Opinie o Febo Logistic Sp. z o.o. w Stojadła

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Febo Logistic Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Febo Logistic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Febo Logistic Sp. z o.o. w Stojadła

Były kierowca

Nie polecam pracy w tej firmie. Jeździłem u nich rok. Po pierwsze, na rozmowie dowiadujemy się, że wyjazdy trwają do dwóch tygodni i jest to prawda jeżeli kierowca jedzie do Irlandii i potem wraca do Polski ALE tak nie dzieje się zawsze. Często powroty są do Czech, na Słowacje, Węgry i dopiero do Polski. Nawet jeżeli masz ładunek do Polski to nie pod bazę firmy, a zazwyczaj na Śląsk. Moja najdłuższa trasa w tej firmie trwała 3 tygodnie, a oni nie widzą w tym niczego złego. Spedytor potrafi zadzwonić (gdy kierowca siedzi w domu) o 9 rano z tekstem „cześć, przyjeżdżaj na bazę bo mamy załadunek zaraz dla ciebie”. Nie szanują kompletnie kierowców. Ważne, żeby im się słupki w excelu zgadzały. Nic dziwnego, że połowa załogi jest z państw byłego ZSSR, choć i oni odchodzą po kilku miesiącach. Ładunki to częściówki. Czasami mijają dwa dni zanim zjeździsz całą Polskę, żeby załadować naczepę, a pamiętajmy że to podwójna podłoga. Tego nie załadujesz w 15 minut. Spedytorzy też nie ogarnięci, chociaż im się nie dziwię. Mój pierwszy spedytor w tej firmie powiedział mi, że ma pod sobą 11 kierowców! O telefonie służbowym też zapomnij. Dla tej jakże bogatej firmy to za duży koszt. Lepiej go przecież przerzucić na kierowcę

Febo Logistic Sp. z o.o.

Drodzy Państwo, Komunikację ze spedytorem można umówić w dowolny sposób. Nikt nie narzuca systemu pracy, każda kwestia jest możliwa do ustalenia. Wszystkie warunki przedstawiamy na rozmowie rekrutacyjnej, jak również zachęcamy pracowników do feedbacku informacji zgodnie z ustaleniami.

Ktoś był już na rozmowie na stanowisku spedytora międzynarodowego? Chciałabym wiedzieć, czy istnieje jeszcze możliwość zatrudnienia, skoro ostatnie ogłoszenie tu jest z października. Ale nawet parę miesiecy później jeszcze tu niżej widzę było zaproszenie na rozmowę. No i dowiedział się ktoś, ile płacą? Bo też pisali, że trzeba przyjść widzę.

Ciekawe, kiedy będzie znów nabór na spedytora międzynarodowego. Jeśli prawdą to jest, co tutaj czytam, że na jednego przypada kilkunastu kierowców, to powinna być kwestia czasu, kiedy znów będą szukać. I tu pytanko - ile aktualnie PLN ma podstawa+ prowizja/premia? Ponad pół roku temu podawali 5-15 tys. na B2B.

Febo Logistic Sp. z o.o. Nowy wpis

Jeśli jest Pan / Pani zainteresowany ofertą pracy w charakterze spedytora zachęcamy do przesłania aplikacji na adres mailowy praca@febologistic.com. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami, na rozmowie rekrutacyjnej podajemy wszystkie szczegóły dot. wynagrodzenia.

@Były kierowca

No a jeżeli robisz takie dłuższe trasy, które trwają więcej niż jest to zaznaczone, można liczyć na dodatkowe premie? Generalnie to ja jako samotnik nie mam nic przeciwko takim dłuższym trasom, pod warunkiem, że dostaje później wolne od pracy. Ile po takim wyjeździe mogę liczyć na odpoczynek ?

