counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Co wchodzi w socjal Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o.?

Janusz Nowy wpis

@Jojo Zarzucasz te wszystkie rzeczy temu pracodawcy? Chcę tam aplikować jednak to co mówisz trochę mnie zmartwiło, wiesz może w jakim wieku pracownicy są poszukiwani?

Jojo Nowy wpis
@Janusz

Możesz składać CV ale odrazu dogaduj jaka umowa, ile kasy dostajesz, po ile godzin praca i jak płacą nadgodziny, bo dużo osob tam pracowało przynajmniej za mojej kadencji ale to sami tacy naiwniacy którzy nie za bardzo mieli do czynienia z prawdziwym miejscem pracy gdzie wszystko jest jasne od A do Z i nawet nie wiedzieli, że są robieni w bambuko i walą tak naprawdę na najniższa krajowa w ostatecznym rozrachunku jak policzysz sobie to co masz na umowie i jak powinny być wypłacane nadgodziny w skali miesiąca a to co dostajesz rzeczywiście na rękę za godzinę..

Tak2Nie
Jojo Nowy wpis
@Janusz

Oczywiście jakieś 3100 dostaniesz za cały miesiąc szkoda, że za 250h w miesiącu. Nwm jak teraz tam wyglądają stawki ale strzelam że raczej koło tego co napisałem i serio, tyle godzin się tam pracuje kilka sobot trzeba zrobić bo jak nie to jesteś obibok, od Pon do Pią praca po 10h czasami więcej do oporu jak Prezes wpadnie o zrobi zadyme raz na miesiąc bo kartony i gazety się mu nie sprzedają jak trzeba a wszyscy tańczą jakby to było jedyne najlepsze i najlepiej płatne miejsce pracy zamiast iść do szatni i do domu..

Tak2Nie
Jojo

Ciekawe czy zatrudniają ludzi na czarno oraz czy wypalają kable za zakładem. Oraz czy na umowie jest co innego a na rękę dostaje się co innego co i tak w ostatecznym rozrachunku wychodzi jako najniższa krajowa skoro nadgodziny i soboty płacą tak samo jak zwykle 8h pracy.

Tak1Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 260 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Bystry

Co ze stroną SPRZEDAJEMY ciągle w realizacji ! trzeba przywrócić sprzedaż i umożliwić szperaczom poszukiwania wśród złomu perełek z minionej epoki aby przeszłość ocalić od zapomnienia i jeszcze jedna uwaga może przydatna właścicielowi proponuję zbiórkę drewna i odpadów z drewna połączoną ze sprzedażą bo czasami parę desek z budowy na działce przeszkadza a nie można znaleźć nabywcy , a bywa też tak że tej deski ktoś potrzebuje .

TakNie

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o. w mieście Wilkowice? Czekamy cały czas na nowe wieści od Was!

Kozzak
@Administrator

Obecnie jestem tu od nie dawna i dostałęm wiadomosc od kolegi ze mial tu znajomego i podobobno zwlekają z umowami i przedstawieniem warunków pracy , także nie wiem . Praca na ogol ok tylko zamiast 8 h to robi sie po 10 /11

wilk

w nazwie EKO , ale nie daje pozyskanym surowcom drugiego życia , nie ma możliwości szukania i zakupienia użytecznych materiałów i przedmiotów aby służyły nadal , to nie jest działanie eko , wiele rzeczy wartościowych trafia na złom a nie ma możliwości ich zakupu

Tak2Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o. - Wilkowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.