Opinie o PM Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy PM Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie PM Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PM Services Sp. z o.o. w Warszawa

Dzień dobry. Widziałam ofertę dla konsultantki ESG ale przy tym komentarzu ostrzegającym przed pomyłka zastanawiam się czy aby na pewno trafiłam na dobrą firmę. Po adresie pokazywało mi Warszawę, tutaj również ją widzę. czy względem klientów sytuacja się poprawiła? Liczę na spokojną prace

Karol1987 Nowy wpis

Uwaga do portalu. Szczecińska firma zajmująca się nadzorami inwestorskimi posiada dokładnie taką samą nazwę. Przeglądając opinię uważajcie, żeby się nie pomylić ;) Chciałem im wystawić opinię, ale prawdopodobnie nie posiadają profilu na tej platformie. Jeżeli ktoś szuka informacji o firmie ze Szczecina, to mogę powiedzieć, że wspołpraca z nimi była solidnym szczeblem mojej kariery.

BeBe

Szkoda z OC sprawcy 2016 r. Likwidacja szkody w AS Motors (KIA) w Nadarzynie. Upoważnienie dla likwidatora do załatwienia wszelkich formalności i rozliczeń bezgotówkowych. Samochód zastępczy w pakiecie. W trakcie naprawy telefon z Nadarzyna: "przysłali złe części, musimy zamawiać ponownie, więc naprawa się wydłuży. Po 16 dniach odbieram naprawione auto. Lato 2017 r. - wezwanie na rozprawę w charakterze świadka. Sąd oddala powództwo PM Services przeciwko Ubezpieczycielowi o zapłatę zawyżonych stawek najmu samochodu. PM składa odwołanie. Lato 2018 r. - Sąd II instancji podtrzymuje wyrok z lata 2017 r. Listopad 2020 r. - pismo: PM Service zbywa wierzytelności firmie estońskiej FINAAY OU, która składa pozew przeciwko mnie o zapłatę prawie 4 000 zł. Luty 2021 - Sąd oddala powództwo wobec mnie o zapłatę. W między czasie jeszcze kilka (usunięte przez administratora) od PM Services O dobrowolną zapłatę spornej kwoty. Początek lutego 2023 r. ostatnie pismo od PM Services o zapłatę. Może ktoś mnie oświeci i powie co jest grane?

JUJU Nowy wpis
@BeBe

Ja w najbliższy piątek mam sprawę w sądzie z PM Service. Ta firma to (usunięte przez administratora) i mam nadzieję, że sąd oddali powództwo.

MOST Nowy wpis
@JUJU

JUJU chciałbym się spytać jaki wynik/wyrok w Twojej sprawie. Też mam mieć w maju rozprawę i chętnie bym się przygotował do niej (chociaż psychicznie) ;-) Spółka PM Service / SZ24H7 sprzedała dług do Finaay OU, a listy pisze dalej, że sąd nie przyznał jej całej wartości odszkodowania na samochód zastępczy i trzeba zapłacić jeszcze więcej niż było podawane wcześniej, oczywiście firmie, która kupiła dług. Ciekawe jest to, że Finaay OU kupiła dług w jakiejś wysokości, a teraz będzie chciała więcej bo doszły koszty prosesu itp, które płaciło PM Sevices. Jednym słowem ręka rękę myje Pozdrawiam serdecznie

Magdalena

Jedna Pani widzę, że interesowała się ofertą stażową i pytaniami na rozmowie, szkoda że nikt nie udzielił odpowiedzi. A o przebiegu stażu mi napiszecie? Jak w tym roku są one organizowane? Widziałam wzmiankę o współpracy z samym Kierownikiem Projektu, jak to w praktyce przebiega i czego się nauczę?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie PM Services Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży i relacji z klientami - branża turystyczna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Bożena

Powiedzcie mi czego można spodziewać się na rozmowie o pracę na stanowisko Konsultant ds. Certyfikacji? Widziałam takie ogłoszenie na stronie firmy. Jakich mniej więcej zarobków mogę się spodziewać na tym stanowisku? Da sie negocjować pensję na rozmowie?

OszukanyPrzezTąFirmę
@Bożena

Ponieważ firma ma średnio uczciwe praktyki. Dokładniej (usunięte przez administratora)pieniądze od ludzi, sugerowałbym nie podejmować tam pracy, to po prostu może popsuć CV.

@OszukanyPrzezTąFirmę

I pracownik na stanowisku konsultanta miałby bezpośrednio pod te wspomniane praktyki podchodzić? Nie padła ostateczna stawka, czyli tak jak Pani zasugerowała podlega to negocjacji? Średni staż pracy na tym stanowisku ile tu w firmie wynosi?

Marian

Firma Pm service nabija ludzi w butelkę w raz z firmami udostępniającymi samochody zastępcze i Estoniskom firmą windykacyjna wyłudzają od ludzi pieniądze.

