Opinie o Sieper Sp. z o.o. w Złotoryja

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Sieper Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sieper Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sieper Sp. z o.o. w Złotoryja

Ja też właśnie znalazłem starą ofertę dla ustawiaczy i nie wiem czy można aplikować. Wymagano wtedy między innymi dbanie o porządek, ale czy to znaczy, że trzeba sprzątać stanowisko pracy czy o coś innego? Dajcie znać jak to wygląda z pracą zmianową, bo nie wiem czy mi to będzie odpowiadać.

Czy firma Sieper Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Pracownik Nowy wpis

Tak owszem, można uzyskać pożyczkę. Po przepracowanym roku, można uzyskać wsparcie w formie bonów na święta, Wielkanoc i Boże narodzenie, w listopadzie dodatkowa 13 wypłata, co 2 rok wczasy pod gruszą, ;)

Aleksandra Nowy wpis

Dzięki za info ale czy mówisz serio czy żarty sobie robisz bo w dzisiejszych czasach takie wsparcie to rzadkość. A pensja jak, również tak obfita jak inne wsparcie?

Leon Nowy wpis

Ta pożyczka to niewielka kwota ,pomoc na święta ok a 13 zależna od dni chorobowych wypłaty też nie są za wysokie z tego co słyszałem a i na dziale gdzie są nadruki śmierdzi bardzo

Ilona

Czy wciąż we większości działów pracuje się na akord? Szukam pracy, ale nie chciałabym na akord ...

Hworang
@Ilona

Tak w większości działów pracuje się na akord ... ale ilości, które są podane w normach, z łatwością można osiągnąć.

zlotoryjanka

witam, jestem bardzo ciekawa jak przedstawia sie obecna sytuacja w tej firmie. chodzi glownie o poszanowanie pracownika, atmosfere w pracy i oczywiscie zarobki, stawka zasadnicza oraz premie. bede wdzieczna gdy ktos z wewnatrz wypowie sie na ten temat

Grażyna B.
@zlotoryjanka

Firma zupełnie inna, niż wszystkie strefowe. Przede wszystkim, w tej firmie można mówić o poszanowaniu pracownika, nikt nie stoi z zegarkiem na ręku i nie krzyczy, nie pogania, nie wyzywa, nie straszy zabraniem premii. Co do atmosfery w pracy, można spokojnie powiedzieć że jest luźna i jest to naprawdę wielkim plusem (proszę mi uwierzyć, to nie pierwsza firma w której pracuje). Zarobki nie są złe, ponad 3000 brutto możemy spokojnie zarobić pracując 5 dni w tygodniu, po 8 godzin (piszę o produkcji gdzie praca wykonywana jest na akord)

@zlotoryjanka

Przyłączę się do pytania...

@zlotoryjanka

Pani Grażyno ciekawa jestem kiedy pani zarobiła tyle w tej firmie pracując 5 dni w tygodniu po 8 h? Bo tak się składa,że pracuje tam już jakis czas i nigdy nie zarobiłam tyle wyrabiając codziennie normę a nawet ponad. Co więcej koleżanki które pracują również w soboty i nadgodziny nie zarobiły więcej niż 2500. Co to za bzdury ????

marfus

Brutto umiesz czytać

@Grażyna B.

Rozumiem, że Sieper wyróżnia się dobrą atmosferą na tle innych firm. 3000 brutto wydaje się całkiem niezłą stawką. A czy do tego dostajecie jakieś premie i inne dodatki?

NN
@Weronika

Atmosfera bardzo dobra,tak samo jak płaca----najniższa krajowa.

@zlotoryjanka

Jest w porządku. Praca w akordzie, można dobrze zarobić jeśli się pracuje ;)

@NN

Coś słabo pracujesz, jak ktoś pracuje to i zarobi ;)

@Weronika

Jest kasa na święta i 13 wypłata w listopadzie. Wczasy pod gruszą co drugi rok.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Sieper Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Henryk

Czy firma jeszcze komuś się spóźniała z wypłatami? Czy to jednorazowa wpadka ?

@Henryk

Wielokrotnie firma spóźniła się z wypłata:(

@Henryk

Jednorazowa wpadka, zdarza się. Zawsze wypłata jest przed Czasem.

Pracuś

Dziwna sprawa, zawsze wypłatę mam przed czasem...

Cop

Absolutnie nie polecam pracy w tej firmie. Kierownik Maciej jest ordynarny, myśli że wie wszystko, nie można z nim porozmawiać ani dojść do ŻADNEGO porozumienia, a na dodatek wysyła na przymusowe urlopy. Skutecznie uprzykrza pracę. Firma spóźnia się z wypłatami, które i tak są marne biorąc pod uwagę fakt, że praca jest w niesamowicie szkodliwych warunkach. Pracownicy na niższych szczeblach są bardzo w porządku. Nie dajcie się nabrać na te pięknie napisane oferty pracy.

