Iwamet Sp. z o.o.

Opinie o Iwamet Sp. z o.o.

1938 STAL

Pytanie do pracodawcy. Jaki jest system premiowy w Firmie Iwamet i ile wynosi premia? Proszę o odpowiedź

Na wysokość premii składa się wiele czynników. Premia nie jest i nigdy nie była uzależniona od tego czy ktoś jest lubiany.

@Iwamet Sp. z o.o.

A można być tak na marginesie „nie lubianym” skoro już takie wątki są poruszane? Zespół sam ze sobą jakoś bardziej się integruje czy ludzie raczej wykonują swoje obowiązki i tyle? Relacje w firmie są czysto formalne? Lubię raczej jak jest luźno.

Po rozmowie

Byłem na rozmowę jako pracownik produkcji. Oferta 2800 na rękę. Trzy zmiany. Po wejściu na halę zapylenie takie że mnie aż cofnęło. 15 minut pobytu tam i kaszel drapanie w gardle. Za takie pieniądze nie warto marnować tam zdrowia.

Jarosław
@Po rozmowie

O to w sumie nie tak dużo. Ale wiesz, może na początku jest najniższa krajowa, aby później była podwyżka, powiedzmy po 3 miesiącach. Czasami tak w firmach jest. Pytałeś o możliwości rozwoju zawodowego albo dodatkowe premie czy jakieś nagrody?

Najniższa

Najniższa krajowa na 3 zmiany hahhahha

@Najniższa

Stosują tu może dodatki, typu za pracę w nocy, czy frekwencyjny? Coś, co podniosłoby wyjściową stawkę?

PP
@Po rozmowie

WIDZĘ ŻE NIE WARTO - 2800 za trzy zmiany - Formierz/Rdzeniarz w tym dojazd 300 złotych dzięki za opinię

@Marek

Oczywiście wypłacane są dodatki za pracę w godzinach nocnych oraz premie uznaniowe.

@Iwamet Sp. z o.o.

Czy te premie uznaniowe mają jakieś konkretne wytyczne? Zastanawiam się nad potencjalną wysokością. Raczej są widełki, których kandydat może ewentualnie się spodziewać? Ile mogłyby wynieść?

@Emilia

Premia jest uzależniona, np. od stopnia złożoności i trudności wykonywanych zadań, dyspozycyjności, jakości i wydajności wykonywanej pracy.

@Iwamet Sp. z o.o.

Dziękuję za odp. A jak to jest liczone? Poniekąd uznaniowo w pewnym sensie czy będę sama w stanie mogła sobie wyliczyć kwotę na podstawie osiąganych podczas pracy wyników?

Ruda
@Najniższa

Najniższa krajowa jest przez okres próbny później dostaniesz powyżej 4000 brutto plus premia ,atmosfera bardzo fajna a to duży plus

Kornela
@Ruda

Ile ten okres próbny trwa, zawsze jednakowo czy zależy, w ile kto załapie pracę? Ja bym się chyba też chciała przyjąć, ale w ogóle nie wiem, czy tam jest dobra praca dla kobiety. Dużo innych pań pracuje?

Pppp

Napisze ktoś jak wygląda praca na tak zwanym "rentgerze"? Może ktoś pracuje na tym stanowisku i opiszę jak to wygląda dokładnie czy warto lub nie?

Ślusarz

Dzień dobry, będąc na badaniach lekarskich - pracownicy Iwamet mówili, że w firmie panuje duża rotacja pracowników. Z czego to wynika? Pensja czy praca jest ciężka? Pytam bo zastanawiam się nad złożeniem CV Jaka stawka na start? @Pracodawca

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Iwamet Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy firma Iwamet dopłaca lub opłaca transport Pracowników? Tak jak robi to Thoni lub Superior?

@Zainteresowany

Dzień dobry, Na chwilę obecną nie zapewniamy transportu Pracowników.

Wera

PO jakim czasie sa podwyzki? Bo słyszalam ze na tej samej brugadzie przy tej samej pracy jeden ma 3 tysiace a drugi 4 bo to kolega kierownika.

@Wera

Wszyscy pracownicy traktowani są równo.