Były kierowca

Różnie siedziałem w domu. Czasami 2 dni, a czasami ponad tydzień. Wszystko zależy od tego czy zbiorą ci ładunki, bo z jednym ładunkiem cię nie puszczą w trasę. Masz czekać w domu na telefon od nich, jak w wojsku. Potrafią zadzwonić rano, że za 2 godziny jest wyjazd

@Były kierowca

Średnio siebie widzę w takiej pracy jak pomyślę, że muszę być cały czas pod telefonem. Za duża presja jak dla mnie. Można to jakoś pominąć. Firma uszanuje jak od razu powiem, że nie będę jeździł w dłuższe trasy niż dwa tygodnie? Jak w ogóle reagują na takie ' zgłoszenia' pracowników, że coś jest niezgodne z ustaleniami?

Febo Logistic Sp. z o.o. Nowy wpis

Dużo można o tej firmie powiedzieć dobrego, fajni spedytorzy, zawsze można się dogadać no i najważniejsze płatności zawsze na czas.

@Tomek

Mój tata właśnie chce aplikować na kierowcę międzynarodowego ;) Mógłbyś napisać ile średnio można dostać na rękę? Jak rotacja? Zależy mu na stabilnym zatrudnieniu, dobrze by było popracować w firmie dłużej. Orientujesz się może czy duzo chętnych jest tu do pracy na kierowcę?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Febo Logistic Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Spedytor transportu międzynarodowego ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

Febo Logistic Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Kierowca Międzynarodowy. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

Heniek

Cześć. Tak sobie wątek prześledziłem i widzę, że dawniej narzekaliście trochę na zarobki, które w tej firmie były. Od tego minęło już trochę czasu, dlatego chcę się dowiedzieć, jak wygląda to teraz? Ile można na start zarobić? Interesuje mnie praca jako kierowca. Aaa no i dawniej też pisaliście coś o spoko spedytorach. Tendencja się utrzymała? Bo teraz dobrych spedytorów znaleźć to spory wyczyn.

ja86

jedyna firma w minsku co płaci na czas!!!!!!!!!!!!!!!!

Turbinka
@ja86

Zarobki kształtują się w tej firmie przeciętnie (usunięte przez administratora)zł przez 3 lata. Pracy od (usunięte przez administratora).a na podwójnej podłodze załadunek na bazie min. 4 godz rozładunku w Irlandii w 3 miejscach. Rozbiórka naczepy z jednej i drugiej strony z podłogą jest to 134 elementy. (usunięte przez administratora)w

Nhu
@Turbinka

Kto ci kazał tam pracować ? Nie podoba się to trzeba było nie przychodzić.

Kamiś :)

Zdecydowanie polecam. Najlepsza spedycja z jaką miałem do czynienia. Współpracuje z firmą Febo Logistics sp. z o. o. 5 lat. Jak do tej pory nie było żadnych większych problemów. Płatności za faktury zawsze na czas regularnie a nawet przed czasem. Kontakt w razie potrzeby bezproblemowy. Spedytorzy odbierają telefon nawet w nocy jeżeli pojawił się jakiś problem. Współpraca z firmą Febo Logistics sp. z o. o. nie opiera się tylko na relacji klient kontrahent. Mając na uwadze dobro przewoźnika wspierają go, i pomagają rozwiązać wspólnie problemy, a w skrajnych sytuacjach jeżeli zaistniała sytuacja tego wymaga proponują pomoc prawną z kancelarii która ich obsługuje... :)

Febo Logistic Sp.zo.o.
@Kamiś :)

Cały zespół Febo Logistic z całego serducha bardzo dziękuje za piękną opinię i docenienie naszej pracy ???? Dla Państwa nieustannie rozwijamy się, dbając o wysoką jakość zarówno usług jak i współpracy. Serdecznie pozdrawiamy????

UTSzatkowski

Polecam firmę Febo. Pełen profesjonaliz i bardzo dobry kontakt ze spedytorem Panem Mateuszem. Towar na czas , brak postojów pod załadunkami i wyładunkami. Zapłata za faktury w terminach, żeby takich firm było więcej.

@UTSzatkowski

Bardzo dziękujemy za opinię. Takie informacje zwrotne dodają nam skrzydeł i motywują do dalszego wysiłku, by zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie do współpracy.