Alex

Witam, czy aktualnie coś się dzieje w sprawie? Właśnie otrzymaliśmy pismo -wezwanie do zapłaty z kancelarii na Łuckiej 15 lok.314 od adwokata Michała Pankiewicza. Mieliśmy szkodę z nie naszej winy, auto robione w serwisie wimar, oczywiście to oni nagrali nam zaufana firmę sz24h71

Xx
@Alex

Złożyłem odwołanie do sądu elektronicznego ( czy jakoś tak). I w zasadzie od lipca nic się nie dzieje. Pewnie trzeba czekać na wezwanie do Sądu, ale prawnicy i RZPK są w gotowości. Sprawa jest na tyle już nagłośniona ze adwokaci z Luckiej sami się wycofują. No chyba ze któryś chce pokazać się w TV, bo jak coś znowu zacznie się dziać to TV zrobi tez o tym materiał.

Aleksandra
@Xx

Witam, czy mozna wiedzieć, z jaką kacelarią Pan współpracuje w tej sprawie? mamy takie samo pismo sprzed 2 dni, myślę że może warto pozbierac kilka wniosków w jedno miejsce.

Darek
@Aleksandra

Zgłoście się do rzecznika. Tam juz jest 50 spraw takich. Anna Brzozowska-Filipowicz Naczelnik wydziału w biurze URZĄD M.ST. WARSZAWY Biuro Administracji i Spraw Obywatelskich (AO) Wydział Miejskiego Rzecznika Konsumentów ul. Canaletta 2, pokój 12, 00-099 Warszawa tel. +48224433456 faks +48224433470 afilipowicz@um.warszawa.pl www.um.warszawa.pl

Michał M.
@Aleksandra

Polecam Kancelaria Adwokacka Mateusz Gawlas. Dwie sprawy u mnie zakończone sukcesem.

Paweł M.
@Darek

Cenna podpowiedź. Też znalazłem się takiej sytuacji. Likwidacja szkody z OC sprawcy. Szkoda w marcu 2019, a w grudniu 2022 roku jakieś dziwne pisma wzywające do ugody, a w styczniu pozew. Widać że to wałek któremu trzeba się przeciwstawić.

cezar

Pytanie do wszystkich... czy pisma przychodzą od adwokat (usunięte przez administratora)? Bo pod tym adresem jest zarejestrowany inny adwokat

Ala
@cezar

Ja również dziś dostałam pismo o zapłacie za wynajem auta. Wynajem był 4 lata temu w ramach ubezpieczenia. 2019 była sprawa z ubezpieczycielem, przegrana przez PM Services. Została 3 krotnie zawyżone cena najmu i sąd odrzucił wniosek o zapłacenie pełnej kwoty faktury przez ubezpieczyciela. Teraz wierzytelność została sprzedana do FINAAY OÜ Estonia dostałam od Pani adwokat pismo o zapłatę pozostałej kwoty albo podpisanie ugody??

@cezar

Tez to sprawdziłam. Na Łuckiej 15 lok. 314 jest inna kancelaria. Adwokat Anna Pietruszewska ma kancelarię w Bełżycach.... Wczoraj próbowałam się do niej dodzwonić, ale niestety nikt nie odebrał telefonu. Chyba powinniśmy wymienić się mailami, bo wygląda na to, ze kiedyś byliśmy świadkami w sądzie, a niebawem będziemy pozwani o zapłatę za wynajem samochodu....mój mail osonk@op.pl

@cezar

Witajcie Dostałem dokładnie takie same pisma. Natomiast od dnia wynajmu nie dostałem żadnej korespondencji, przez prawie 4 lata cisza. Czy ktoś juz może rozmawiał z prawnikiem?

@cezar

Czy wszyscy byliście klientami Auto Wimar? Zamierzam z nimi poważnie porozmawiać.

@Paweł

Ja byłam klientem Auto Paint na Prymasa Tysiąclecia. W zeszłym roku po otrzymaniu od PM Services maila z opinią biegłego dzwoniłam do warsztatu i oni mi powiedzieli, ze wielu ich klientów ma takie sprawy. Najpierw są świadkami w sądzie, Sąd po opinii biegłego uznaje, ze naprawa powinna trwać krócej niż trwała, więc uznaje czas użytkowania samochodu tylko na okres wskazany przez biegłego, a klienci płacą później za wynajem samochodu ponad okres naprawy. U mnie 5 dni wg. opinii biegłego..... Nie znam się na przepisach, ale skoro w mojej sprawie tak było, to czy razem z pismem od " pani mecenas" nie powinnam dostać kopii wyroku z sądu ??? Dostałam opinię biegłego, a nie wiem jak do tego ustosunkował się sąd. Jeśli decyzja sądu była taka, że nie uznaje tych 5 dni naprawy i użytkowania samochodu zastępczego, to czy przypadkiem za wynajem nie powinien zapłacić warsztat samochodowy, który zbyt długo naprawiał samochód ?????

