Opinie o Lena Wilków Sp. z o.o. w Świerzawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lena Wilków Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lena Wilków Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lena Wilków Sp. z o.o. w Świerzawa

Zdziesław Nowy wpis

Doszły mnie plotki iż firma dopuszcza się stalkingu (przeróżne jego formy) w gronie pracowników na różnych wydziałach, w różnych tematach egzystencji społecznych (wszelkie nauki), co jest niezadowalające... Ponoć wynagrodzenie jest niestosowne do czynności jaką wykonują pracownicy, a oczekiwania wobec pracownika wychodzą po za zakres obowiązków. Informacje poparte ludźmi którzy tam pracują.

hkemeke Nowy wpis

Swego czasu... kiedy.... i obecnie, firma dopuszcza się stalkingu w gronie pracowników a nawet w biurze bez wiedzy parowników biura w różnych tematach, życiowych ( etyka, moralność, kolesiostwo ), społecznych i politycznych a biuro broni pracowników tych którzy są na rękę strasząc sądem. Nie polecam zakładu... rób wiele za niewiele, czyli minimum wynagrodzenia... tłumacząc się prozaicznymi słowami.. tuż to hipokryzja złodziei. Prawo w tym zakładzie to iluzja, zwłaszcza kiedy poszkodowanych chłop zostaje instruktorem w szkoleniu BHP nagrania wideo, a sam poszkodowany pozywa zakład za pomówienia do praw. Częste zastraszanie przez kierownika głównego, praktykujące politykę strachu oraz jego podwładnych. Podwyżka w tym zakładzie to iluzja dla nie myślących racjonalnie logicznie, takich szuka ten zakład, nie znających/rozumiejących przepisów prawa, samo dno społeczne.

Niedawno zakończył się proces rekrutacyjny na stanowisko Operator Obrabiarek CNC w firmie Lena Wilków Sp. z o.o.. Czy wie ktoś, jakie mają oczekiwania wobec kandydata?

lipton

oczekiwania to = rób i wiedz wiele, za niewiele na wypłacie

@lipton

Zapraszam do złożenia cv na Lenawilkow@lena.com.pl. Oferujemy również przyuczenie do zawodu w przypadku gdy kandydat ma predyspozycje do pracy jako Operator. Pozdrawiam

lipton Nowy wpis
@Lena Wilków Sp. z o.o.

Po co składać podanie jak ma się 101% informacje od pracowników zakładu, gdzie motywacje do pracy nagradza się (usunięte przez administratora) manipulacją właściwej wykładni praw pracy w logicznym rozumowaniu społeczno-ludzkim. Przyuczenie odbywa się kosztem innych, którzy nic z tego finansowo nie mają, a przekłada się to na, być może "dobra" produkcji. Zakład dysponuje zasobem roboczym z ukrainny, lecz efekty ich pracy dalekie są od oczekiwań a wynagrodzenie znacznie większe od 20 letniego, doświadczonego pracownika "fizyczno-umysłowego" na produkcji.

posłaniec zagłady Nowy wpis

Ostatnimi czasy firma przyjęła kobiety na wydział W2, co w efekcie doprowadziło do wielu pomówień w kwestii płciowych, zakłamania i hipokryzji jak i zastraszania ze strony kierownika Lipińskiego (usunięte przez administratora), Gudz (usunięte przez administratora) oraz kobiet(usunięte przez administratora) którym nie pasował sposób bycia innych, z nimi prących (poglody, podejście do pracy, manipulacja kobiet), naruszając kodeks pracy i etykę w tym. Typowa działalność dla ludzi bez honoru dla kasy, udających religijnych, dla udawanej korzyści, wyłącznie. Szkoda czasu na ten cyrk. Nie polecam tokarz ma 3600zł na rekę.

byly_pracownik

Pracowałem pewien okres. Zarobki słabe, perspektywy średnie. Jeśli komuś nie zależy na zarobkach, a pracy dla idei, to polecam. Jeśli ktoś chce się rozwijać, poszerzać wiedzę oraz nieco lepiej zarobić, to praca w Lenie nie będzie odpowiednim miejscem. Na plus, to atmosfera pracy i pomocny zespół (przynajmniej w biurze konstrukcyjnym).

@byly_pracownik

Trudno odnieść nam się do Pana anonimowej opinii , doceniamy jednak, że niektóre aspekty pracy w firmie Lena zasłużyły na Pańskie uznanie. Dziękujemy za wyrażenie opinii i życzymy Pracodawcy, który będzie godnym partnerem w Pana zawodowym życiu. Z poważaniem Zespół Lena Wilków sp. z o.o.

