Sg-Auto Sebastian Głogowski

NIP: 7292278153 REGON: 100642451

Sg-Auto Sebastian Głogowski

Opinie o Sg-Auto Sebastian Głogowski

Onn

Nie polecam oszust auto mialo miec przebieg 230 tys. A mialo prawie 300tys sprzedajacy zapomina poinformowac o braku przegladu i stan jaki jest na foto jest nieadekwatny do stanu rzeczywistego. Moje sugestie dla Sg-Auto Sebastian Głogowski: Nie handluj tymi zlomami

Krytyk

Niekulturalny pseudo sprzedawca. Nie potrafi w żaden sposób przyjąć krytyki. Przygotujcie się że jeśli typowi się coś nie spodoba to wyrzuca z posesji... Bo się Pan zdenerwował... Nie polecam

Yala
@Krytyk 12.04.2018 16:02

Ciekawe że o tym ktoś wspomina... Też miałam nieprzyjemnosc poznac tego "uroczego" jegomościa...

Zostaw opinię o Sg-Auto Sebastian Głogowski - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sg-Auto Sebastian Głogowski