@Paweł

Tak, Auto Wimar na Modlińskiej. Najlepsze jest to, ze oni polecili firmę od wynajmu :]

@Janek

Mi też w warsztacie polecili firmę wynajmu....

@Paweł

Tak, ja rozmawiałam wczoraj, ale myślę, że nie powinniśmy pisać tu na forum, bo nie wiadomo kto czyta i jak się zacznie zabezpieczać.

@EE

mi też w warsztacie polecili firmę wynajmu, teraz warsztat twierdzi, ze nie ma z tą firmą kontaktu i sami dostają od nich jakieś wezwania do zapłaty.

Tak, Anna Pietruszewska

Tez mamnpismo z Łuckiej

@cezar

Tak. Właśnie wyciągnęłam identyczne pismo ze skrzynki. Będę składać skargę do KNF między innymi, ale może jak będzie nas więcej to więcej ugramy. Moja sprawa z 2017. Byłam zeznawać w 2019 w sądzie jako świadek. Wynajem trwał 28 dni, bo naprawa się przyciągała. Naprawa w Humcar. Mój mail: Anna.znienacka(at)gmail.com

Sylwis

Wiktor
@EE

Cześć, Jestem w podobnej sytuacji. 2017 szkoda z OC sprawcy, naprawa bezgotówkowa w serwisie w Warszawie wraz z zapewnieniem samochodu zastępczego na 4 doby, następnie zdziwienie bo w 2019 byłem na przesłuchaniu w sądzie jako świadek. 08.01.2021 odebrałem podobne listy jak państwo: Najpierw o wycofaniu środków z Inkasa a następnie pismo od adw. Anna Pietruszewska ul Łucka 15 lok. 314 00-842 Warszawa, która została pełnomocnikiem firmy FINAAY OU z polecenia członka zarządu pana Jorge Stalin Sevilla Garcia (:D :D :D). Wygląda na scam, próbę oszustwa i trzeba to zgłosić lub poprosić o pomoc prawnika żądając odszkodowania za niepotrzebny stres i zawracanie gitary.

wrrr

AutoPaint też naganiało

Wal
@Paweł

Tak byłem klientem AUTO WIMAR, AUTO WIMAR uwywa ręce.

ANNA

Witam, dołączam do grona. Ja też dostałam właśnie w pismo z Sądu o postępowaniu. Nie wiem czego dotyczy sprawa bo mimo że byłam poszkodowana Sąd Cywilny w Warszawie nie chce udzielić mi żadnych info. twierdząc że jestem tylko świadkiem w sprawie. Wypadek nie z mojej winy w 2016r. , odszkodowanie z polisy OC sprawcy. Chyba w 2020 było pierwsze pismo z Sądu odpisałam i cisza teraz kolejne w roli świadka, pisemne przesłanie zeznań bez możliwości uczestniczenia w postępowaniu. Jak czytam te wpisy to zastanawiam się co mnie dalej czeka. Jeśli ktoś zakończył pomyślnie swoją sprawę proszę o kontakt. Sama zastanawiam się czy nie powinnam zgłosić sprawy do prokuratury. Będę wdzięczna za każde info.

Jolanta

Hej widzę że firma mocno się rozwija, mają sporo ofert pracy na stronie, powiedzcie mi jak wygląda proces rekrutacji? chce aplikować na stanowisko stażysty, jestem świeżo po studiach. o co pytają jakich warunków/propozycji mogę się spodziewać?

taiho21

Witam, aktualnie mam postępowanie sądowe przed sądem rejonowym z powództwa spółki SZ24H223, która sprzedała dług firmie windykacyjnej FINAAY OU z siedzibą w Talinie za wynajem samochodu zastępczego po wypadku drogowym. Może ktoś z Państwa ma także sprawę w toku postępowania sądowego, lub zakończoną wyrokiem sądowym. Bardzo bym prosił o kontakt na adres email: taiho21@protonmail.com

Grasse
@taiho21

Z powództwa sz24h czy finaayou? Było coś wcześniej?

taiho21
@Grasse

Z powództwa FINNAY OU. Wcześniej sytuacja wyglądała praktycznie tak samo jak u większości tutaj - najpierw różne pisma od prawników, a potem sądowy nakaz zapłaty.