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Lena Wilków Sp. z o.o. na stanowisko Konstruktor - Technolog? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Tak masz rację, przez 7 lat pracując na różnych stanowiskach dając z siebie dużo dostawałem nie wiele nie pijąc nie kradnąc złomu nie chodząc na L4 to fakt widocznie wiesz lepiej zarabiasz sporo. Jeżeli chcesz się przekonać porozmawiaj z ludźmi przekonaj się jak to jest nie siedząc w biurze tylko na produkcji chyba że jesteś jednym z tych co przyjdą posiedzą przy kawie pokręcą się i wrócą do domu mówiąc żonie jak bardzo jesteś zmęczony. Ja nie jestem od narzekanie jak to nazwałeś, jestem jednym z wielu który na prawdę pracował ( nie raz mnie (usunięte przez administratora)na sobotę lub nadgodziny) więc z pozdrowieniami dla zakładu Lena, szanujcie ludzi bo to oni was utrzymują

Mathiu
@Tomek

I to właśnie był twój błąd nie kradnąc ???? na tym możesz w ciągu miesiąca druga wypłatkę przytulić dlatego większość pracowników tam siedzi ???? a jak cię nie satysfakcjonuje 4 z przodu o drugie tyle z złomu to powodzenia na strefie elo ????

Stefan
@Mathiu

Nie rozumiem tej twojej gadki. To co? Pracownicy mają kraść żeby dorobić, bo ja bym się na coś takiego nie pisał. Jak można uczciwie zarobić powyżej 4 tysięcy to chyba nie jest tak źle . Ja bym się cieszył z takiej kasy.

marcin2

ciekawa firma godna polecenia

Irena
@marcin2

Hej, napisałeś, że firma jest godna polecenia, ale to w sumie trochę mało informacji, jak ktoś chce się dowiedzieć jakichś szczegółów o pracy tam. Jak możesz, to uzasadnij proszę, dlaczego ją polecasz. Chętnie poczytam o plusach i minusach firmy. Powiesz coś więcej?

Pedro

Jak łatwo jest krytykować, a ja uważam, że idealnie to nigdzie nie jest. Najważniejsze to dobrze robić swoje i poprawiać .

Tomson

Jak tyle dostawałeś to na pewno przejawiałeś ogromne chęci do pracy i nauki ;d świat czeka na ciebie otworem, a jako pracownik tej „paskudnej” hali dziękuje Ci za to, że Cię już z nami nie ma. Narzekaczy i śpioszków już nam wystarczy.

Lena Wilkow zaklad o ogromnym doswiadczeniu ktory zatrzymal sie w czasach komuny. Jezeli jestes pijakiem cpunem lub innym takim w lenie cie zatrudnia dobrze jesli trzymales w dloni uchwyt spawalniczy to juz jestes fachowiec. Warunki slabe najgorzej ma hala nr 3 na ktorej warunki sa katastroficzne zimno pada na glowe a najlepsza jest lakiernia na koncu gdy zaczyna sie malowanie smierdzi cala hala ze oddychac jest problem. Hala nr 2 i nr 1 oraz warsztaty tokarskie tam warunki sa do zniesienia. Wyplaty srednie zalezy kto na jakim stanowisku i kto posiada odpowiednia wiedze co do reszty brak dodatkow swiatecznych brak paczek dla dzoeci brak wczasow pod grusza czyli brak wszystkiego dostajesz gola wyplate i to kierownik gruby powie se i tak duzo zarabiasz nie majac nawet 3 tys. Elasciciele i tak maja to w nosie wazne ze kasa jest dla nich i ich rodzin. Wiec jezeli jestes czlowiekiem co posiada wiedze jakes umiejetnosci kwalifikacje to lepiej szukaj pracy gdzie indziej a jesli wstales dopiero z pod sklepu i daje od ciebie piwkiem to praca dla ciebie. Co do mistrzow. Osoboby te sa odpowoedzialne znajace sie na robocie, ktorych oczywiscie zarzad lubi tylko opierniczac bo to im wychodzi najlepiej plus lewusy z bior ktorzy dosc czesto sie myla a pracownicy i mistrzowie musza te pomylki prostowac, znalem kilku dobrych pracownikow ktorzy odeszli od spawaczy po slusarzy czy operatorow powod pieniadze. Ten zaklad warto omijac z daleka

Henry

Firma posiadająca ogromne doświadczenie w tym wykonuje. Bardzo dobre opinie więc spokojnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Lena Wilków Sp. z o.o. - Świerzawa

• Jak się pracuje w Lena Wilków Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lena Wilków Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lena Wilków Sp. z o.o.?

Lena Wilków Sp. z o.o.

Lena Wilków Sp. z o.o.