Opinie o Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Dobrze znany

Praca dla skonczencow tyrasz 10 lat i nic z tego nie masz. Przybyliski Szef zachowuje się jak Clint Eastwood. Nie pamięta nawet imion pracowników co pracują tam po 10 lat i zwraca się do nich ej ty. Hehe a drugi tyczynski to dobry Wujek.wujek samo zło. Odwróci się do niego plecami a poczujesz się jak (usunięte przez administratora) w kryminalne. Doprowadzają składki od najniższej krajowej bo wykwalifikowany pracownik uzera się z nowymi tyra za nich i ma 50 gr brutto więcej a nowi jak tylko się ogarną jaki tam (usunięte przez administratora) to dają dla i przychodzi nowy głupek i od nowa. Haha. Gdyby nie zaliczki to ludzie by tam im pół zakładu wnieśli. Szefowie myślą że to lata 90 i innej pracy nie ma tokarz fachura ma tam na godzinę może że 13 14 zł na rękę z doświadczeniem ponad 20 letnim. (usunięte przez administratora) tacy jak Morawiecki myślą że mają klasę bo mają kasę kosztem ludzi. No i ten pijak śmierdzi co pracuje w kontroli jakości na pakowaniu grzejników. Trupa by postawił na nogi. Przy nim to bociany startują do góry nogami. Nie myślcie że ta opinia to przesada. Ta praca to prawdziwy survival życiowy. Po nie życie staje się prostsze bo jeśli wierzysz w piekło to właśnie praca w alplascie. Wiem bo straciłem tam kawał życia. Wolałbym pakt z diabłem popisać a moim byłym szefom w mordę napluc za stosunek do ludzi. Żadnej formy rozwoju. Tylko cofanie się w nim. Dział spawalni to istne sanatorium. Spawaja gazowo świata nie widać. To zdrowe jest niech wdychaja. Gość na polecę od grzejników chromowanych popijać voodke rosolkiem Knorr, a pozdrów dla kcyni haha po kilkunastu latach nawet jego spuścił jak (usunięte przez administratora) w kiblu ale tu się akurat nikt nie dziwił. A i jeszcze ten tekst pseudo szefa gdy idziesz po podwyżkę,, ja bym Ci dał ale nie mogę, po czym za jakiś czas leci do Japonii a jak wróci to drugi pseudo szef leci np na Cypr. Skorwysyny konkurują że sobą chyba nawet głupia wodę z netto ciężko im kupić. Mógłbym tak jeszcze długooo. Ale bym ich zniszczył i by mnie pozwala. Dlaczego na firmowej stronie nie ma żadnych opinii? Bo negatywne usuwa nieudolny informatyk a pozytywnych po prostu nie ma. Robota dla masochistow.

Karol
@MADA

A dlaczego już tam nie pracujesz?

Wiecie może co się teraz dzieje na produkcji? tak jak kandydat pisał jakoś w październiku to oferowane były przedziały placowe od 4 400 do 5 800 zł. czy do teraz po podwyżce minimalnej jest więcej? i czy cokolwiek zmieniło się w warunkach zatrudnienia?

MADA
@Dobrze znany

Któż to tak negatywnie opisuje firmę w której ja przerobilem też parę latek i na moje szczęście już tam nie pracuję ????

Byku
@Dobrze znany

masz rację tak jest dokładnie jak opisujesz

Karol Nowy wpis
@MADA

A dlaczego już tam nie pracujesz?

Do dziś na ludzi nie można narzekać? W ostatniej opinii ktoś pisał o tym, że normalnie chyba można się zgrać. Była po prostu oferta na LinkedIn jakiś czas temu na produkcje / pakownie no i podano w niej widełki od 4,4 tys do 5,8 tys. ciekawi mnie od czego mogą w praktyce zależeć. Omowi ktoś te rozbieżności? jakie opinie odnośnie pracy w tamtym roku?

Niedoszły brygadzista

Firma całkiem źle zarządzana. Rodem z PRL. Całkowity chaos. Brak logiki. Złom trzymany na magazynie 10 lat przekładany z kupki na kupkę, a miejsca brak. Przeszedłem rekrutację na stanowisko brygadzisty, umawialiśmy się na stawkę X, na możliwość rozwoju, na to, że wniosę swoje doświadczenie do firmy i poprawię to co kuleje. Skierowanie do lekarza medycyny pracy wystawione był na brygadzistę, na umowie dostałem pakowacza, z zupełnie inną stawką niż się umawialiśmy. Na nic się zdała rozmowa z szefem w kontekście tego na jakie stanowisko się rekrutowałem i jakie dostałem. Miałem inne propozycje i odmówiłem jedynie ze względu na posadę. Stawki 18-20zł brutto. Nikt o zdrowej samoocenie długo w takiej firmie nie popracuje. Upały na hali! Zakład nie zapewnia wody w upały, ponoć dają 30zł na wodę ja nie dostałem. Tydzień pracowałem na czarno, bo nie mogli znaleźć lekarza na badania do pracy. W wielkiej Bydgoszczy - tak firma lubi żartować sobie z ludzi i okazywać im brak szacunku czy wprowadzać nerwową atmosferę. 2 tygodnie pracowałem w swoich ubraniach, też o rekompensacie czy środkach czystości nie słyszałem za zużywanie swoich prywatnych rzeczy nie słyszałem ani słowa i wątpię w sens rozmawiania na ten temat z przełożonymi. Nikomu nie przeszkadzało, że nie mam butów z metalowymi noskami, mogłem pracować w trampkach przy konstrukcjach stalowych. Po prezentacji na spotkaniu rekrutacyjnym powiedziałem o swoich oczekiwaniach i pomysłach i szef sprawiał wrażenie, że się dobrze zrozumieliśmy. Szukałem firmy na dłuższą współpracę, podkreśliłem, że wróciłem z zza granicy i chcę normalnie żyć i się rozwijać oraz przynosić korzyści dla firmy. Stawka 2700 netto za miesiąc. Tyle co tygodniówka w Niderlandach a jedzenie w Polsce kosztuje tyle co na zachodzie. Tak wygląda szacunek zakładu poprawczego alplast do pracownika. Kończąc temat podsumujmy - wyzysk i kłamstwa.