Hehe równo
@Wera

Po 3msc może dostaniesz 200-300zl brutto ;) jak chcesz iść i pracować za przysłowiową (usunięte przez administratora) to spoko ;) co do atmosfery zależy jak podchodzisz do ludzi ;)

Hehe równo
@Iwamet Sp. z o.o.

Więc nie ważne czy ktoś pracuje miesiąc czy 5 lat i tak wypłata jest taka sama lub nie różni się zbyt dużo ? ;) @Pracodawca

@Hehe równo

Jak pracujesz 10 lat to masz może z 200 PLN więcej, tak to tam wygląda, także nie warto się starac

Jakie są mocne strony pracodawcy Iwamet Sp. z o.o.?

Siedziba firmy mieści się w Stalowej Woli przy ulicy Władysława Grabskiego 28. Firma nie ma oddziałów w innych miejscowościach. Ogłoszenie o pracę na stanowisko Operator wózka widłowego jest nadal aktualne, zachęcamy do aplikowania.

makelake

Jakie opinie o firmie, warto ?? Pracują kobiety ??

@makelake

Tak, zatrudniamy również kobiety.

@Iwamet Sp. z o.o.

Mowa o biurze głównie czy gdzieś na produkcji też się znajdą? jaka część spośród tych sześciuset osób, o których jest wzmianka na stronie to właśnie kobiety? spawała któraś może tak z ciekawości?

Weronika
@makelake

Jestem kobietą i pracuję w Iwamecie i jestem zadowolona super traktowaniem od strony współpracowników i od strony brygadzistów a także i szefostwa nie ma dyskryminacji ani wyzysku

ania25
@Weronika

hej, mysle zeby tam pojsc do pracy moge wiecej informacji

@Weronika

hej, opowiesz o specyfice swojej pracy coś więcej? jak taki przykładowy dzień wygląda? i czy na samym początku praca mogła zdawać się ciężka? bez doświadczenia po jakim czasie udaje się bezpiecznie wdrożyć?

Czy to prawda, że atmosfera w firmie jest kiepska?

@Zainteresowany

Zależy tak naprawdę od wszystkiego od brygady od twojego podejścia do ludzi ale na moim przykładzie ja jestem naprawdę zadowolona pracowałam w wielu miejscach i też w innym zakładzie i nigdzie nie było tak super pod względem ludzi jak tutaj może to kwestia brygady albo mojego podejścia do ludzi ale u mnie jest tak że każdy jest dla każdego miły z chęcią pomoże ci każdy nie wtykają nosa nie w swoje sprawy Jeśli chodzi o brygadziste i majstra to też super przyjdą pomogą wytłumaczą nie oceniają nie krzyczą są wyrozumiali idzie z nimi wszystko załatwić o wszystkim pogadać i pośmiać A jeśli chodzi o samego kierownika to wiadomo jest kierownikiem więc pewne normy w zachowaniu muszą być ale jest sprawiedliwy wyrozumiały i nie ocenia i dyskryminuje przez pryzmat wieku czy płci A jeśli chodzi na przykład o normy bo wiadomo w każdym zakładzie jakieś są to pracowałam w zakładzie gdzie trzeba było robić bez gadania ponad normę i nie ważne jakie były komplikacje podczas pracy nie z twojej winy norma ma być a tutaj właśnie nie na czegoś takiego wiadomo norma jest ale jak zrobisz to super jak nie to mówisz co się stało że nie ma normy i nic się nie dzieje najważniejsza dla nich jest jakoś nie ilość

@Wera

Dziękujemy za merytoryczną opinię. Tak jak pani wspomina, wszystko zależy od danej osoby i jej podejścia do pracy i do ludzi.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Iwamet Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Tak

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Iwamet Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nadgodziny są dodatkowo płatne, nadgodziny na weekendzie są płatne dużo lepiej. Jak ktoś potrzebuje to może odebrać godziny.

Orientujesz się, ile mogę zarobić, jako operator maszyn CNC? Bo wystawili ogłoszenie bez podania stawki.

@Marek

Prawdopodobnie 3600/3700 brutto a po okresie próbnym 3 miesięcznym jeśli dobrze sobie radzi i wykazujesz zapał do pracy to dostajesz 300zl więcej do wypłaty a jeśli idzie ci gorzej to dostajesz 200zl

Jak się pracuje z ludźmi z Iwamet Sp. z o.o.?

