Opinie o Oto-Car Jakub Otomański w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Oto-Car Jakub Otomański. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Oto-Car Jakub Otomański o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oto-Car Jakub Otomański w Pabianice

Też natknąłem się właśnie na te ofertę na lawetę o której tu piszecie. Mam papiery i zastanawiałem się czy jeszcze nie będą brać do siebie skoro tyle osób było potrzeba. ja bym chciał przyjść na część etatu to w zasadzie jak teraz stawka godzinowa kierowcy jest liczona od tego roku?

Niezadowolony klient Nowy wpis

Nie polecam tego komisu, jeżeli ktoś ma tam zamiar kupić samochód to odradzam. To złomy z przekręconymi przebiegami. Poszukuję osób, które również zostały oszukane przez Pana Jacka Otomańskiego, by złożyć zbiorowy pozew oraz zawiadomienie do prokuratury. Omijajcie komis szerokim łukiem!

Czy zdarzają się nadgodziny w Oto-Car Jakub Otomański?

Klient Nowy wpis

Bardzo dziękuję za miłą obsługę auto fajne klient zadowolony

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Oto-Car Jakub Otomański? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Klient P.Tadeusz

Kupiłem tam łącznie ponad 10 aut wszystkie super I proszę nie wierzyć w jakieś brednie które pisze zp pełna satysfakcja super

Klient

Bardzo rzetelnie fajna obsługa samochody ładne polecam

Honorata

widzę po ostatniej z opinii, że klienci mogą liczyć na indywidualne podejście, pracownicy także? Widziałam, że szukali jakiś czas temu kierowców lawety i było podane, że chcą pięciu kandydatów. Wyjaśni mi ktoś po co aż tyle osób? Faktycznie są takie obroty tymi autami i każdy jednocześnie będzie jeździł?

@Honorata

Logika podpowiada, że jest to nie możliwe aby jednym samochodem jednocześnie jeździło 5 osób, prawda ? Zapraszam do kontaktu telefonicznego to wszystko dokładnie opowiem jak wygląda u nas praca. Pozdrawiam

Agnieszka

Widzę, że stosunkowo niedawno szukali kierowców lawety :) W ogłoszeniu było napisane aż o 5 wakatach, ciekawi mnie czy wiecie może, jak firma stoi z przyjęciami aktualnie? Może jakieś miejsce jest wolne? Tata bylby zainteresowany pracą, szczególnie że proponują fajne pieniądze (5 500–7 000 zł) i elastyczny grafik. Jak jest z tymi warunkami, faktycznie wszystko się zgadza?

@Agnieszka

Może lepiej zapytać osób które aktualnie pasują. Oczywiste chyba jest , że osoby które juz nie pracują ( z różnych względów) mogą wystawiać negatywne opinie. Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu.

Grażyna

Szukał pięciu kierowców na lawety, ale to było pod koniec roku chyba, więc te wynagrodzenie 5 500–7 000 zł brutto, to chyba od stycznia wzrosło, co? Raczej firmy ze względu na drożyznę dawały podwyżki...

@Grażyna

Chętnie zapraszam do kontaktu telefonicznego udzielę wszystkich informacji na temat aktualnych zarobków.

Szef

Nick nick zapraszam na plac do weryfikacji a nie pisać jakieś bzdury o przebiegu...

Nik Nik

Nie polecam, samochody z nie oryginalnymi przebiegami samochod 160tys a okazało się 500 tys

Grim
@Nik Nik

Myślisz ze cofają liczniki w tym komisie? Czy ktoś wie czy było więcej takich sytuacji?

Justyna

Fajny komis wymiana na inne auto bez problemu miła obsluga

Zdzichu Pierdzichu

Siemano Panie handlarz widze że Pan dalej swoje .Sprowadzasz Pan chrupki z magicznymi przebiegami a ceny to u Obajtka na Orlenie są bardziej przystępne.Przestań się Pan ośmieszać i zacznij Pan poważnie podchodzić do ludzi a nie robić z nich (usunięte przez administratora) i wciskać im kit że np Paserati w Dieslu z 1998 r ma 200 tysi z kawałkiem albo Golf z 98 niecałe 200 Koń by się uśmiał

@Zdzichu Pierdzichu

Siemano Zdzichu, zapraszam Pana na oględziny pojazdów, z wielką chęcią a nawet ogromną przyjemnością wszystkie przebiegi potwierdzimy. Jeżeli ceny dla Pana są zbyt wysokie przygotujemy dla Pana specjalną ofertę kredytowania , może wtedy uda się zakupić wymarzony pojazd. Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy

@Szef

Nie skorzystam bo pęknę ze śmiechu i dopiero będzie a tak na marginesie gdzieś Ty chłopie widział w Megance materiałowy dach i szyby elektryczne z tyłu a w Polo te elektryczne szyby, lusterka to chyba piękny sen no i podgrzewanie lusterek to chyba suszarką Panie handlarz a wisienka na torcie to Focusik z Dieselkiem i MAGICZNYM przebiegiem poniżej 200 tysi.Czlowieku byle (usunięte przez administratora)spojrzy choćby na kierownicę po której widać że autko ma duuuuuzo więcej niż na liczniku

Zdzichu Pierdzichu

No Panie Handlarz widzę że Pan przechodzisz samego siebie.Te chrupki co Pan zaczynasz wstawiać to mają już status zabytków a ceny ło Panie lepsze jak z kosmosu kto Ci człowieku da za 27 letnie auto 5 tysi i weż chłopie czytaj co wypisujesz bo ja w tym Twingusiu elektrycznych szyb i lusterek nawet przez lupe nie widziałem

Irina

Kupiłam rozbiłam ale polecam pomogli przy wszystkim

Mateusz

Bardzo polecam fajna rozmowa panowie doradza I pomoga

Agnieszka

Czy Pan Jakub zatrudnia swoich pracowników? Nie ma tutaj żadnych opinii od nich, albo ja po prostu ich nie widzę. Ktoś coś wie? Wlaściciel dziala sam? :)

Zenon

Kupiłem Focusa polecam rewelacja

Pawel

Polecam

Szef

To od siebie dodam następny sprzedany następny klient zadowolony

Zostaw merytoryczną opinię o Oto-Car Jakub Otomański - Pabianice

• Jak się pracuje w Oto-Car Jakub Otomański?

Zobacz opinie na temat firmy Oto-Car Jakub Otomański tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oto-Car Jakub Otomański?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 15 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Oto-Car Jakub Otomański
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Partyzancka 6
    95-200 Pabianice