pracownica
@Cop

Czytając te bzdury muszę napisać jak jest na prawdę.Po pierwsze kierownik Maciej jest normalnym człowiekiem z którym można się zawsze dogadać i nigdy nie szkodził pracownikowi. Po drugie od początku istnienia firmy w Złotoryi są przerwy świąteczne i każdy musi wziąć urlop o czym każdy jest poinformowany jak się zatrudnia. Po trzecie jak się pracuje to się zarobi, a po czwarte, ktoś kto to pisał, uważa,że praca w firmie jest tak bardzo szkodliwa to znaczy,że nigdzie nie pracował i nie rozumie pojęcia "pracy w szkodliwych warunkach". Uważam,że jak komuś praca nie pasuje to można poszukać innej, rynek obecnie jest bardzo bogaty w oferty, myślę jednak,że to napisała osoba ,której nie została przedłużona umowa. Czyżby urażona duma ? Proponuję otworzyć własną działalność, i zarobki będą super i warunki pracy. Pozdrawiam

Zawiedziona

Najgorsza firma w jakiej pracowałam, zero organizacji i brak szacunku dla pracownika. Kierownik Maciej jest niemiły i ordynarny w stosunku do pracowników. Fatalna praca za najniższą krajową. Nie polecam.

Tymoteusz

Podpowiedzcie mi czy firma jest zainteresowana nowymi pracownikami?

Weronika

Słyszeliście coś o planowanych rekrutacjach w Sieper? Jeżeli dysponujecie takimi informacjami, to zachęcam Was do zamieszczenia ich na forum. Czy w ostatnim czasie coś zmieniło się w kwestii warunków zatrudnienia w tej firmie? Każda aktualna informacja będzie wzięta pod uwagę przez innych użytkowników zainteresowanych pracą u tego pracodawcy. Zachęcam do wyrażania opinii.

Michoo

Właśnie złożyłem CV do tej firmy, ktoś powie szczerze jak wygląda kwestia zarobków i czy rzeczywiście są w niej problemy ze stabilnością, jak pisał ktoś poniżej ?

@Michoo

kwestia zarobkow, tak jak pisal ktos ponizej. wiekszosc dzialow pracuje na akord, jestes dobry, chcesz zarobic to zarobisz spokojnie 2300 na reke, albo i wiecej. co do stabilnosci, nigdy nie zdarzylo sie, zebym nie dostal wyplaty na czas, firma caly czas sie rozwija, jesli ktos sie stara to popracuje tutaj dlugi okres. daj znac jak przeszla rozmowa. mysle ze powinienes byc zadwolony z pracy tutaj.

Weronika

Napisałeś, że Sieper ciągle się rozwija. Czy firma wraz z rozwojem swoich struktur umożliwia również rozwój swoim pracownikom? Jeżeli tak, to w jaki sposób? Zachęcam Cię do pozostawienia informacji na ten istotny dla wielu użytkowników temat.

Jan

Może ktoś z byłych lub obecnie pracujących poważnie bez ściemy napisać jakie są warunki , płace i atmosfera pracy ? Złożyłem CV i z tego co czytam to nic nie rozumiem,ile tam jest wydziałów.Dziękuje jak ktoś napisze.

J

To wszystko kłamstwa i pomówienia,firma stabilna,zarobki bardzo wysokie a co do Pana Jakuba.S to jest wirtuoz w swoim fachu i nie jedną osobę by wiele nauczył.

T.G
@J

Ale bzdura,sam o sobie to napisał.

@~
@T.G

No raczej, ze sam ???????????? śmiechu warte hahahah

~pracownik

Pan Jakub S. majster lakierni sam niewiele potrafi, a dobrego pracownika nie poszanuje. Ciekawe ile sie natrudził zeby dziewczynie umowy nie przedłużyli. Zapieprzala jak malo kto ale w tej firmie sie ludzi nie szanuje...

Paula
@~pracownik

Nie ma co rozpamietywac. Zrobil jak chcial.

Lucy

Szkoda gadać. Bardzo niestabilna firma. Nie zalezy im na pracownikach w zaden sposob. Kiedy chcą zwalniają...

ex

Niestety nie polecam pracy w tej firmie, zarobki są śmieszne, a szefostwo zakłamane. Firma, która oferuje zupełnie co innego, a nie jest w stanie nic spełnić.

Ellllllllllla

Temu zakladowi można wystawić tylko złą opinie,a szczególnie przełożonym i Pani Kadrowej oraz panu Dyrektorowi, a mianowicie kłamią jak z nut. Robią z ludźmi co chcą. Przyjmują na 3 miesiące jak jest praca a później nagle są zwolnienia. Warto posłuchać opowieści starszych pracowników, oni nie kłamią mówią prawdę. Przeszłam to na własnej skórze.

Firma niestabilna jeżeli chodzi o pracę, raz masz ją a za później trzeba sobie szukać. Pracownik czuje się jak intruz. Kumoterstwo straszne, zarobki na bardzo niskim poziomie. Ludzie mają po kilka umów. Kariery w tej firmie bez znajomości nie zrobi się,nie ma szans na rozwój.Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Sieper Sp. z o.o. - Złotoryja

Sieper Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Przemysłowa 7
    59-500 Złotoryja