosowne dowody na to, że naprawdę nimi właśnie są? Jakie?

Aaa Nowy wpis
@Maro

A ma Pan moze numer telefonu do osoby zajmującej się zatrudnianiem pracowników?

Michał Nowy wpis

4 tygodnie w tej firmie i powiem jedno(usunięte przez administratora) Dodzwonienie się praktycznie nie możliwe. (usunięte przez administratora) Transport zależy jak się uda. Jak da was do auta we 2 koszty w miesiącu za paliwo wynoszą 2tys złotych. Przyjeżdżasz do hotelu i nie wiesz gdzie jesteś, z kim jesteś a czasami nie ma ciebie nawet na liście. W pracy zero wyposażenia i podstawowe rzeczy jak śrubokręty,rękawice czy nawet rękawice i maseczki jak wiercicie czy kujecie musicie kupić sami. (usunięte przez administratora) najtańsze ubezpieczenie. Na święta zero premii więc siedzicie 4 tygodnie bez kasy.(usunięte przez administratora)

Pracownik Nowy wpis

Super firma , wszystko wporządku bez żadnych komplikacji. Szefostwo super ze wszystkim idzie się porozumieć . Pani w biurze bardzo życzliwa. Wypłata na czas Szczerze polecam .

Gość 2122

Ile średnio miesięcznie zarabia pomocnik w firmie i ile godzin miesięcznie można wypracować?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.
Pracownik123

Jo polecam ta firmę. Poprzednia firma wyrąbała mnie na kasę, a tu nigdy nie było z tym problemu. Tu płacą na czas.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o.?

Byly

Oczywiście , przecież w tej firmie wiekszość takich pracuje

Mart89

Nie wiem co było dawniej ja pracuje od 2020 ubezp.w Austrii mi jest ważne ze kasa na czas i zawsze można się z nimi dogadac

byky
@Mart89

ubezpieczenie bylo , ale chyba losowali kogo w danym miesiacu ubezpieczyć , pieniądze byly na czas ... ale jesli zaczynaja przychodzic pisms z ZUS ze skladki nie sa uznane w polce a w Austri trzeba doplacac z wkasnej kieszeni , nie wspominajac jak ktoś szedł na chorobowe to okazywało sie ze jest na urlopie bezplatnym ..... tak bylo wcześniej .... nie wiem co jest teraz ale skoro ludzie dalej odchodza to chyba rewelacji nie ma . A zreszta" wszędzie dobrze gdzie nas nie ma"

ex pracownik

Witam potrzebuje nr telefonu na firmę lub kontakt na maila do EPM czy ktoś mógłby mi pomóc ? Dziękuje

Paco

Sorki nierozumie jednej rzeczy,ze tak niezrozumialy pisze o firmie negatywnie i składa ja do błaznow,powiedzmy zes pracował w tej firmie,a spojrzales w lustro,czy ta firma ci zaszkodzila w czyms co by sprawilo ze niemiales na chleb cos położyć,wątpię. Powiem tak,zanim napiszesz niepozytywnie slowa na kogos to zastanów się nad zniewazaniem kogos ,ten ktos nic ci zlego niezrobil,a kim byl i kim jest niewplynelo na twoj zysk i stratę. Wiec zastanow sie zanim kogos ocenisz i oczernisz.dziekuje.

@bolo

Ja tam pracuje i jest wręcz przeciwnie co piszesz ,umowę mam , ubezpieczenie i Wypłatę w terminie i wszystko się zgadza a ty pewnie siedzisz w bezrobociu i nikt Cię nie chce

DawidSRC
@@bolo

W odróżnieniu od Ciebie robię i mam się dobrze jak tam świąteczna wypłata i świąteczny urlop był pod koniec roku? Żeby się nie okazało że do emeryturki brakuje Co kilku latek ale ważne że stawka 15euro jest.

kajtek

@Wfk to na podpisanie umowy nie ma co liczyć tak?

Ex pracownik
@kajtek

@kajtek umowa jest tylko że co innego na osie a co innego w rzeczywistosci

ciekawy
@Ex pracownik

Mógłbyś napisać jaka jest faktycznie ta umowa ? Bardzo proszę, bo nie wygląda to dobrze, co ludzie tu piszą. Dzięki !

Wfk

Niestety to prawda co tutaj jest wypisane. Nie polecam tej firmy umowy jak sa to na 3/4 etatu albo wcale. Ogólnie to nikt nic tam nie wie. Odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o.?

Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o.
  • Zagórska 83
    42-680 Tarnowskie Góry
  • NIP: 6452524590 REGON: 241918895 KRS: 0000382868

Epm Elektro Projekt Management Sp. z o.o.