Nicka
@taiho21

U mnie temat ciągnął się od 2016, w którym to śmieciarka uszkodziła mój zaparkowany samochód, a ja w ramach polisy otrzymałam ofertę, iż mogę skorzystać z samochodu zastępczego na czas naprawy. Skorzystałam w firmie SZ24H10, wszystko ok. W międzyczasie wypożyczalnia procesowała się z PZU, gdzie wzywali mnie na świadka (przegrali). Potem inkasent wypowiedział im umowę (wypożyczalni). Po 3 latach otrzymałam pismo od Finaay, że teraz oni przejęli mój dług (jaki dług, pierwsze słyszę) i propozycję porozumienia w rozłożeniu spłaty na raty. Odpisałam, że brak podstaw i niech sobie ściągają długi z ubezpieczenia sprawcy. Za jakiś czas wezwanie do zapłaty, oczywiście pogoniłam na drzewo. Za jakiś czas przedsądowe wezwanie do zapłaty, potem nakaz z Lublina w postępowaniu upominawczym. Wniosłam sprzeciw, sprawa trafiła do sądu rejonowego. Tam ze 2-3 tury zaoczne i na koniec wyrok dla mnie o zapłatę z odsetkami. Także mili Państwo broniłam się dzielnie. Opinii na temat sądu i uzasadnienia wyroku nie napiszę na tym forum - możecie się tylko domyślić. W tym kraju cwaniacy i przestępcy mogą sobie robić co im się podoba. System jest nieudolny a idzie gorsze... tyle w temacie. Wał czuć na kilometr. Patrzcie: spółka raz nazywa się SZH2410, ona "wymyśla" że jest dług, potem go sprzedaje a za jakiś czas mamy kolejne odsłony spółki SZ24H223 a gdzieś w tle Auto-Wimar, który elegancko nagania klientów (ja nie szukałam auta zastępczego, sami zadzwonili do mnie, gdy zgłosiłam szkodę). Przydałby się jakiś zmyślny dziennikarz, ale to masa grzebania w papierach, żeby się w tym połapać. A Wy gnojki (Finaay i inne takie estońskie badziewia), którzy myślicie, że możecie tak bezkarnie się bawić pamiętajcie, że tzw. karma wraca. Jak was prokurator nie dopadnie, to rak czy inny syfilis na pewno, albo traficie kiedyś na jakiegoś osiłka co straci cierpliwość i sprawi wam betonowe obuwie.

@Nicka

Dzień dobry. Czy kontaktowała się Pani z Rzecznikiem Konsumentów. Wiem, że pomagają w tożsamych sprawach na terenie woj. mazowieckiego.

Anna 2
@Anna

Wielu z nas jest przedsiębiorcami i nie reprezentuje nas RPK :-(

Xx
@Nicka

To trochę dziwne z tymi sądami. U mnie wyglada to tak ze dostali cześć zapłaty za wynajem samochodu a mimo tego chcą ode mnie całość. Mam nadzieje ze Jezeli odbędzie się sprawa to zostanę o tym poinformowana bo prawnik od RPK jest gotowy do reprezentowania mnie. Faktycznie sprawa tylko do TV.

Anna 2
@Xx

W sprawie nagłośnienia sprawy już działam...

Stach
@Anna 2

Jak potrzeba więcej ludzi proszę dać znać, znajdzie się wielu którzy chętnie pomogą przy nagłośnieniu.

mnie też próbowali naciągnąć
@taiho21

Cały proceder wyłudzania odszkodowań chyba opiera się ta jakimś odsetku tych, którzy zastraszeni pismami zapłacą kwotę, o którą są pozywani. Mi się nie zdarzyło, żebym otrzymał odpowiedź na jakiekolwiek pismo od kancelarii wzywającej mnie do zapłaty. Niemniej jednak na każde pismo odpowiadałem. Tak czy owak w pewnym sensie nie ma znaczenia co jest w odpowiedziach ( w tym sensie, że i tak "estończycy" kierują sprawę do sądu w Lublinie). Ale na pisma powinno się odpowiadać. Wyroki (lub postanowienia - nie pamiętam) w e-sądzie w Lublinie zapadają z automatu. Po jego otrzymaniu konieczne jest złożenie zażalenia od wyroku (tak to chyba się nazywa w prawniczej nomenklaturze - na końcu jest pouczenie o możliwości złożenia zażalenia). I to JEST BEZWZGLĘDNIE KONIECZNE DZIAŁANIE, ponieważ to powoduje że postępowanie jest wznawiane pod warunkiem, że powód (czyli w tym wypadku "estończycy") ponownie wniosą powództwo. W moim przypadku minęły już dwa lata od złożenia przeze mnie zażalenia i tego czasu cisza. Nikt mnie już nie nęka... Być może rozwiązaniem byłoby złożenie wniosku do prokuratury o próbę (usunięte przez administratora) i działania na naszą szkodę. Podejrzewam jednak, że powstałaby kolejna spółka, ponieważ z tego co badałem temat, to zakładają kolejne spółki dokładając tylko do nazwy kolejny numer. Ot, takie trochę dziurawe prawo. Powodzenia! Sprawa jest nie do przegrania o ile pilnuje się pism. Zabiera niestety sporo naszego czasu i nerwów za co niestety nikt nie ponosi odpowiedzialności...

barnaba
@taiho21

dzien dobry. wlasnie odebralem identyczne pismo o postepowaniu sadowym. Jakies porady? :)