Pracownik WOK

Szkoda tutaj cokolwiek komentować. Napisanie prawdy o tym zakładzie skutkuje wykasowaniem komentarza. Zostawianie dobrych opinie nic nie da jeśli pracownika nie zacznie się traktować normalnie o pensji nie wspominając.

tede

Na początku roku wysłałem aplikacje na : operatora CNC Od lutego co miesiąc z uporem maniaka telefon z propozycją : stanowisku operator maszyn odlewniczych

Witam. Czy w tej firmie placa dodatek za prace w warunkach szkodliwych ?

Jak długo trwa proces awansu w Iwamet Sp. z o.o.?

Awans

Ha ha ha tak długi na ile się sprawdzisz i wykarzes:. Może nawet nigdy

Najlepiej być nowym pracownikiem. Na początku dają stawkę żeby zachęcić a jak już ktoś robi to niech tyra jak biały (usunięte przez administratora) Teraz nowi pracownicy na okresie PRÓBNYM mają lepszą stawkę niż osoby które robią np rok na tym samym stanowisku. Przez rok pensje poszły sporo do góry i nowym pracownikom dają nowe stawki a ci co już robią mają ich gdzieś. Takie są wesołe awanse.

Kamaz

Heh, widzę że dalej szukają ludzi do pracy. Piszą atrakcyjne wynagrodzenie, a jak się zadzwoni i spyta o zarobki, to proponują 2800 zł brutto na początek. Niech szukają dalej...

Łotr
@Kamaz

A szlachcic to z jakimi jest kwalifikacjami i doświadczeniem?

Operator
@Kamaz

3500 umowa na 2 miechy, potem 300 do góry i premia 600. Pozdo.

@Operator

A tę premię to tną jakoś specjalnie czy raczej stabilna?

Czy Iwamet Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Ło

A co. Szukasz firmy do zatrudnienia aby karnet na siłkę ci sfinansowała?

@Ło

To by było zabawne w sumie. Ale jednak chyba miło jest wiedzieć, że firma jakkolwiek o Ciebie dba? ;) Tutaj to jak okazują, że dbają o ludzi?

Praca marzeń. Dostajemy darmową wodę lekko gazowaną, mamy 15 minut przerwy, jak się postaramy to dostajemy rękawice robocze. Na ubrania robocze trzeba zapisywać się w kolejce pół roku wcześniej i co pół roku o nie dopytywać. Od ręki są ubrania używane przez byłych pracowników. Jest bardzo miło i wesoło, dbają o to żeby z dobrobytu nie pomieszało nam się w głowie dajac płacę minimalną.

Zofia

Co do tej płacy minimalnej w Iwamecie.. to ona obowiązuje cały czas? Czy może tylko np. na początku a później można liczyć na jakieś podwyżki lub premie?

Sławek
@Zofia

Ciekawe kto przyjdzie im pracować za minimalną kwotę. Podobno po okresie próbnym są podwyżki. Ale nie ma co się oszukiwać, jak zaczyna się pracować za 2800 zł brutto, to kiedy dojdzie się do np. 4500 zł brutto? Za 3-5 lat ? Ludzie obudźcie się, obecnie brakuje rąk do pracy, zacznijcie się cenić, a nie brać pierwszą lepszą pracę za grosze. Mi jak zaproponowaną w Iwamecie 2800 zł brutto, to ich wyśmiałem, obecnie zarabiam prawie 5000 zł brutto i pracuje na luzie. Za najniższą krajową, to już bym wolał wykładać towar w markecie, praca na pewno mniej odpowiedzialną i w lepszych warunkach, niż w Iwamecie. Niech w Iwamecie pomyślą dlaczego, po mimo takiej reklamy, nikt nie chce u nich pracować.

Ło

To za (usunięte przez administratora) tak było że wdxystko należało się za darmo . A może jeszcze Panu prywatną taksówkę, lunch, czerwony dywan i na koniec dnia lampkę szampana

Zostaw merytoryczną opinię o Iwamet Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Iwamet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iwamet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iwamet Sp. z o.o.?

Iwamet Sp. z o.o.