Jako pracownik byłem traktowany bardzo dobrze, pieniądze zawsze na czas, nigdy nie zostałem obciążony kosztami (w przypadku mandatów). Ekipa młoda i pomocna. Polecam tego pracodawcę!

Kierowca
@pracownik

Na jakie zarobki można liczyć ?

@Kierowca

Daj sobie spokój z tą firmą. Kolejnych 2 kierowców im odeszło. Więcej stania niż jeżdżenia i robota na podwójnej podlodze.

Jacek
@Były kierowca

Kolego możesz coś więcej powiedzieć o tej firmie , byłem na rozmowie

@Jacek

Kolego zapewne naobiecywali Ci złote góry. Zapewne rozmowa z mega kompetentną osobą Panią K. i sciema ile to zarobisz i że super robota na podwójnej podłodze. Chcesz to spróbuj. Jak nie masz rodziny. Naczepę bedziesz sam z wozkowym ladowal czesto caly dzien. Ciekawe czy o tym wspomnieli. Nawet na święta niepotrafia kierowców ściągnąć do domu.

@Były kierowca

Możesz napisać dlaczego odradzasz pracę w tej firmie? Co w Febo Logistic działa nie tak jak powinno? Opisz też jakie są plusy tego pracodawcy, każdy taki szczery wpis wiele wnosi i pomaga potencjalnym kandydatom w podjęciu decyzji.

FEBO LOGISTIC SP. Z O. O.
@Były kierowca

Szanowny Panie, Nie dokończył Pan jak dokładnie praca z podwójną podłogą w naszej firmie wygląda. Oczywiście, zdarzają się wyjazdy, gdzie załadunek trwa kilka godzin, ale nie wspomniał Pan o tym, że jeździmy do Irlandii i po załadunku kierowca nie dotyka naczepy przez kolejne 4-5 dni, co ma raczej istotne znaczenie dla pracownika. Więcej stania niż jeżdżenia - jest to nieprawdą. Jeżeli są przestoje, a takie zdarzają się w każdej firmie, każdy dzień jest płatny, tak samo jak dzień pracy.

Turbinka
@pracownik

Ja pracuje w tej firmie 3 lata i pieniądze otrzymuje 25-30go czy to jest na czas?

cam83

potwierdzam byly kierowca febo

Bożen
@Były kierowca

Były kierowca to po co przychodziłeś do tej roboty ? Mi od razu powiedzieli co i jak i tyle. Takie gadanie to sobie możesz wsadzić wiesz gdzie. Może przedstawisz sie z imienia i nazwiska i porozmawiasz jak dorosły człowiek a nie jak płaczące dziecko. Ja chciałem iść na chłodnie ale jest trudno w moim rejonie znaleźć pracę więc poszedłem do tej firmy. Jeden załadunek i mam spokój na około 5 dni dotykania naczepy. Kasa na czas i tyle.

Ben
@Były kierowca

To strasznie dużo jak na taką firmę xD Gościu jesteś śmieszny xD Rotacja w każdej firmie była i będzie takie życie i nie płacz xD

Weronika

Zakładam, że atmosfera w firmie jest dobra? Czytam wasze wpisy, i niektóre chwalą osoby pracujące w firmie :) To spoko, nie popsuło się nic? :D

FEBO LOGISTIC SP. Z O. O.

Bardzo prosimy o pilny kontakt pod numerem 25 758 67 02. Nigdy w naszej firmie opisana powyżej sytuacja nie miała miejsca. Prawdopodobnie jest to pomyłka lub oszczerstwo. Proszę o poważne podejście do sprawy, w przeciwnym wypadku wystąpimy na drogę sądową w celu wyjaśnienia sprawy.

Agata
@FEBO LOGISTIC SP. Z O. O.

Nie jestem pewna czy to nie jakaś reklama tylko, bo odnoszę wrażenie, że podobne wpisy już widziałam u innych firm. Co nie zmienia faktu, że faktycznie chyba warto to wyjaśnić?