Xls

99 % proponuje złożyć elektroniczny dostęp do sadu

@Nicka

ale o co Ci tak naprawdę chodzi? wynajełaś od nich samochód zastępczy? wynajęłaś. jeździłaś nim? jeździłaś. podpisałaś umowę, że wynajmujesz? podpisałaś. skoro skorzystałaś z usługi to powinnaś za tę usługę zapłacić, nikt za darmo nikomu samochodu nie udostępnia. to, że tobie obiecywano, że zapłaci ubezpieczyciel nie zmienia faktu, że samochód wynajęłaś ty. tym, po jakiej stawce wynajęłaś i na ile przy twoim udziale miałby zostać "orżnięty" zakład ubezpieczeń już się nie zainteresowałaś. oburzenie dopiero jak się okazało, że to ty masz płacić. dobrze wam tak, trzeba na przyszłość brać auto od ubezpieczyciela, a nie od szemranych firemek.

Maniekoszukanyprzezpm
@jadzia

Jadzia bierze udział w tym procederze... Ludziom co innego mowia co innego daja do podpisania to jest (usunięte przez administratora) wszystko jest zrobione tak żeby (usunięte przez administratora) klienta....Mi dali odrazu po wypadku samochód wmówili że nie poniosę żadnych kosztów a za 3 lat pismo...

Zuzia

Jak pozostali też dostałam dziwny list. Poczekam(usunięte przez administratora)

@Zuzia

ale zawiadomienie na co? zawarłaś umowę najmu pojazdu zastępczego oraz umowę cesji. zawarcie cesji nie zwalnia z obowiązku zapłaty za najem pojazdu, który wynajęłaś od tej firmy lub firmy z nią powiązanej. wypożyczalni nie udało się wyegzekwować całości należności od ubezpieczyciela sprawcy, bo wynajęłaś pojazd drożej niż wynosiły ceny rynkowe albo na zbyt długi okres (rezygnując najpewniej z możliwości wynajmu bezpośrednio u samego zakładu ubezpieczeń), więc wypożyczalnia dochodzi teraz od Ciebie zapłaty za usługę, którą na Twoją rzecz wykonała. za usługę wynajmu. to, że ktoś powiedział, że nie będzie trzeba za nic płacić to nie ma żadnego znaczenia, dorosły człowiek powinien zdawać sobie sprawę, że jak ktoś mówi, że coś Ci da za darmo to najpewniej mydli oczy.

Jerzy
@jadzia

Witaj. Widzę, że masz wiedzę związaną z firmą PM Services. Bardzo mi miło się tego dowiedzieć i szczerze mówiąc chciałbym ustalić, czy praca w tym miejscu jest godna polecenia? Oczywiście wypowiedziałaś się totalnie w innym zakresie ale mimo to może uda mi się dowiedzieć od Ciebie właśnie tego o czym napisałem.

@Jerzy

nie pracowałam, ani nie pracuję tam

Kaśka
@jadzia

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Cesja to umowa cywilnoprawna, na mocy której przenosi się (ceduje) prawo do wierzytelności z jednej osoby na drugą. Podstawą prawną takiej procedury jest art. 509 kodeksu cywilnego.

@Kaśka

Czyli w końcu w tym przypadku cesja zwalnia z tego obowiązku zapłaty?

@Kaśka

owszem, przeniosłaś w ramach cesji prawo do zwrotu kosztów najmu od ubezpieczyciela. nie ma to jednak żadnego wpływu na twoje zobowiązanie z tytułu umowy najmu. zapłata cesją nie pozbawia wynajmującego możliwości dochodzenia zapłaty w pien8iędzu.

Kris

Witam właśnie otrzymałem pismo że będzie sprawa cywilna o zapłatę za rzekome wynajem auta w sierpniu 2014. Gdzie po pierwsze nic nie jest mi znane lecz będę to wyjaśniał.. Powództwo PM Service sp z.o o Jestem na 99,9% że jeżeli było auto wynajęte to z OC sprawcy. Będę informował na bieżąco co jest grane z tą sprawą.

Xoxo
@Kris

Tak, z OC zgadza się, ale oni zawyżali ceny wynajmu i ubezpieczyciel nie pokrył całości dlatego teraz od Pana domagają się zwrotu. Tylko proszę sprawdzić czy pełnego zwrotu, czy części? U mnie wyglada to tak, ze z OC dostali tylko cześć kwoty, bo Sąd stwierdził, ze stawka była zawyżona. Mimo to PM serwis a właściwie to Ta druga spółka chcą ode mnie całość.

Kaśka
@Xoxo

Mam taką samą sytuację. Dostali część kasy od ubezpieczyciela a pozostałą kwotę ja mam zapłacić. Pierwszą sprawę wygrałam. Teraz znów do mnie wysłali pismo, tym razem z innego sądu. Zgłaszam się teraz do naczelnik Miejskiego Rzecznika Konsumentów i do UOKiK bo tam już sprawa jest bardzo dobrze znana...

