FN Consulting Sp. z o.o.

Adres: Łojewska 20 lok. 112, 03-392 Warszawa

NIP: 5291801172 REGON: 146660542 KRS: 0000467060

FN Consulting Sp. z o.o.

Opinie o FN Consulting Sp. z o.o.

Luki

Dziady i nic więcej!ja odzyskałem swoją kasę ledwo co:).Gorzej z pitem.Jest jeszcze grono kierowców co mają nie wypłacona kwotę ok 7tys lub powyżej.Auta już przejęte przez kogo innego.Spedytorka to już wgl czarna magia...Nie polecam

xyz
@Luki 11.02.2019 16:11

jak odało Ci się odzyskać swoje pieniądze?! Może zdradzisz przepis!!

Szerlok
@Luki 11.02.2019 16:11

Są firmy gdzie nie mają po 80 tys. Wypłacone!!

Lis

(usunięte przez administratora) i nieudacznicy. Zero organizacji zero pojęcia o branży. Kierowca busem na 10 miejsc paletowych jedzie przez pół europy z jedną paletą bo oni nie biorą doładowań po drodze. No (usunięte przez administratora) dramat haha. Spedytorka idiotka nic nie umie załatwić. Właściciele obrabiają sobie (usunięte przez administratora) na wzajem. Samochody w lizing, karty paliwowe trzeba spłacać a tu nie ma z czego bo nie uzyskują żadnych przychodów. Kasę firmową wyciągają na splate alimentów. Pracownikom nie płacą i mają ich w (usunięte przez administratora) ci się oczywiście zwalniają a na ich miejsce szukają nowych jeleni. Nie idź tam!

Hahaha
@Lis 15.06.2018 19:38

Ale Ty inteligentny jestes kolego, tam busów 10ep nie było!! Pisowania leasingi tak się piszę!

Eryk

Nawet najlepszym czasami przydarzy się błąd!!

Szer

Witam Zostałem również oszukany na pokaźną sumę ,zapraszam do kontaktu emailowego aby ustalić szczegóły dalszego postępowania wobec tej firmy szerlokholms86@wp.pl pozdrawiam

Gutek

Czy macie jakiś powód, że jest taka cisza?

Wiktor

Jeśli faktycznie jest tak źle to przecież nikt nie trzyma na siłę!!!

Xyz

W życiu nie spotkałam wiekszych oszustów! Oczywiście pensja nie wypłacona jak u kolegów. Brak kontaktu ze strony pana Dariusza S i Dariusza L jeśli temat im nie pasuje! To jak traktują pracowników ma wiele do życzenia!

srebrny

Potwierdzam opinie kiero i Grubego, nie polecam firmy, która nie wywiązuje się z umowy-nie płaci pieniędzy

Gruby

Jest to zla firma nie polecam problem z wyplata odcinanie pensji za nic jazda po 20h na dobe i nieogarniety spedytor jeszcze raz nie polecam

kiero

Nie polecam nie płacą pieniedzy

kiero

Nie polecam Darek L oszust!

Zostaw opinię o FN Consulting Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FN Consulting Sp. z o.o.