Opinie o sklepie merlin.pl - Merlin Commerce sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Merlin Commerce sp. z o. o. (sklep internetowy merlin.pl ). Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Merlin Commerce sp. z o. o. (sklep internetowy merlin.pl ) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Merlin Commerce sp. z o. o. (sklep internetowy merlin.pl ) w Warszawa

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Aleksander Nowy wpis

Kupuję sporo płyt z muzyką i zobaczyłem, że na merlin.pl mogę dostać to czego akurat szukam. Jakie warunki dostawy ma ta księgarnia internetowa, długo się czeka na przesyłkę? Są jakieś promocje na bezpłatną przesyłkę dla osób, które są stałymi klientami i dużo kupują?

Sandra Nowy wpis

Praca z klientem to najgorsza praca na świecie.

Maja

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii na temat pracy w Merlin Commerce. Co możecie napisać na ten temat? Wiecie coś na temat aktualnie prowadzonych rekrutacji? Czy firma jest godnym polecenia pracodawcą? Powiedzcie, czy zatrudniając się w Merlin można liczyć na dobre wynagrodzenie i różnego rodzaju benefity, wasze komentarze bardzo pomogą innym!

Zostaw merytoryczną opinię o Merlin Commerce sp. z o. o. (sklep internetowy merlin.pl ) - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jakie są opinie klientów o firmie Merlin Commerce sp. z o. o. (sklep internetowy merlin.pl )?

Liczba opinii klientów firmy Merlin Commerce sp. z o. o. (sklep internetowy merlin.pl ), to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Merlin Commerce sp. z o. o. (sklep internetowy merlin.pl )
0/5 Na podstawie 0 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Merlin Commerce sp. z o. o. (sklep internetowy merlin.pl )