Xoxo
@Kaśka

A ta wygrana sprawa to w jakim Sądzie? Ja aktualnie czekam na wyznaczenie daty w sądzie rejonowym na Terespolskiej. W lutym napisałam odp. na pozew i od tamtej pory cisza.

@Xoxo

I jak długo na taką odp potencjalnie się czeka?

@Kaśka

Mam podobną sytuację, ale jeszcze nie badałam sprawy, nie wiem nic o innych pozwanych ani o tej firmie. Czy możesz napisać do mnie, podzielić się informacjami, ewentualnie przesłać wyrok, w sprawie którą wygrałaś? Dziękuję. E-mail: anna.wolska85@gmail.com

Iwona
@Anna

A masz zamiar coś z tym zrobić?

Jaka jest kultura pracy w PM Services Sp. z o.o.?

(usunięte przez administratora) wszyscy są oszustami ale kulturalni :) Co za pytanie ???? Wstyd!!!

Antoni

Wstyd to troche taka odpowiedź. Czemu tak piszesz? Ktoś cie wprowadził w błąd? Możesz wyjaśnić o co chodzi bo rzucanie takich oskarżeń może firmie bardzo zepsuć opinie.

xls
@Antoni

Firma (usunięte przez administratora) tysiące ludzi, potem sprzedaje wierzytelności do Estonii do spółki, która należy do Pablo Escobara - tak, tak to nie żart.... Wszystkie Sądy w Polsce są "zawalone" przez tą mafię...

rumcjas
@Antoni

No właśnie

@xls

Czekaj, co? Gdzie znalazłeś takie powiązania? Brzmi ja niezłe sci - fi

Na jakie wsparcie w PM Services Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

JA

Ta firma nie przestrzega żadnych praw hahahah

Iwona
@JA

A możesz napisać cos więcej jak już masz taki zarzut? Widzę niby że komentarze nie są zbyt pozytywne, że są jakieś sprawy w sądzie ale nie do końca widzę konkrety. Możesz wyjaśnić o co chodzi z tą firmą?

xls

Jak najdalej od tej firmy

@Iwona

Wystarczy poczytać w internecie, poczytaj komentarze ze zrozumieniem. Wszystko jest napisane. Nic więcej ci tu nikt nic nie napisze, bo za dużo spraw w Sądzie ????

Halina

Wiesz komentarze są różne i pisane przez różne osoby. A jednak prawa kobiet w ciąży to nie kwestia regulaminu firmy tylko prawna, dlatego warto o to pytać. Tutaj była jakakolwiek i kiedykolwiek kontrola z PIP?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do PM Services Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

Xls

Poczytaj opinie na temat tej firmy.....tutaj na forum

Raf

To firma specjalizująca się w wyłudzeniach i oszustwach. Jak nie chcesz mieć problemów to sobie lepiej odpuść

@Raf

z daleka od nich

Cin

A czy ktoś z Państwa kontaktował się może z tą firmą Finaay z Tallina?? Bo może oni nawet nie wiedzą że są stroną w naszych sprawach?

Kuba
@Cin

Przecież ta spółka estońska to jest "słup". Za wszystkim stoją te same osoby, które opracowały cały proceder. Pewnie (usunięte przez administratora) (o ile sam nie jest słupem).

@Kuba

Generalnie cała ta firma istnieje i dyrektorem jest ten cały Jozef. Ale warto było by się dowiedzieć czy Omis coś o tym wiedzą

PNB
@Cin

Słup nie oznacza, że firma nie istnieje, tylko jest utworzona na podstawione osoby, żeby ukryć prawdziwe osoby stojące za działalnością spółki. Sprawa jest oczywista. Adwokat, która reprezentuje estońską spółkę, ma adres do korespondencji taki sam jak adres siedziby spółek, które wynajmowały nam auta. Za wszystkim stoi cały czas ta sama osoba. Próbuje wycisnąć z tego modelu biznesowego ile się da. A jako wierzyciela, który teraz dochodzi tych kwot wzięli spółkę z Estonii (założoną kilka dni po tym jak jak model biznesowy się wali i pan Michał K znika z Zarządów tych polskich spółeczek i jako właściciel spółki holdingowej, podstawiając w swoje miejsce jakiegoś ukraińskiego słupa), żeby trudniej było ich potem ścigać o zapłatę kosztów procesu, które ani chybi będą przegrywać. NIC NIE PŁAĆCIE, KONIECZNIE SKARŻCIE NAKAZ ZAPŁATY WYDANY W ELEKTRONICZNYM POSTĘPOWANIU UPOMINAWCZYM JAKI DOSTANIECIE (MACIE NA TO 2 TYGODNIE OD OTRZYMANIA). W ZWYKŁYM POSTĘPOWANIU CYWILNYM NIE MAJĄ SZANS.

Marcines70
@PNB

To jest dość dziwne, bo dla świętego spokoju przedwczoraj zapłaciłem wymaganą sumę, a dzisiaj pieniądze wróciły mi na konto... Ktoś tak już miał?