Marlena

Dzięki za kontakt. Na szczęście mi też się udało odzyskać kasę. Nie odpuszczajcie krętaczom.

Joanna

Super obsługa w kwetiach odpraw celnych w transporcie międzynarodowym . Serdecznie polecam.

pedziwiatr

pracuje w febo od kilku miesiecy, wszystko tak jak bylo umawiane, pani karolina bardzo mila i na spedytor tez sie zna na żeczy

Łucja
@pedziwiatr

To fajnie! A jaką umowę Ci dali na początek?

dobry_szofer

Od niedawna pracuję w Febo jako kierowca. Zatrudniała mnie pani kierowniczka, tutaj wszystko tak jak się umawialiśmy. Zawsze można przyjsc i pogadac. Nie spotkałem takiej firmy gdzie spedytor pomaga zaladowac auto na placu, duzy szacun.

Agata
@dobry_szofer

Poważnie pomaga? Ja tak szczerze też pierwsze słyszę. A jak z trasami w takim razie, jak oceniasz ich organizację?

Magdalena

Ktoś pisał o pracy kierowcy samemu ładuje się naczepę cały dzień, a czy po takim całodziennym ładowaniu od razu jedzie się w trasę czy dopiero po jakiejś przerwie na odpoczynek?

Karol
@Magdalena

W trasę

@Magdalena

Szanowni Państwo, Nigdy nie ukrywamy iż załadunki naczep z podwójną podłoga bywają czasochłonne, ze względu na specyfikę naszej działalności. Nie bywają to działania "całodzienne", gdyż realnie stało by się nie opłacalne. Jednakowo respektujemy wszelkie uwagi dotyczące kondycji i samopoczucia kierowców, tak samo jak respektujemy normy ich pracy i jazdy.

Aneta
@Karol

no ale jak to tak, bez odpoczynku ?

@Aneta

Szanowni Państwo, Tak jak wspominaliśmy powyżej, w całości respektujemy normy pracy i jazdy kierowców międzynarodowych. Trasy planowane są zgodnie z realnymi czasami przejazdu na trasie Polska - Irlandia, Irlandia - Polska. Również dzięki tak długim odcinkom tras załadunki i rozładunki nie odbywają się zbyt często w skali miesiąca, w przeciwieństwie do prac realizowanych na tzw. przerzutach.

Justintime

Firma szuka kadrowej, czy warto skladac do nich CV? Jak pracuje sie u nich a biurze?

Agnieszka Dmowska

Polecam firmę Febo Logistic, profesjonalna obsługa, płatność na czas, dobry kontakt ze spedytorami.

Czy w Febo Logistic Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Filozof

Na działalności propozycja 30 dni liczone z końcem miesiąca czyli od 30 do 59 dni. Wypowiedzenie 3miesięczne z podobną nutą czyli w skrajnym przypadku 1/3 roku bez dnia. OBŁĘD

@Filozof

Szanowny/a Panie/i Pierwszy miesiąc współpracy rozliczamy w ciągu 3 - 5 dni od otrzymania faktury za zlecenie transportowe. Kolejne miesiące współpracy to termin 30 dni od końca miesiąca. Wypowiedzenie umowy to 3 miesięczny okres, natomiast w przypadku, w którym to rozwiązanie umowy nie koliduje z naszymi projektami - jesteśmy gotowi na zawarcie porozumienia i możliwe jest zakończenie współpracy nawet w ciągu tygodnia od podjęcia decyzji o zakończeniu współpracy. Wszystko jest kwestią rozmowy. Do tej pory nie zdarzyło nam się, aby jakikolwiek przewoźnik będący na stałej umowie z nami wypowiedział ją, dlatego nie możemy wskazać konkretnych przykładów, ale możemy opisać nasze podejście do tego typu problemów. Pozdrawiamy, zespół FEBO LOGISTIC

X

????????

Zostaw merytoryczną opinię o Febo Logistic Sp. z o.o. - Stojadła

• Jak się pracuje w Febo Logistic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Febo Logistic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Febo Logistic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Febo Logistic Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Szkolna 10
    05-300 Stojadła