Opinie o Delta Vector Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Delta Vector Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Delta Vector Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta Vector Poland Sp. z o.o. w Wrocław

Jak w Delta Vector Poland Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Czy rotacja pracowników w Delta Vector Poland Sp. z o.o. na Automatyk jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 1 grudnia na Pracuj.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Paweł Nowy wpis

Witam, Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie. W interesie firmy jest zadbanie by Pracownik był zadowolony zarówno z warunków finansowych, jak i ogólnie panujących warunków pracy.

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Delta Vector Poland Sp. z o.o. dla pracy jako Automatyk są dla was satysfakcjonujące?

Paweł Nowy wpis

Witam, Zachęcam do kontaktu mailowego w celu przedstawienia warunków oferty :) Pozdrawiam

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Delta Vector Poland Sp. z o.o.?

Witam, Wynagrodzenie jest omawiane bezpośrednio z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej, oraz wypłacane bezpośrednio na wskazany rachunek bankowy pracownika co miesiąc kalendarzowy zgodnie z ilością przepracowanych godzin.

Firma Delta Vector Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Krawcowa / Krawiec - Szwaczka. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Tomasz

Mam pytanie odnośnie zarobków?.Na co mogę liczyć jako pracownik fizyczny oraz czy jest możliwość pracy że słabym angielskim?.(B1)

@Tomasz

Witam. Szczegóły dotyczące wynagrodzenia są każdorazowo omawiane z kandydatem podczas rozmowy kwalifikacyjnej. W zależności od stanowiska, znajomość języka Angielskiego może być wymogiem, lub dodatkowym atutem. Z poważaniem Delta Vector Poland

Wiecie, czy Delta Vector Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Witam, W zależności od stanowiska na którym dany pracownik jest zatrudniony, w sytuacji w której praca zdalna jest wymagana oraz dozwolona, pracownik zostaje wyposażony w sprzęt niezbędny do świadczenia usług.

Czy w Delta Vector Poland Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Witam, W sytuacji gdy istnieje realne zapotrzebowanie na podniesienie kwalifikacji danego pracownika w związku z rozwojem projektu, dopuszczamy możliwość przeprowadzania dodatkowych szkoleń zewnętrznych.

Jarosław Rynkiewicz

Dzień dobry mam pytanie odnośnie pracy w Redzikowie nie wiem gdzie mam wysłać CV

zadowolony

Złej tańcownicy wszystko przeszkadza. Dobrze pracujesz to masz bardzo dobrze, ja polecam.

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie pracy w bazie w Rędzikowie,jaka atmosfera panuje?? Dziękuję z góry.

Szczerz nie polecam tej firmy... Ciągle nie zgadzające się wypłaty ale jak nam mówiono to "system nalicza i wszystko jest ok" chore zasady dla amerykańskich pupilów, które były nie do zniesienia i do tego 2 Panie kierwoniczki z Ameryki, które powodowały taka sytuację w pracy że odechciewało się żyć... Mowa o jednostce w Poznaniu

Magda

W Poznaniu ta firma zatrudnia ludzi do pracy na kuchni. Jednostka Wojskowa. Dziwne, że nie zatrudnia wojskowego, bo praca tylko dla takich osób. Nie dla slabych(kobiet i mężczyzn) Jak sama nazwa Delta to raczej Delta Force w Gastronomii ????

Czarek

Czy firma prowadzi działalność? Może nikt nie słyszał o tym forum?

Zostaw merytoryczną opinię o Delta Vector Poland Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Delta Vector Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta Vector Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Delta Vector Poland Sp. z o.o.
  • Al. Gen. Józefa Hallera 192 lok. 15
    53-203 Wrocław

Delta Vector Poland Sp. z o.o.