@Marcines70

Ciekawa sprawa z tym przelewem. Hmmm coś jest nie tak z tą firmą jednak

PNB
@Marcines70

Na pewno sami nie zwrócili tej kwoty, a jeśli dostałeś kasę z powrotem, to oznacza jedno: zamknęli im rachunek w banku i przelew został odbity do nadawcy. Bardzo dobra wiadomość. Sam chciałem pisać do ING i zwrócić im uwagę, że prowadzą rachunek dla podmiotu, który w najlepszym przypadku prowadzi mocno nieetyczną działalność, a możliwe, że zwyczajnie oszukańczą. Zachodnie banki dbają o ryzyko reputacyjne i w takich przypadkach często wypowiadają umowę ze względu na negatywną ocenę ryzyka klienta.

Darek
@PNB

Miałem wypadek z nie mojej winy w 2016 roku. Skoda Auto Wimar podsunęła mi zaprzyjaźniona firmę do wypożyczenia czyli PM Services. Teraz to SINAAY OU w Talinie. Moja sprawa juz się odbyła, miałem adwokata ale to nic nie dało. Sprawa przegrana w parę minut, sad nie wezwał żadnych świadków, nic tyl;ko odczytał wyrok. Był gotowy zaraz po wejsciu na salę. Byłem w AUTO WIMAR ale jak narazie 0 pomocy. Możemy coś z tym zrobić ? Nie chce płacic 10k za to że byłem poszkodowany w tym wypadku..

zed
@PNB

Jest wiele osób, którym ta opinia pomoże. (usunięte przez administratora) nie będzie miał środków na kontynuowanie procederu.

Michał M.

Skorzystałem trzykrotnie z usług PM Services i spółek SZ(numer dowolny). Za każdym razem najem auta z OC sprawcy stłuczki. Efektem czego trzy postępowania w sądzie elektronicznym. Dwa z nich zostały już zakończone z sukcesem. Jadna sprawa przeszła przez dwie instancje. Skorzystałem z kancelarii adwokackiej Kancelaria Adwokacka Mateusz Gawlas z Warszawy. Czekam na trzecie postępowanie, które w sądzie elektronicznym zostało oddalone z uwagi na złożony sprzeciw. Zdarzenia były w latach 2016 i 2017.

APK

z tego co widac firma PM nigdy nie miała intencji zarabiania na statutowych rzeczach - od samego początku mieli WAŁ jako głowne zródło dochodu, oszustwo i wyłudzenia. Trzeba koniecznie zgłoscić to do TV bo będziemy płacić takim jak oni nie wiadomo za co. Zbieram chętnych i zgłaszamy to gtta@o2.pl

Mm
@APK

Jest drugi watek na gowork z tym samym tematem i firma PTF services, te same sytuacje wiec jest nas o wiele wiecej

Edi

Dostałem dziwny list .Nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Brak kontaktu z firmą m

@Edi

Ja dostałam dzisiaj jeszcze dzisiaj jakieś wezwanie do zapłaty za wynajem samochodu zastępczego, bo naprawa trwała za długo i była sprawa w sadzie , gdzie byłam świadkiem. Teraz to mi grożą sądem jesli nie zapłącę, albo mogę zawrzeć ugode i spłacać w 12 ratach zadłużenie 1200 zł. Tym razem wierzycielem jest jakaś firma z ESTONII!!!!!!, O CO TUCHODZI?????

Iza
@EE

Ja również dostałam to samo dzisiaj, też z samochodem, tak samo byłam świadkiem w sądzie..

Jaro
@EE

Dostałem takie samo pismo z kancelarii adwokackiej o zapłatę za wynajem samochodu zastępczego bo nie dostali całych pieniędzy od ubezpieczyciela ( sprawa podobna lub taka sama jak u Pani), jeśli jest Pani zainteresowana jak nie dać się oszukać nieuczciwej firmie proszę o kontakt.Dzisiaj idę do swojego prawnika żeby się wypowiedział w sprawie

@Jaro

Nasze sprawy są dokładnie takie same. Każą mi zapłacić za 6 dni wynajmu samochodu, bo wg. biegłego naprawa samochodu powinna trwać o 6 dni krócej. Oczywiście jestem zainteresowana jak nie dać się oszukać. Proszę napisać co poradził prawnik, mój e-mail osonk@op.pl

nizoo
@Jaro

Witam, jakie widnieją wam daty tego niby najmu pojazdu? Jakie daty zdarzenia macie wypisane w porozumieniu? Też mam takie pismo.....

cezar
@Edi

Mój teść również dostał takie samo pismo, nie dostali kasy z firm ubezpieczeniowych i szukają u osób poszkodowanych.

jaro
@nizoo

Data zdarzenia 2017r. potem sprawa w sądzie jako świadek 2019r. i dziwne pisma o ustosunkowanie się do nie wiadomo czego i obecnie pismo z 15.12 o zapłatę za wynajem samochodu z bardzo dziwnym porozumieniem które niczego nie gwarantuje.

