Opinie o Elsik Sp. z o.o. w Żukowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Elsik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Elsik Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elsik Sp. z o.o. w Żukowo

Sylwia Nowy wpis

Szukają pracowników do budowy boisk. Dają darmowe zakwaterowanie, dojazd do pracy i premie, można iść na przyuczenie. Tylko ciekawe, za ile? Ktoś z Was może odpowiadał na ich ogłoszenie z grudnia i już wie, jakie stawki?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy w Elsik Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Piotr Nowy wpis
Klient

Firma oferuje rozsądne warunki pracy lecz w tym jest problem że nie ma możliwości kontaktu telefonicznego

aannajarrek@gmail.com Nowy wpis
Kandydat

Dzień dobry jestem zainteresowany pracą jak najbardziej nie posiadam CV,dlatego piszę wiadomość proszę o opisanie lub oddzwonienie mój email aannajarrek@gmail.com numer telefonu 533 199 786.Arkadiusz Komatowski.

logo firmy Pracownik budowlany
(5 opinii)
logo firmy Doradca Energetyczny
Columbus Elite S.A.
(180 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kompletowanie zamówień/ order picker
KBTI Poland
(199 opinii)
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(83 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Piotr
Kandydat

Owszem recenzja na temat firmy jest zadowalająca tylko w tym jest jeszcze problem że jest kontakt telefoniczny utrudniony . Jestem osobą dyspozycyjną która jest w gotowości podjąć pracę w tym kierunku budowlanym lecz jak wchodzę na stronę oferty pracy to nie ma kontaktu telefonicznego by mógł zasięgnąć informacji i możliwości podjęcia pracy , z tego powodu bardzo proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 661-885-880 . Z poważaniem Piotr podgórski

Zostaw merytoryczną opinię o Elsik Sp. z o.o. - Żukowo

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Elsik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elsik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kościerska 8 F
    83-330 Żukowo
  • NIP: 6793088782 REGON: 122764065 KRS: 0000447478

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Przejdź do nowych opinii