4Directions

Wrocław

Opinie o 4Directions

Iza

@qweert, być może, osoba na tym stanowisku jednak się nie sprawdziła? Dlatego ogłoszenie wystawione zostało ponownie? Byłeś jednym z kandydatów? Obecnie nie widziałam, żadnych nowych ofert pracy. Może na forum są obecni pracownicy, którzy napiszą czy rekrutacje są prowadzone i na jakie stanowiska?

Marek

Sporo ciekawych ofert widziałem od 4Directions. Poszukują np. we Wrocławiu operatora procesów galwanicznych. Fajnie, jeśli się ma wykształcenie techniczne. Ktoś pracował i może polecić?

qweert

najpierw pracownik w mailu po rozmowie pisze, że "znaleźli innego kandydata" potem znowu wystawiają to samo ogłoszenie na to samo stanowisko. po co kłamac?

Zostaw opinię o 4Directions - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 4Directions