Kadrowa
@Niedoszły brygadzista

badania lekarskie miał Pan umówione na ten sam dzień, co przyszedł Pan do pracy, ale zaspał Pan. Na godzinę 17:00!!!!! Pracował Pan u nas raptem 2 tygodnie. Nie wiem, jak po tak krótkim okresie pracy można oceniać w ten sposób firmę. Pisze Pan opinię negatywną, kiedy jeszcze Pan u nas pracował, bo zwolnił się w sierpniu i to z dnia na dzień, bez jakiejkolwiek rozmowy, rzucił Pan wypowiedzenie. Co więcej, w międzyczasie, wysłał Pan CV na inne stanowisko w naszej firmie, znaczy, że już wcześniej miał Pan zamiar nas opuścić.Ciekawe.

Niedoszły brygadzista
@Kadrowa

Proszę się ustosunkować do całości wypowiedzi i trzymać się faktów. Na przyszłość polecam zapoznać się z literą prawa pracy a nie tworzyć je po swojemu ,,jak nam wygodniej"...

Tu Waldemar
@Niedoszły brygadzista

Mówiłeś coś na mój temat ?

Tu Waldemar

W co Ty grasz?

Andrzej Kwaliński (PIP)
@Kadrowa

Proszę o wyjaśnienie, dlaczego Państwo zatrudniacie pracowników bez jakiejkolwiek umowy? Takie praktyki są przestępstwem!

DRIVER
@Niedoszły brygadzista

Posłuchaj łysa pało jak Ci było tak dobrze u Wiatraków to po jaki chuj wróciłeś ? Też pracowałem za granicą i zapewne kopę lat więcej jak Ty wróciłem do Kraju ale z myślą jakie są tu realia i zarobki / ale już w domu ! starczy już włóczenia się po świecie ! a takiej ekipy jak tu i jak długo żyję to jeszcze nie spotkałem / jak jedna rodzina

Urszula
@DRIVER

Jak jedna rodzina? Brzmi w takim razie o wiele bardziej pozytywnie. A opowiesz o tym w takim razie coś więcej?

DRIVER Nowy wpis
@Urszula

Myślę że wystarczy tu popracować i poznać tych ludzi i zżyć się z nimi .Ja osobiście nie narzekam

Brałeś udział w rekrutacji do Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bożena

Czytając takie opinie zastanawiam się na ile wynikają one z osobistych nieporozumień a na ile faktycznie świadczą o firmie. Idąc tą drogą w zasadzie trzeba byłoby odrzucić większość firm, które szukają pracowników.

Rafał
@Bożena

Czego tu nie rozumieć... Firma nastawiona na wyzysk kosztem okłamywanych pracowników. Idź i przekonaj się na własnej skórze czy to osobiste nieporozumienia czy (usunięte przez administratora)

Rafał
@Rafał

Napisałbyś coś więcej odnośnie warunków pracy? Ciężko cokolwiek wywnioskować i wyciągnąć jakieś konkretne opinie o pracy w tej firmie.

CBŚP

Firma dla dewiantów seksualnych, sami wykolejeńcy od biura po sam dół. (usunięte przez administratora) molestowanie, ubliżanie na każdym rogu. Jeśli siedziałeś w kryminale, to Ci się może spodobać.

Aśka

To prawda.., sama miałam wciskane palce w pupę, mam traumę do teraz.

Polak
@CBŚP

Możesz coś dokładniej powiedzieć o pracy. Ile zmian w jakich godzinach pracujecie, jak weekendy. Jak wygląda wynagrodzenie i jak wypłacane (czy regularnie).. Ile przerw i jakie długie. Co z urlopami oraz dodatkami wczasy pod grusza, premie, dodatki na święta.

Tobiasz

Co to ma znaczyć ten dzień próbny?

Magda
@Tobiasz

To nie jest cały dzień próbny, tylko 2-3 godziny. Chodzi o sprawdzenie siebie i pracownika, czy się nadaje, czy taka praca mu odpowiada.

Honorata
@Magda

Z Twojego wpisu wynika, że nowy pracownik jest zatrudniany na próbę na kilka godzin, żeby udowodnić, że nadaje się do tej pracy w Przedsiębiorstwo Alplast. A czy są one płatne? I czy to oznacza, że pracodawca nie oferuje szkoleń stanowiskowych?

Pedro-spawacz
@Magda

Magda, mam du żeEGO. Umówisz się ze mna po robocie na herbate?

Mateusz

@ja a ile trwa okres próbny w takim razie?

Michalina

Czy dzien próbny jest płatny ?

@Michalina

Nie

Miłosz

Myślę, że tylko zadowolenie z pracy mogło spowodować taka ciszę na wątku. Może jednak podzielicie się aktualnymi informacjami?

Tomasz

Dobra praca może być powodem takiego spokoju, polecam firmę!

Luidzi

Macie jakiś powód, że przestaliście korzystać z forum? Warto starać się o pracę/

spawacz

Dzień dobry. Ostatnia opinia z 2018.Firma się ogłasza .Jakie warunki są na stanowisku ślusarz-spawacz?

Dobrze znany

A i (usunięte przez administratora) się tam prawie wszyscy ci wporzo to wiedza którzy niech nie biorą tego do siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o.
  • Rynkowska 2
    85-503 Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Alplast Sp. z o.o.