Opinie o Nov-Weld Sp. z o.o. w Miszewko

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Nov-Weld Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Nov-Weld Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nov-Weld Sp. z o.o. w Miszewko

Pracownik były

Widać potrzebują ludzi więcej magazyn , serwis itd.. odradzam w tej firmie pracy jak się jest rodzina w niej to tylko wtedy warto pracować, nie wspominając o kierownikach na działach

Cześć, a gdzie są oferty na ten cały magazyn? w sensie chłopaki tu wyżej piszą o tym, że są znowu jakieś naboru a mnie ostatnia oferta która się do niego nawinęła na necie nie jest w ogóle z tego roku. jakieś bonusy podorzucali? Kiedyś luxmedy już były i multisporty z tego co czytam. A jakieś inne rzeczy? Bony / premie świąteczne są? wiadomo?

Patryk

Pracuje w tej firmie od 10 lat, poniżej parę faktów: 1. Pensje zawsze na czas, 2. Wypłacane wczasy "pod grusza", 3. Wszystkie nadgodziny- płatne, 4. Prywatna opieka medyczna- Lux Med, 5. Karta Multisport, 6. Obiady dla pracowników, 7. Imprezy integracyjne 8. Pełna odzież robocza i dostęp do narzędzi pracy, 9. Przyjazny zespół, 10. Wielu pracowników z dużym stażem, 11 Firma nastawiona na rozwój, właściciel interesuje się losem pracowników,

były pracownik Nowy wpis

Fakt że wypłaty są na czas, lepiej płatne nadgodziny i obiady to zalety, lecz minusów jest więcej Pan Sebastian ma rację, wielu pracowników wyżej głowę ma niż ***. Mało zainteresowani prezesi, rozkojarzeni, krzryczący dyrektor i ogólny bałagan organizacyjny. Pracowałem tam rok temu, dobrze wspominam kolegów z magazynu i to tyle. Opinia Pana Patryka nie jest obiektywna

Olcia Nowy wpis
@były pracownik

Co w zasadzie w tej opinii może nie być obiektywnego? Pensje są terminowe, nadgodziny płatne i tym podobne? Co jeszcze składa się na te ewentualne minusy o których warto byłoby wiedzieć przed zatrudnieniem się?

Pokazał mi się taki wypunktowany komentarz w którym zamieszczonych zostało kilka faktów przez jednego z Pracowników. Widnieje taki punkt o tym, że pracuje wiele osób o dużym stażu. jaki okres czasu można przy tym rozumieć? I czy przypada za niego cos dodatkowo? podwyżka?

Czy w Nov-Weld Sp. z o.o. obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Business Development Manager umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 10 grudnia na Pracuj.pl.

Patryk

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nov-Weld Sp. z o.o. na stanowisko Internal Auditor bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Menadżer Menadżerka ds. Sprzedaży (KAM)
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Kierownik operacyjny
Gremi Personal Sp. z o.o.

W tej ostatniej opinii miało być się nie staraj czy się staraj jednak? O premie to już podwójnie pytali, krótko pisząc ich nie ma? A co z tym sprzętem, który oferują Informatykowi? Kiedyś była oferta na stronie Trójmiasta na helpdesk i nie precyzują tego w treści. jaki laptop? Są dodatkowe monitory?

Pracownik były

Becia

Myślicie, że z tym księciem to chodziło o pracę na magazynie w Miszewku? taka ofertę widziałam z tego okresu, kiedy opinie były publikowane, swoją drugą jak duzy to maga? wiadomo ilu osób potrzebna do obsługi? z opisu wynikała stała podstawa czy do dziś są jakieś premie? ile się zarabia?

Stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie na czas.

Szukają chyba księcia z bajki. Ryzykuję, aplikując na stanowisko w tej firmie, wiedząc co to za (usunięte przez administratora) a oni nadal szukają.

Janos

Zgadza się tkz. (usunięte przez administratora)odradzam współpracę !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Nov-Weld Sp. z o.o. - Miszewko

• Jak się pracuje w Nov-Weld Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nov-Weld Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nov-Weld Sp. z o.o.?

Nov-Weld Sp. z o.o.
  • Słoneczna 9
    80-297 Miszewko
  • NIP: 5840453841 REGON: 190368333 KRS: 0000105286

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042