@Jaro

Witam, Dostałem to samo. Wypowiedzenie od PM Services, wypowiedzenie od firmy wynajmującej i pismo od adwokata ws zapłaty przeze mnie na rzecz firmy estońskiej.... Jak się Pan cos zorientuje to bardzo proszę o kontakt na j_kowal@interia.pl. A miało być bezgotówkowo qwa

@Edi

Proponuje wszystkim wymienić się mailami zanim te posty zostaną skasowane... Jutro też mam zamiar skonsultować się z prawnikiem

@Janek

Ja tez proszę o kontakt osonk@op.pl . Mi napisali, że mam zapłacić do 23.12 albo ugoda na 80% kwoty!!! w 12 ratach od stycznia

jaro
@Janek

Do wszystkich zainteresowanych (poszkodowanych klientów) podaję swój nr. telefonu 512 295 582 nasze sprawy są takie same lub mogą się różnić drobnymi szczegółami mój adwokat wertuje całą dokumentację związaną ze sprawą.Ale może ktoś ma już odpowiedz co dalej z tą sprawą robić.Powództwo wzajemne też jest możliwe co innego jak składa go jedna osoba a co innego jak składa go np. 10 poszkodowanych osób.A takich osób podejrzewam będzie bardzo dużo.

@jaro

Jak tylko skontaktuje się ze swoim prawnikiem i się zorientuje czy to poprowadzi (czy wskaże kogoś innego specjalizującego się w takich tematach), to się odezwę :) Może od razu lepiej będzie prowadzić to jednym prawnikiem - ale może „zwykły znajomy prawnik” to za mało. Maila do siebie podawałem, numer Twój i maila drugiego tutaj podanego już zapisałem. Innym radzę tez podać do siebie namiar lub się odezwać - za pare dni tych postów może nie byc

@Janek

Kontaktowałam sie z prawnikiem, ale to był prawnik warsztatu samochodowego, który mi polecił wypożyczalnie więc nie wiem na ile jest prawdomówny :(

Anna14
@Jaro

Proszę o przekazanie informacji od prawnika na prywatnego maila (marzenabo@op.pl), jestem w podobnej sytuacji - w 2017 r. był wypadek, samochód wynajęty na 4 dni, wyrok sądu - 2 dni. Dostałam wezwanie i porozumienie/ugodę.

@Edi

Ja tez mam taki list. Ktoś coś wie? Moj adres to julis@poczta.onet.pl

@Jaro

Ja tez jestem zainteresowana co z tym zrobić, tez mam taki case. Mój adres go julis@poczta.onet.pl tel. 504035178

Raf
@EE

Ja też dostałem wezwanie do zapłaty. W wynajmie pośredniczyła skoda wimar na Modlińskiej. Byłem już na rozprawie w Sądzie bo PM Services pozwala PZU A teraz pod przykrywką innej firmy próbuje wyłudzić pieniądze. Ta ugoda to jest z inna firmą którą nie jest stroną w sprawie. Ewidentna próba wyłudzenia. Możemy zalozyc pozew zbiorowy bo widzę że osób jest dużo których sprawa dotyczy. Tylko że firma jest zarejestrowana poza granicami RP i może się okazać że nic nie zadziałały ale wg. Mnie nie powinniśmy tego tak zostawić. We wszystkim powinna nam pomóc skoda no to jej pracownicy nas w to wyciągnęli. Pytanie czy ktoś z pracowników nie czerpał z tego korzyści???

Arc
@Jaro

Czy mogę prosić o informację co twierdzi Pani prawnik. Jestem w identycznej sytuacji. Pozdrawiam moj adres artur87c@gmail.com

Arc
@Janek

Jestem w tej samej sytuacji jeżeli miałby Pan jakieś informacje od prawnika.co robic itd to proszę.o kontakt artur87c@gmail.com

robert
@Jaro

Dzien dobry. Jestem w identycznej sytuacji i jestem ciekawy co na to prawnicy? Kontaktowałem się z prawnikiem, z którego usług korzysta warsztat, w którym naprawiane było auto i stwierdził by czekać na wezwanie do Sądu. Proszę o info robwit@vp.pl Dziękuję

Joa
@Jaro

Bardzo proszę o informację co poradził prawnik. Jestem w identycznej sytuacji jkurkowska@op.pl

Grassse
@Edi

Witam, tez dostsłem te dziwne pisma, jestem umówiony z radcą prawnym, zobaczymy co wyjdzie

Asia
@Raf

też mam taką sprawę i też z modlińskiej (SKoda) czy coś sie wyjaśniło?

Zostaw merytoryczną opinię o PM Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PM Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PM Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PM Services Sp. z o.o.?

PM Services Sp. z o.o.
  • Prosta 28