Opinie o Horban Sp. z o.o. w Ciećmierz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Horban Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Horban Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Hodowla bydła, drobiu, owiec i kóz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Horban Sp. z o.o. w Ciećmierz

niki lauda

Możesz liczyć na to że zostaniesz wyzwany w jezyku holenderskim czy teraz niderlandzkim mozesz liczyć na to ,że będziesz jak parobek, możesz liczyć na to ,że będziesz doił krowy w mrozie zima i upale latem mozesz liczyć na to ,że będziesz cały czas odganiał się od much i tych dużych bąków, możesz liczyć na to ,że bedziesz pracował w oborniku i z obornikiem . jak poznasz to wszsytko to zrozumiesz ,że nie warto marnowac zycia na tych ludzi i tę firme

S.....

Nie zgadzam się z negatywnymi komentarzami o pracy w tej firmie.Praca nie jest zła ,pracując jako dojarz pracuje się w systemie dwa na dwa ,warunki pracy również nie sa złe.Wspaniali właściciele bardzo pomocni i serdeczni.Wyplaty zawsze na czas ,zarobki nie najgorsze.Kierownik Pan Kamil bardzo miły ,jest dusza zakładu.Polecam pracę w firmie ,kto nie spróbuję ten się nie przekona.Pozdrawiam cała ekipę ????

Kama Nowy wpis

Czy kobiety są przyjmowane ? Jak atmosfera w pracy ?

Kierka Nowy wpis
@Kama

Nie polecam. Nie dość że bardzo bardzo ciężka praca to jeszcze nie zorganizowanie i złe traktowanie

CAS Nowy wpis
@Kama

Oczywiście jako dojarki i z tego co wiem to są bardzo zadowolone z pracy .Wiem że są Panie które pracują tam po kilka lat więc musi tam być dobrze .Nie rozumiem tylko skąd tyle jadu wobec właściciela..

S..... Nowy wpis

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Horban Sp. z o.o.?

niki lauda

Czy po rozmowie w Horban Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Na jakie benefity można liczyć w Horban Sp. z o.o.?

rotacja

rotacja jest dlatego ,że nie szanują ludzi , to jest właściwie gość któremu wydaje się że skoro ma kasę ( raczej kasę z kredytów) może pracowników traktować tak jak traktuje , stąd ta rotacja bo nikt nie pozwoli sobie na wydzieranie się . Jest opryskliwy i chamski i wynagrodzenie jest kiepskie . To jest przyczyna rotacji a nie inne przyczyny. Brak szacunku, zadzieranie nosa, to są przyczyny rotacji. Przyjdzie czas ,że sam się będzie wszystko robił bo nikt tam nie zostanie

Byly pracownik .

Nie rozumiem komentarzy, pracowałam tam i jeżeli chodzi i pieniądze nie było nigdy problemu zawsze na czas ,pracodawcy nie są tacy źli jak się ich opisuje ,zawsze jest jakieś ścięcie (jak w każdym zakładzie pracy ) ,bardziej powiedziałabym że to co poniektórzy pracownicy są wścibscy i lubią pod innymi dołki kopać, dlatego też jest tak duża rotacja pracowników, każdy chciałby kierowniczyc A tak niestety się nie da ,kierownik jest jeden i jest w porządku bardzo wszytko idzie z nim załatwić ,praca ogólnie Ok, i jeżeli chodzi o stawki też jest teraz Ok.

nr tle

M ktoś nr telefonu do firmy ? ale inny niz 386 8048 bo na ten nikt nie odpowiada

Aneta

(usunięte przez administratora)jakich mało. Traktuje pracownikow jak stront.

@Aneta

Dlaczego tak uważasz? Stało się coś konkretnego? Widzę po komentarzach że temat się powtarza, nikt nie próbował z tym nic zrobić? Jak efekty?

daisąs

Usuwanie komentarzy opisującą waszą , czy tego pana z królestwa nie zmienią opinii tu panujacej, to gdur, nie szanujacy ludzi , jest przekonany o swej wyższości , nie asymiluje si ę z ludzimi , nie uważa kogos kto ma mniej ha za partnera do czegokolwiek, jego pracownicy pracują na okragło niemal za grosze, żadne warunki pracy nie są dobre, brak szacunku , obłuda i pazerność moze ta złośc wynika z wielkich kredytów i zwiekszonych odsetek z tym zwiazanych

rolnik

nie współpracujcie z tym panem. Nie płaci , jest chamski i arogancki , kasa do przodu to jedyna metoda

janusz

Ostrzegam przed jakimikolwiek kontaktami i handlem z tym panem z holandii . Uważa polaków za gorszy sort . Jest złym człowiekiem . bardzo złym

Zostaw merytoryczną opinię o Horban Sp. z o.o. - Ciećmierz

• Jak się pracuje w Horban Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Horban Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Horban Sp. z o.o.?

Horban Sp. z o.o.
  • 30