Opinie o Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o. w Wilkowice

Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o.
0 0 4 5 1
Bystry Nowy wpis

Co ze stroną SPRZEDAJEMY ciągle w realizacji ! trzeba przywrócić sprzedaż i umożliwić szperaczom poszukiwania wśród złomu perełek z minionej epoki aby przeszłość ocalić od zapomnienia i jeszcze jedna uwaga może przydatna właścicielowi proponuję zbiórkę drewna i odpadów z drewna połączoną ze sprzedażą bo czasami parę desek z budowy na działce przeszkadza a nie można znaleźć nabywcy , a bywa też tak że tej deski ktoś potrzebuje .

TakNie

Każda wypowiedź się liczy! Co wiecie o pracy w przedsiębiorstwie Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o. w mieście Wilkowice? Czekamy cały czas na nowe wieści od Was!

Kozzak Nowy wpis
@Administrator

Obecnie jestem tu od nie dawna i dostałęm wiadomosc od kolegi ze mial tu znajomego i podobobno zwlekają z umowami i przedstawieniem warunków pracy , także nie wiem . Praca na ogol ok tylko zamiast 8 h to robi sie po 10 /11

wilk Nowy wpis

w nazwie EKO , ale nie daje pozyskanym surowcom drugiego życia , nie ma możliwości szukania i zakupienia użytecznych materiałów i przedmiotów aby służyły nadal , to nie jest działanie eko , wiele rzeczy wartościowych trafia na złom a nie ma możliwości ich zakupu

Tak1Nie1

Zostaw opinię o Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o. - Wilkowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o.