Opinie o Fello Sp. z o.o. w Dankowice drugie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Fello Sp. z o.o., i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Fello Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fello Sp. z o.o. w Dankowice drugie

Agnieszka Nowy wpis
Klient

Usługa na najwyższym poziomie. Perfekcyjne wykonanie i montaż. Duży wybór produktów i wysoka jakość materiałów. Końcowy efekt bardzo dobry - estetycznie i nowocześnie. Zachęcam do skorzystania z usług tej firmy, są naprawdę godni polecenia ????✅!! :)

Grażyna Nowy wpis

Potrzebuję porady, bo znalazłam ogłoszenie o pracę na stanowisko biurowe ale nie znalazłam żadnych konkretnych opinii na temat funkcjonowania firmy i zarobków. Jakie oferują warunki pracy, może wiecie coś więcej w temacie i poradzicie? Polecacie składać tutaj CV, gdybym się czegoś dowiedziała to też na pewno dam znać. Z góry dzięki

Tymek Nowy wpis

Świetna firma, zbiera zasłużenie bardzo dobre opinie jako profesjonalista w tym co robi, polecam pracę.

Administrator

No i jak ma się firma Fello Sp. z o.o. w mieście Dankowice drugie? Coś się dzieje w przedsiębiorstwie? Oczekujemy na aktualne info.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024

Zostaw merytoryczną opinię o Fello Sp. z o.o. - Dankowice drugie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Fello Sp. z o.o.