Jarex Trans Krystyna Jaromin

Jeżów Sudecki

Opinie o Jarex Trans Krystyna Jaromin

************

Wszystkie powyższe opinie pokrywają się w 100% z moimi doświadczeniami. Brak szacunku do pracownika to fundament tej firmy. Właściciel nie liczy się z niczym i nikim,a wymaga cudów. Gdybym miał w jednym słowie określić Jarex trans było by to "bagno"

Opiniodawca

NIE POLECAM!!! Unikać i obchodzić baaaaardzo szerokim łukiem!!!

kandydat

Dzięki za opinię, szkoda że przeczytałem ją niestety po pierwszym kontakcie z właścicielem. Nadpobudliwość to się zgadza, brak szacunku dla innych ludzi to też widać już przy pierwszym kontakcie.

..xxx

wystawiając opinie temu pracodawcy nie wiadomo od czego zacząć.może wystarczy powiedzieć po prostu ludzie nawet się nie zastanawiajcie nad podjęciem pracy tam...dla bardziej dociekliwych warto powiedieć tak:żadnych warunków i przepisów bhp ,zadymienie jest tak wielkie e gdy się popatrzy do góry na sufit po prostu go nie widać,większość pracowników ma problemy z oddychaniem i płucam.praca zdarza się take w Niedzielę-jeśli pomyśleliście że niedziela to dzień wolny dla rodziny zapomnijcie o tym szybko.w tej firmie jesteście własnością pracodawcy,ogólny haos i brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika.raca ponad siły zdarzało się często że po 14 godzin dziennie.na umowie najniższa krajowa więc jeśli ktoś na prawdę zachoruje musi liczyć się tym że dostanie 1000 zł do ręki.szef jest osobą nadpobudliwą,która nie okazuje szacunku żadnemu zatrudnionemu pracownikowi.obecnie w firmie ma być montowana toaleta na odciski palców tak aby szef mógł kontrolować czas jaki pracownik spędza w toalecie-co chyba już mówi samo za siebie...nie nie nie i jeszcze raz nie.nie polecam trafić na swojej drodze zawodowej tej firmy.pozdrawiam

Zostaw opinię o Jarex Trans Krystyna Jaromin - Jeżów Sudecki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarex Trans Krystyna Jaromin